X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    dziewczyny melduję, polipa brak;) niestety jeszcze nie widać, z którego jajnika będzie owulacja, ale gin powiedziała, że można zajsc w ciaze nawet jeśli owulacja jest z jajnika bez jajowodu;) także po weekendzie zaczynam działać..):)



    Cudownie ;D ale sie cieszę teraz juz prosto do celu !!!! :D

    suri2016 lubi tę wiadomość

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 17 listopada 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olis87 wrote:
    Ja właśnie wróciłam do domu z winem półwytrwanym czerwonym. Mój Mąż na to: a Ty będziesz piła alkohol tak wczesnym popołudniem w środku tygodnia? A ja: to na lepsze endometrium, na to Mąż: a co to jest?:D Wytłumaczyłam, i wspaniałomyślnie orzekł, że do owulacji będzie mo codziennie wino kupował. Ucieszyłam się. Czy to alkoholizm? :D

    Mój też pytał po co :D Ale chyba nie dotarło do niego do końca o czym mówiłam :) Ale grzecznie kupuje mi to wino ostatnio, więc jest nadzieja :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój tylko patrzy jak pije i mówi: "jestes wielka ja bym tego nie przełknął" zawsze to jakieś wsparcie ;D a ja juz nawet przyzwyczaiłam wiec spoko :D

  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 17 listopada 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    Ponawiam pytanie, czy pozytywny test owulacyjny oznacza, że pęcherzyk pękł/pęknie na 100% czy to tylko pokazuje dyg hormonu?

    Niestety pozytywny test nie gwarantuje że owulacja wystąpi. Pokazuje tylko pik LH.

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 17 listopada 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    Ponawiam pytanie, czy pozytywny test owulacyjny oznacza, że pęcherzyk pękł/pęknie na 100% czy to tylko pokazuje dyg hormonu?
    Testy ovu nie potwierdzają owulacji. Pomagają jedynie określić czas kiedy powinno dojść do ovu. Zwykle w ciągu 2 dni od pozytywnego testu. Czasami zdarza się jednak iż pomimo wyrzutu hormonu lh do ovu nie dochodzi. Ovu potwierdza jedynie ciąża lub usg.

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 17 listopada 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owszem z tego co wiem to nie ma pewności po teście że było owu jednak jeśli jest to wiadomo w jakim mniej więcej terminie. Ja dziś kupiłam testy i nie wiem czy to moje odkrycie czy już wszyscy wiedzą a ja taka zacofana ale kupiłam w superpharm testy za 24.99. W paczce jest 5 owu i dwa ciążowe. Myślę że to bardzo dobra cena.

    Poza tym kupiłam termometr microlife więc dziś dzień z zakupami.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 17 listopada 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :'(

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 17 listopada 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    :'(

    Spokojnie ewcia. Jak jest pozytywny test to już jest dobrze. Ja na chwilę obecną myślę pozytywnie i nie chcę stresować. Jak do nowego roku się nie uda to będę monitorować.

    Ewcia88 lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 17 listopada 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testy na allegro kupuję, tam chyba najtaniej. Kupiłam ostatnio zapas 50 owulacyjnych + 5 ciążowych także zapas jest ;-)

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 17 listopada 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadia83 wrote:
    Ja testy na allegro kupuję, tam chyba najtaniej. Kupiłam ostatnio zapas 50 owulacyjnych + 5 ciążowych także zapas jest ;-)

    Powiedz proszę ile zapłaciłas i jakie to testy? Ja ciągle mam nadzieje ze te 5 mi starczy

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 17 listopada 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie pamiętam ale właśnie wpisałam na allegro testy owulacyjne 50 i wyskoczyło ok 23 zł z przesyłką.
    Ale oby Ci wystarczyły zakupione.
    Ja już niestety drugi taki zakup zrobiłam, testy ok, mój organizm niestety nie

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 17 listopada 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadia83 wrote:
    Ja testy na allegro kupuję, tam chyba najtaniej. Kupiłam ostatnio zapas 50 owulacyjnych + 5 ciążowych także zapas jest ;-)
    A dobre są te ż allegro bo słyszałam? różne opinie i zastanawiam się czy kupić bo się opłaca.. ;) używałam w zeszłym cyklu testy z domowego laboratorium i mi podeszly :)

    5cs
  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 17 listopada 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupuję testy owulacyjne w Rossmanie. Tych z Allegro się obawiam trochę - słyszałam, że czasem wychodzą ciągle blade. No ale dużo dzirewczyn też chwali :) Za to z Allegro mam całą pakę ciążowych, co jest moją udręką bo ciągle testuję "skoro tylko za złotówkę jeden test" hehe.

    Ja trochę załamana. Dzisiaj ok 13 pozytywny test owulacyjny - druga krecha dużo grubsza, więc na pewno pozytyw. A mąż wraca dopiero jutro w nocy.. Brzuch boli, śluz jakby zanika, więc obawiam się, że ze starań nici w tym miesiącu :(

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 17 listopada 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka dziękuję;* trochę się dzisiaj podniosłam na duchu. staram się nie robić sobie nadziei mimo wszystko, że uda się w tym cyklu, ale same pewnie wiecie jak jest.. oby do owulacji, a potem wielkie odliczanie do testowania.. wiem, że jestem w stanie na spokojnie przetrwać jeszcze ze dwa cykle, a potem zacznę świrować. mój Mąż pomimo, że chciałby drugie dziecko, to mówi, że w ogóle nie rozumie paranoi jaką mam na punkcie ciąży. ja też wolałabym podejść do tego na spokojnie, ale po prostu nie potrafię

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 17 listopada 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja też zrobiłam właśnie owulacyjny i druga krecha jest ale bladziutka w porównaniu do testowej. Czy to oznacza, że niedługo będzie i jutro ponownie czy to nie oznacza zupełnie nic i nie patrzeć nawet na tą drugą..?

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 17 listopada 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może by u mnie blada kreska wychodzi od 5 dnia cyklu, a dzisiaj na usg gin sprawdzała i do owulacji jeszcze daleko, także trzeba sprawdzać:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2016, 20:53

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 17 listopada 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi* wrote:
    W sumie w grudniu będzie 6cs (w czerwcu zaszłam w ciążę w sierpniu miałam laparoskopię czyli grudzień będzie 3cs po laparo- jako starania liczę tylko te miesiące z owulacją z lewego jajowodu) Owulacja występuje u mnie na przemiennie niestety. Więc szansa na ciąże co dwa miesiące. Teraz w listopadzie staram się wyluzować nie myśleć o tym wszystkim i pozytywnie nastroić się na grudzień ;)

    MalaMi moja ginekolog powiedziała dzisiaj, że owulacja z jajnika, który nie ma jajowodu wcale nie przekreśla szansy na zajście w ciążę w danym cyklu. Nie do końca jednak wiem jak to jest możliwe, ale ufam jej, jest dobrym lekarzem:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 17 listopada 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a alkohol nie przeszkadza w owulacji? czy to winko to nie szkodzi? ja piję piwko dziś i wczoraj:P

    11 cykl starań
  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 17 listopada 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki.Mam pytanko dotyczące owulacji.Mam mętlik,bo odkąd mierze tempke ,a będzie już 5 cykl,to od dwóch cykli codziennie sumiennie badam szyjkę i śluz.Ale właśnie chcę Was zapytać o śluz.Włąśnie dziś się pojawił.Najperw pobolewał do południa jajnik,a później przy załatwianiu było nawet nawet śluzu ciągnącego.I wieczorem po załatwieniu znowu,ale na szyjce był biiały.Nie wiem więc o co kaman.Temperatura nadal szału nie robi.Czy u Was jest podobnie?Testy owulacyjne robię od 3 dni i nadal negatywne:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2016, 21:23

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 17 listopada 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    a może by u mnie blada kreska wychodzi od 5 dnia cyklu, a dzisiaj na usg gin sprawdzała i do owulacji jeszcze daleko, także trzeba sprawdzać:)

    Dwa cykle temu robiłam testy i był brak kreski a później nagle mocna. Dziś własnie taka blada, ale gdybym miała taka na ciążowym to bym skakała ze szczęscia :D Tudzież padła. Jest, widać i nie trzeba się wpatrywać ale taka normalna trochę słabsza od tej drugiej. Śluz widzę, że też się dziś pojawił rozciągliwy.. tylko jeszcze niewiele go.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ