X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 18 listopada 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już też @ dostałam (mimo że jak sie okazało na wizycie u gina, miałam dodatkową owulację 2 dni temu ;) ). Termin urodzinowy @ na 16.12 zostaje. :)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 18 listopada 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też wieje , że ani dychac nie można i te suche liście wszędzie hihi, wczoraj piwko wypilam i powiem że nie mam już głowy do picia hehe może to dobry znak na abstynencje ciazowa

    11 cykl starań
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 18 listopada 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi* wrote:
    No to mnie zaskoczyłaś! W sumie to ja w tym cyklu staram się dać na luz, więc i tak mc przerwy w staraniach mi się przyda ;) Staram się po prostu przestać myśleć o ciąży i skupić się na czymś innym :)
    Super wieści o braku polipa. 3mam kciuki by się udało! :)

    Też o tym slyszalam. Tu chodzi o to, że zdrowy jajowod może przechwycić komórkę jajową z nieswojego jajnika:-) także szanse są:-)

    bertha, suri2016 lubią tę wiadomość

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 18 listopada 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    A ja też zrobiłam właśnie owulacyjny i druga krecha jest ale bladziutka w porównaniu do testowej. Czy to oznacza, że niedługo będzie i jutro ponownie czy to nie oznacza zupełnie nic i nie patrzeć nawet na tą drugą..?

    Aby test owu można było uznać za pozytywny obie kreski muszą być tego samego koloru, ew. pierwsza może być ciemniejsza. W sytuacji, gdy pierwsza jest blada, a druga ciemna - test należy uznać za negatywny.

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 18 listopada 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a mam pytanie, dla Was banalne, ale czytam o Waszych endometrium i nie za bardzo łapie ten temat. Wiem co to jest, ale nie mam pojęcia jak się sprawdza grubość? Tylko gin przez usg może sprawdzić, czy robi się jakieś pobrania materiału, jak to jest? Mój gin nigdy, przynajmniej nie pamiętam, by coś wspominał w tym temacie. Mogę na własną rękę sprawdzić grubość?

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 18 listopada 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    Witam i ja, właśnie zabieram się za robienie pierogów:)a jeszcze wcześniej przegryzę garść migdałów i 3 orzechy brazylijskie hehe:) nie wiem jak u Was ale u mnie okropnie wieje:(od jutra mierzę temp bo mi w końcu się @ kończy. jutro mam impreze u siostry urodzinową także pobawimy:)
    Ja wlasnie robię gołąbki;dzisiaj dzień wolny bo choroba nie odpuszcza a kaszel męczy strasznie poza tym za tydzień owulacja więc muszę być zdrowa ☺
    jeśli chodzi o testy owulacyjne to ja stosuję te za allegro Ale jeszcze nigdy nie miałam dwóch mocnych kresek zawsze jedna bledsza takze bardziej kieruję sie innymi objawami
    Stresuje się już świętami bo już słyszę te życzenia od rodziny ze może w końcu zdecydujemy się na dziecko ( nikomu z rodziny nie mówiliśmy ) kiedyś to mi nie przeszkadzało ale teraz bede miala ochote wykrzyczeć ze bardzo byśmy chcieli ale chęci to nie wszystko

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 18 listopada 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beatka_c wrote:
    Ja wlasnie robię gołąbki;dzisiaj dzień wolny bo choroba nie odpuszcza a kaszel męczy strasznie poza tym za tydzień owulacja więc muszę być zdrowa ☺
    jeśli chodzi o testy owulacyjne to ja stosuję te za allegro Ale jeszcze nigdy nie miałam dwóch mocnych kresek zawsze jedna bledsza takze bardziej kieruję sie innymi objawami
    Stresuje się już świętami bo już słyszę te życzenia od rodziny ze może w końcu zdecydujemy się na dziecko ( nikomu z rodziny nie mówiliśmy ) kiedyś to mi nie przeszkadzało ale teraz bede miala ochote wykrzyczeć ze bardzo byśmy chcieli ale chęci to nie wszystko
    O matko! gołąbki! mniam... :D Nie stresuj się świętami, moja babcia średnio dwa razy w tygodniu pyta czy już będzie prababcią, więc głęboki wdech i uśmiech numer 25.

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 18 listopada 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara Wysocka wrote:
    Dziewczyny, a mam pytanie, dla Was banalne, ale czytam o Waszych endometrium i nie za bardzo łapie ten temat. Wiem co to jest, ale nie mam pojęcia jak się sprawdza grubość? Tylko gin przez usg może sprawdzić, czy robi się jakieś pobrania materiału, jak to jest? Mój gin nigdy, przynajmniej nie pamiętam, by coś wspominał w tym temacie. Mogę na własną rękę sprawdzić grubość?
    Tylko gin na usg moze zobaczyc i zmierzyć endometrium.

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 18 listopada 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :*
    U mnie dalej brak owulki...także jak jutro nie będzie skoku to testować będę w grudniu o ile mi będzie dane ;)

    Mocno trzymam za was kciuki ! Z jednej strony fajnie widzieć znajome nicki ale ileż można tu siedzieć czas się przenieść na fioletowa stronę moje drogie ! :)

    bertha lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 18 listopada 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara Wysocka wrote:
    Aby test owu można było uznać za pozytywny obie kreski muszą być tego samego koloru, ew. pierwsza może być ciemniejsza. W sytuacji, gdy pierwsza jest blada, a druga ciemna - test należy uznać za negatywny.

    Dzięki za odpowiedź :) Zasadniczo tą kwestię gdzieś tam doczytałam, bardziej zastanawiało mnie czy np może to zwiastować, że kolejny test już będzie pozytywny, czy nie zwiastuje nic. Rozumiem, że nie zwiastuje nic niestety. Dziś test taki jak wczoraj :(

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Hej kochane :*
    U mnie dalej brak owulki...także jak jutro nie będzie skoku to testować będę w grudniu o ile mi będzie dane ;)

    Mocno trzymam za was kciuki ! Z jednej strony fajnie widzieć znajome nicki ale ileż można tu siedzieć czas się przenieść na fioletowa stronę moje drogie ! :)
    Tez wolała bym zobaczyć te wszystkie znajome nicki na filecie ale jestem pewna ze wszystkie a na pewno większość po grudniu tam przejdzie :)

    Oluchna, zubii lubią tę wiadomość

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 18 listopada 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Tez wolała bym zobaczyć te wszystkie znajome nicki na filecie ale jestem pewna ze wszystkie a na pewno większość po grudniu tam przejdzie :)
    Innej opcji nie widzę. :) Nie po to tyle wina piję, żeby się tam na fioletową stronę nie teleportować :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2016, 16:56

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna dokładnie :D ja właśnie pije kolejną lampkę i góruje rosół bo mam ogromna ochote :D

    Oluchna lubi tę wiadomość

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 18 listopada 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Oluchna dokładnie :D ja właśnie pije kolejną lampkę i góruje rosół bo mam ogromna ochote :D
    Ja jeszcze kwitnę w pracy (oj ta nieszczęsna zmiana do 18:00). Ale później jadę do teściów, bo podobno jest dobry placek do zjedzenia :D A kupię też wino i może z teściową sobie wypijemy :D

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Asik84 Autorytet
    Postów: 403 222

    Wysłany: 18 listopada 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    Choć staram sie o dzidzie juz 2,5 roku poddawać sie nie mam zamiaru:) jutro podchodzę do pierwszej IUI i 6 grudnia planuje testować:))) oby sie udało, piękny prezent mikołajkowy zrobiłabym mężowi i sobie:))

    bertha lubi tę wiadomość

    Aniołeczek 31.03.2015
    I IUI 16.12☹️
    II IUI 14.01 ...16dpo hcg 450,9 30dpo (6tc1d) ♥️
    218848792f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik84 wrote:
    Dziewczyny,

    Choć staram sie o dzidzie juz 2,5 roku poddawać sie nie mam zamiaru:) jutro podchodzę do pierwszej IUI i 6 grudnia planuje testować:))) oby sie udało, piękny prezent mikołajkowy zrobiłabym mężowi i sobie:))


    To juz Cię wpisuje i trzymam kciuki :) testujemy razem!! Koniecznie daj mi jutro znac co i jak bo jeżeli ten cykl zakończy sie niepowodzeniem to w grudniu tez podchodzę do inseminacji :)

    Asik84 lubi tę wiadomość

  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 18 listopada 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik84 wrote:
    Dziewczyny,

    Choć staram sie o dzidzie juz 2,5 roku poddawać sie nie mam zamiaru:) jutro podchodzę do pierwszej IUI i 6 grudnia planuje testować:))) oby sie udało, piękny prezent mikołajkowy zrobiłabym mężowi i sobie:))
    Ja też się staram już długo - ponad 3 lata, ale o rodzeństwo dla córki. Z pierwszym dzieckiem udało się już w drugim cyklu a teraz jakoś ciężko....

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Asik84 Autorytet
    Postów: 403 222

    Wysłany: 18 listopada 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    To juz Cię wpisuje i trzymam kciuki :) testujemy razem!! Koniecznie daj mi jutro znac co i jak bo jeżeli ten cykl zakończy sie niepowodzeniem to w grudniu tez podchodzę do inseminacji :)


    Pewnie, o 10 mamy zabieg wiec napisze co i jak:) juz sie ze sobą rozmówilam ze nie ma co sie poddawać i robię pełnych 6 prób. Mam nadzieje ze sie uda szybciutko. Oczywiście musze poprosić wszystkie farmaceutki w całym Krakowie zeby pod żadnym pozorem nie sprzedawały mi testów przed 6 grudnia:)) grzecznie poczekam na Mikołaja

    Aniołeczek 31.03.2015
    I IUI 16.12☹️
    II IUI 14.01 ...16dpo hcg 450,9 30dpo (6tc1d) ♥️
    218848792f.png
  • Asik84 Autorytet
    Postów: 403 222

    Wysłany: 18 listopada 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadia83 wrote:
    Ja też się staram już długo - ponad 3 lata, ale o rodzeństwo dla córki. Z pierwszym dzieckiem udało się już w drugim cyklu a teraz jakoś ciężko....


    Nie poddawaj sie, zobaczysz juz wkrótce będziesz w ciąży Trzeba walczyć do upadłego. Mam 32 lata...jak nie teraz to kiedy?;))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2016, 17:45

    Aniołeczek 31.03.2015
    I IUI 16.12☹️
    II IUI 14.01 ...16dpo hcg 450,9 30dpo (6tc1d) ♥️
    218848792f.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 18 listopada 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heej. Dziewczyny od jutra zaczynam mierzyć temp. Czy w interpretacji pomiarów nie będzie przeszkadzało to, że ja się regularnie po kilka razy budzę w nocy tak po prostu ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2016, 17:50

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ