X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Ja testować zamierzam się 25 grudnia, w samo Boże Narodzenie (czy takie zwykłe testy z Rossmana są miarodajne? Jakie macie doświadczenia?). Wszystko wskazuje na to, że miałam dzisiaj owulację, więc za 2 tygodnie okaże się, czy coś z niej wyniknie. Zastanawiam się, kiedy mogłabym najwcześniej zrobić test i boję się, że nie wytrzymam do 25. Ale czy jest sens?

    Najlepiej wytrzymać do dnia spodziewanej miesiączki, jeśli pokusi Cię wcześniej, to poczekaj przynajmniej do 12 dpo :)

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Najlepiej wytrzymać do dnia spodziewanej miesiączki, jeśli pokusi Cię wcześniej, to poczekaj przynajmniej do 12 dpo :)

    Dzięki! Szczerze to jeszcze ani razu nie wytrzymałam do czasu miesiączki i potem wyrzucałam sobie, że wydawałam kasę na testy i betę, bo oczywiście @ przyłaziła. Jesli kiedyś będę chciała założyć biznes, zostanę producentką testów ciążowych, takie jak ja świruski są gwarantem stałego popytu.

  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis mimo plamien zatestowalam Super Czulym Pink Testem. Negatyw. Za 10 min pojde go jeszcze obejrzec jak wyschnie.

    Mialam plamienia, ale teraz to juz chyba okres: ciagnaca sie, krwistoczerwona wydzielina i duzo jej...
    Pierwszy raz w zyciu okres mam szybciej niz powinnam.

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziopki dawno mnie nie bylo :) gratuluję nowo zaciazonym :) a u mnie bardzo dlugi cykl nie miałam takiego od pół roku :) co chwilę kluja jajniki ciagna

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Hej dziopki dawno mnie nie bylo :) gratuluję nowo zaciazonym :) a u mnie bardzo dlugi cykl nie miałam takiego od pół roku :) co chwilę kluja jajniki ciagna

    Czesc panan :) co tam u Ciebie ? Który dc? Moze to fasola:d

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek87 wrote:
    To fajnue :)
    A ilu dniowe nasz cykle.
    Ja nie wiem kiedy powinna byc @ bo 23 listopada poroniłam. Się pewnie 26 dni tak tez bylo po 1 poronieniu.

    U mnie zależy jak leży, bo czasem cykle 27 dniowe a czasem 32. Przykro mi :( następna fasolka musi trzymać się mocno i tego Ci życzę:)


    A u mnie jak zwykle w drugiej fazie cyklu choć wiem, ze nic z tego nie bedzie to jakas glupkowata nadzieje znowu mam. Muszę się zająć życiem!

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Karolina90, tak jak dziewczyny piszą - gorąca herbata z miodem i cytryną, ewentualnie syrop cebulowo-czosnkowy (bleh!ale mój tato zawsze tym wszystkich na nogi stawia ;-) ). Przede wszystkim spróbuj jak najwięcej leżeć i wygrzewać się.

    Kaczorka, jak tam u Ciebie? W tym tygodniu masz wizytę u lekarza?

    A no jutro się wybieram :) już jest całkiem nieźle - libido wraca, macica prawie nie boli :) może się pokuszę o jakieś staranka w tym miesiącu.

    summer86, suri2016 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nikira Koleżanka
    Postów: 57 2

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje wszystkim zaciążonym:)) No i też tak bym chciała tak tu świątecznie napisać i też się tak cieszyć. No zazdraszczam, noooo:))))

    Tutusia dziękuje za odpowiedź! Ja też taka wcale sportowa nie jestem. Pół godzinki pływania, spacery, czasem joga. Tylko że w styczniu mam jechać na narty (nie zakładam aby coś się zmieniło w kwestii tego ile mnie będzie, a trzeba jakoś żyć normalnie w końcu) - czego też się obawiam, bo wyjazd wypadnie w drugiej fazie i przed nim nie da się zatesować, a ja jestem początkująca i się co chwila wywracam + piwka na stoku. No i teraz do tych nart wykupiłam sobie kilka godzin z trenerem, a on to męczy: podciągania, ciężary, brzuszki, deska. No i ja nie wiem czy ja mogę... Testowanie powinno być około 24-25...

    10 cykl, niski progesteron, wysoka prolaktyna, 1mln plemników, 1% prawidłowych i inne złe dane spermy.
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    Czesc panan :) co tam u Ciebie ? Który dc? Moze to fasola:d

    A jakoś życie leci do przodu dużo pracy obowiązków :). Fasola ? No niewiem bo patrząc na mój wykres to nic ciekawego się tam nie dzieje :) a u Ciebie co tam

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Ataga12 Przyjaciółka
    Postów: 64 50

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 05:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejooo. Ja dzis nie spie od 3 bo mnie zgaga meczyla, a niedlugo wychodze do pracy eeeeeeeh
    Dobrze ze wczesnie koncze to szybkie zakupy, wracam i pod kocyk :)
    A u was jak zapowiada sie poniedzialek?

    Termin porodu - 28 wrzesnia 2017r. :)
    4cs = pozytywny test :)
    1cs- ciąźa biochemiczna
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 05:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deszczowo ;) :-/

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ataga12 Przyjaciółka
    Postów: 64 50

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 05:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno ma padac snieg wiec czekam niecierpliwie!! :)))

    Termin porodu - 28 wrzesnia 2017r. :)
    4cs = pozytywny test :)
    1cs- ciąźa biochemiczna
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was w ten deszczowy poranek :-) jest ponuro, ale w miarę ciepło :-) oby ten dzień się szybko skończył :-D dziś w ogóle stała się rzecz nieslychana, hehe obudziłam się minute przed budzikiem. Co dla mnie jest nie do pomyślenia, bo mogłabym być etatowym spiochem :-D

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malduję biel 11dpo
    Teraz czekam po czwartku. W piątek abo zatestuję albo @ mnie ubiegnie ;-)

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I stał się CUD - zaglądam z rana na FB a tam ani jednej nowej ciąży i ani jednego nowego dziecka!! :D Świat się kończy :P

    Karolina - ja dziś sama się obudziłam o 4:30 :P ale u mnie to chyba taki standard ;)

    Ataga12 lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Kakariki Przyjaciółka
    Postów: 96 93

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    itakasia u mnie to niestety ciężko powiedzieć bo lekarka kazała rzucić mi w diabły mierzenie temperatury (i jak widać poskutkowało II ) a jak się przyjrzysz mojemu wykresowi to zapłodnienie graniczy z cudem :) w 12 dniu cyklu mój pęcherzyk miał 16 mm. Zakładam więc że owulacja mogła być koło 15 dnia cyklu zatem w 11 dpo. Ale tak na prawdę beta powie Ci prawdę. Ja dowiedziałam się teoretycznie w 3 tyg 4 dniu o ciąży i beta wynosiła 42 (co odpowiadało w wynikach właśnie na górną granicę 3 tyg) a kolejne badanie było równiutko w 4 tyg i już 262 także na testy nie masz co patrzeć. A przede wszystkim taka nerwówka że się nie wybarwiają mocniej- kochana jest szereg czynników które mogą to spowodować począwszy od tego że w fabryce naniosło się za mało czynnika wybarwiającego skończywszy na tym, że dzień wcześniej piłaś znacznie więcej. Także nie ma co na zapas się zamartwiać.

    bertha lubi tę wiadomość

    tb73qps6lg98j7jv.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie korci, żeby zatestowac jutro (10dpo) bo idę jutro do ginekologa, a boje się , że on rozwieje moje nadzieje na ciaze, chyba nigdy się tak nie stresowalam wizyta u lekarza- zwlaszcza, że idę do tej kobiety pierwszy raz bo na NFZ. Zawsze chodziłam do INvicta prywatnie, ale mój lekarz wyjechał na narty :-D a chce spróbować na fundusz bo koszty latania do lekarza kilka razy w miesiącu prywatnie plus badania to jednak sporo.
    Za bardzo się chyba nakrecilam na ciąże, co u mnie jest dość dziwne bo raczej lajtowo zawsze do tego podchodziłem-to mierzenie temperatury mnie tak chyba nakręca i stresuje. W przyszłym cyklu chyba musze to rzucić w cholerę :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2016, 06:47

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina - to życzę powodzenia jutro :) Ja rok temu trafiłam na świetną babkę na NFZ, ale jak zaszłam w ciążę to akurat miała jakąś ponad miesięczną przerwę i musiałam szukać kogoś innego. No i położną miała wredną. A pech taki, że położna razem z nią w gabinecie zawsze siedzi. Do kolejnej też trafiłam na NFZ, ale nie byłam zadowolona. Owszem, niby sprawdziła co trzeba, ale zero jakiegokolwiek zaangażowania, porady..
    Obyś Ty miała więcej szczęścia :)
    No i powodzenia w jutrzejszym testowaniu - jeśli się zdecydujesz :)

    Ja dziś idę prywatnie. Niby ma koleś b. dobre opinie. Ale zobaczymy jak będzie :) Chyba też mam lekkiego stresa. Na szczęście mąż idzie ze mną :)

    A mierzenie temperatury chyba mnie nie stresuje ;) Bardziej traktuję to jako ciekawe doświadczenie :P

    Karolina90 lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nikira Koleżanka
    Postów: 57 2

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wstaje rano i widzę pierwszy dzień wyższych i plamienie! Pierwszy raz w życiu mam plamienie w środku cyklu!

    10 cykl, niski progesteron, wysoka prolaktyna, 1mln plemników, 1% prawidłowych i inne złe dane spermy.
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tempka spadła :( aż nie chce mi sie wstawać testować... rozczarowanie...

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
‹‹ 174 175 176 177 178 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ