X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W większej ilości moze i by zaszkodziło ale nasze 2lampki dziennie to tylko dla zdrowia ;)

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 17 listopada 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuje za wpisanie na listę , marzę aby to był szczęśliwy miesiąc:)Poza tym to Ja już od 20 rou życia słyszałam że mój zegar tyka Tik Tak;)Teraz w pracy też koleżanka wypaliła że Ja to co,kiedy w końcu..No myślałam że jej strzele.Ale już nikt nie pyta..Większość w rodzinie wie,więc spokój.My z mężem nie mamy teściów.Mój M stracił rodziców jako dziecko.Owszem,brakuje rodziców,Bo wiadomo czasami chciało by się przytulić do mamy..Nie raz słyszałam opowieści o teściach że naprawdę,kto wie jak to by było.

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 17 listopada 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Destiny80 wrote:
    Hej kobietki.Mam pytanko dotyczące owulacji.Mam mętlik,bo odkąd mierze tempke ,a będzie już 5 cykl,to od dwóch cykli codziennie sumiennie badam szyjkę i śluz.Ale właśnie chcę Was zapytać o śluz.Włąśnie dziś się pojawił.Najperw pobolewał do południa jajnik,a później przy załatwianiu było nawet nawet śluzu ciągnącego.I wieczorem po załatwieniu znowu,ale na szyjce był biiały.Nie wiem więc o co kaman.Temperatura nadal szału nie robi.Czy u Was jest podobnie?Testy owulacyjne robię od 3 dni i nadal negatywne:(
    szkoda że nie widać twojego wykresu:) u mnie też szału nie ma z temp. ale przy wiesiołku szyjka jakby bardziej się otwarła, i czekam na skok temp. ale i tak serduszkujemy tak co 2 ,3 dni bo plemniki słabe i chce żeby się hmmm skoncentrowały/:P:P

    11 cykl starań
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 17 listopada 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po lampce:) alkoholizm cala para:) moj tez nie skapowal po co, ale pije.ze.mna hehe:) moze wywnioskowal ze jemu tez ma pomoc:) ja bede dzialac w nastepny weekend juz mezowi zapowiedzialam ze bedzie ostro (nawet zadowolony hehe). Dziewczynki szukam plusow zaistnialej sytuacji: mozna pic codziennie baaa nawet trzeba! I sexu wiecej niz normalnie hehhe:) chyba sie znowu opilam a pije tylko lampke:)

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 17 listopada 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    Witam po lampce:) alkoholizm cala para:) moj tez nie skapowal po co, ale pije.ze.mna hehe:) moze wywnioskowal ze jemu tez ma pomoc:) ja bede dzialac w nastepny weekend juz mezowi zapowiedzialam ze bedzie ostro (nawet zadowolony hehe). Dziewczynki szukam plusow zaistnialej sytuacji: mozna pic codziennie baaa nawet trzeba! I sexu wiecej niz normalnie hehhe:) chyba sie znowu opilam a pije tylko lampke:)

    Ja również melduję 2 lampki wypite ;D! Ach ta homeopatia! Musi się po takich działaniach udać. Jest może jakiś sposób by wydłużyć fazę lutealną? Ciągle mnie dręczy myśl, że może być ona u mnie krótka skoro mam taki krótki cykl. Jak liczyłam w grudniu w najgorszej sytuacji załapię się jeszcze na kolejne testowanie! Oby nie!

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Izabell2016 Autorytet
    Postów: 562 353

    Wysłany: 17 listopada 2016, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Czytam Was od pewnego czasu :) i chętnie sie do Was dołączę! Jeśli można zapisuje sie na testowanie 06.12 :)

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    Mika
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabell2016 wrote:
    Hej dziewczyny! Czytam Was od pewnego czasu :) i chętnie sie do Was dołączę! Jeśli można zapisuje sie na testowanie 06.12 :)


    Witam u Nas :)! Jestes wpisana ;) powiedzonka :)

    Byle by dzisiejszy dzien szybko zleciał, oczy mi sie same zamykają :/ najchętniej to wróciła bym pod koludre ;( a tu 8h pracy eh

    Oluchna lubi tę wiadomość

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 18 listopada 2016, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczynki, widzę, że większość z nas wczoraj popiła;) nie ma to jak współczesne metody wspomagania plodnosci, hihi;) na swoim przykładzie widzę, że temperatura dziś przez to wyższa.
    Agniechaaaa życzę Ci krótkiego dnia, ja też chcę żeby najbliższe 3 dni minęły szybciutko, bo po weekendzie serduszkujemy w dni płodne;)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    witajcie dziewczynki, widzę, że większość z nas wczoraj popiła;) nie ma to jak współczesne metody wspomagania plodnosci, hihi;) na swoim przykładzie widzę, że temperatura dziś przez to wyższa.
    Agniechaaaa życzę Ci krótkiego dnia, ja też chcę żeby najbliższe 3 dni minęły szybciutko, bo po weekendzie serduszkujemy w dni płodne;)


    Kochana to podobnie z tym, że my już od niedzieli szalejemy :) w niedziele rano mam zobie zaaplikowac pregnyl. Ale chyba zaczniemy już w sobote, nic się nie stanie jak żołnierze sobue poczekają :D

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 18 listopada 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że wczoraj lampka grzecznie wypita :) w ogóle to się cieszę jak dziecko, bo może się uda kupić auto wymarzone :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 18 listopada 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zdecydowanie wolę by ten weekend się ciągnął. Mam nadzieję że będzie trwał i trwał. Marzę o tym by się wyspać. Dziś też bym chętnie nie wychodziła spod kolderki. Było ciepło i mięciutko. Teraz już zostało tylko krzesełko i biurko twarde.. :(

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 18 listopada 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się uśmiałam czuje się jak na grupie AA ;) a nie na grupie przyszłych mam. Jak będą fasolki to będzie co wspominać !
    Za jakiś czas będzie winko wspomnieniem czar :)
    Jak mój M nie wróci do piątku to nie będę miała co testować, wiec trzymajcie kciuki. Następna owu będzie przez święta a to już M będzie cały mój i butelki wina pójdą w ruch :)

    Oluchna lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 18 listopada 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    dziewczyny melduję, polipa brak;) niestety jeszcze nie widać, z którego jajnika będzie owulacja, ale gin powiedziała, że można zajsc w ciaze nawet jeśli owulacja jest z jajnika bez jajowodu;) także po weekendzie zaczynam działać..):)

    Cudownie to teraz tylko czekać na owu i do dzieła !!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • MalaMi* Koleżanka
    Postów: 55 18

    Wysłany: 18 listopada 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    MalaMi moja ginekolog powiedziała dzisiaj, że owulacja z jajnika, który nie ma jajowodu wcale nie przekreśla szansy na zajście w ciążę w danym cyklu. Nie do końca jednak wiem jak to jest możliwe, ale ufam jej, jest dobrym lekarzem:)

    No to mnie zaskoczyłaś! W sumie to ja w tym cyklu staram się dać na luz, więc i tak mc przerwy w staraniach mi się przyda ;) Staram się po prostu przestać myśleć o ciąży i skupić się na czymś innym :)
    Super wieści o braku polipa. 3mam kciuki by się udało! :)

    suri2016 lubi tę wiadomość

    0YAzp1.png
    12.03.2015 synek Nathaniel :)
    12.08.2016 Aniołek 9 tydzień cp
    25.11.2017 Aniołek 6 tydzień
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 18 listopada 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak się zastanawiam. Kupiłam wczoraj termometr i wiem że nie powinno się zmieniać podczas cyklu, natomiast zrobiłam dziś rano i wczoraj wieczorem pomiary i oba termometry pokazywały to samo. Wyłącznie z tą różnicą że nowy pokazywał dwa miejsca po przecinku więc jak na jednym dziś 36.4 to drugi miał 36.41 wczoraj wieczorem też 37.3 i 37,34. Może mogłabym brać w tej sytuacji ten dokładniejszy wynik? Szkoda mi czekać do następnego cyklu tym bardziej że mam nadzieję że nie będzie to potrzebne ;)

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Dziewczyny tak się zastanawiam. Kupiłam wczoraj termometr i wiem że nie powinno się zmieniać podczas cyklu, natomiast zrobiłam dziś rano i wczoraj wieczorem pomiary i oba termometry pokazywały to samo. Wyłącznie z tą różnicą że nowy pokazywał dwa miejsca po przecinku więc jak na jednym dziś 36.4 to drugi miał 36.41 wczoraj wieczorem też 37.3 i 37,34. Może mogłabym brać w tej sytuacji ten dokładniejszy wynik? Szkoda mi czekać do następnego cyklu tym bardziej że mam nadzieję że nie będzie to potrzebne ;)

    Mysle, ze spokojnie mozeez brac nowy pod uwage ;) termometr z 2miejscami po przecinku to koniecznosc :)

    A może by... lubi tę wiadomość

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 18 listopada 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Mysle, ze spokojnie mozeez brac nowy pod uwage ;) termometr z 2miejscami po przecinku to koniecznosc :)

    Dzięki za odpowiedź. Będę jeszcze kontrolnie sprawdzać na starym ale mam nadzieję że nie będzie różnic. Ciekawe jak dziś test ovu wyjdzie.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Dzięki za odpowiedź. Będę jeszcze kontrolnie sprawdzać na starym ale mam nadzieję że nie będzie różnic. Ciekawe jak dziś test ovu wyjdzie.

    Nie masz udostepnionego wykresu wiec nie mam jak podgladnac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam koleżanki w grudniowym wątku :) dopisuję się- co prawda rozregulowałam się solidnie, ale myślę, że 17 wypadnie dzień testowania :) Wszystkim nam życzę powodzenia i owocnego serduszkowania <3

  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 18 listopada 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja, właśnie zabieram się za robienie pierogów:)a jeszcze wcześniej przegryzę garść migdałów i 3 orzechy brazylijskie hehe:) nie wiem jak u Was ale u mnie okropnie wieje:(od jutra mierzę temp bo mi w końcu się @ kończy. jutro mam impreze u siostry urodzinową także pobawimy:)

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ