X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Czyli mówisz, że dobre winko?? Bo ja jeszcze nie piłam. Tak na próbę wzięliśmy ;)
    Też jeszcze nie piłam, ale ja uwielbiam takie smakowe musujące! :)

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • nikira Koleżanka
    Postów: 57 2

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajax to trzymam kciuki żebyście z mężem się tak dogadali jak tego chcesz.

    Ja może w przyszłym cyklu znów odpudszcze testy owu i tempke, zajmę się pracą. Niech się dzieje co chce. Może tylko jakieś badania zrobię... tylko jakie?

    10 cykl, niski progesteron, wysoka prolaktyna, 1mln plemników, 1% prawidłowych i inne złe dane spermy.
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada92 wrote:
    Też jeszcze nie piłam, ale ja uwielbiam takie smakowe musujące! :)

    Aaa, myślałam, ze może piłaś i wydasz opinię :P

    nikira - nie poddawaj się tak szybko!

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:

    kajax - co Ty tak pesymistycznie do tej relacji z mężem podchodzisz?? Teraz nagle tak się pozmieniało??
    Nie nagle. Ja po prostu jestem głupia i za każdy m razem się łudze że coś się zmieni. Ale dla mojego męża najważniejszy jest on sam. I nie ma prognoz żeby to się zmieniło.
    Także, lalki, życzę wam owocnego barabara i pozytywnego testowania :)

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajax wrote:
    Nie nagle. Ja po prostu jestem głupia i za każdy m razem się łudze że coś się zmieni. Ale dla mojego męża najważniejszy jest on sam. I nie ma prognoz żeby to się zmieniło.
    Także, lalki, życzę wam owocnego barabara i pozytywnego testowania :)

    Ja ogólnie podziwiam kobiety, które są w stanie tkwić w takich związkach, gdzie mąż interesuje się wyłącznie sobą. Moi rodzice mieli takie relacje - obiadek pod nos, zawsze uprane, posprzątane. Ja mam inny charakter - dlatego moja teściowa mnie tak nie lubi bo ja mojego męża ganiam do sprzątania, gotowania i w ogóle. Można powiedzieć, że oprócz tego, że jesteśmy małżeństwem to się ze sobą przyjaźnimy.

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Ja ogólnie podziwiam kobiety, które są w stanie tkwić w takich związkach, gdzie mąż interesuje się wyłącznie sobą. Moi rodzice mieli takie relacje - obiadek pod nos, zawsze uprane, posprzątane. Ja mam inny charakter - dlatego moja teściowa mnie tak nie lubi bo ja mojego męża ganiam do sprzątania, gotowania i w ogóle. Można powiedzieć, że oprócz tego, że jesteśmy małżeństwem to się ze sobą przyjaźnimy.
    Tak właśnie. Ja uważałam że przez te lata go trochę zmieniłam i pokazałam E można i nie trzeba być egoistą bo cały świat nie jest wrogo nastawiony do niego. Ale niestety to i tak wyłazi.
    Moja teściowa też mnie nie lubi bo ja mojego męża strofuje i pouczam, mój mąż dopiero jak zamieszkał ze mną nauczył się gotować, obsługiwać pralkę, prYszywac guziki do gaci. I jej się to też nie podoba że nie " obsługuję" jej synusia tak jak ona to robiła. Choć i tak uważam że za dużo robię i się poświęcam w porównaniu do tego co on robi dla mnie.

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak usłyszałam kilka dni temu podczas rozmowy o następnym dziecku, że on nie jest gotowy do bycia ojcem kiedy.... mamy już 1,5 rocznego syna (!) to ręce mi opadły.

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Ja ogólnie podziwiam kobiety, które są w stanie tkwić w takich związkach, gdzie mąż interesuje się wyłącznie sobą. Moi rodzice mieli takie relacje - obiadek pod nos, zawsze uprane, posprzątane. Ja mam inny charakter - dlatego moja teściowa mnie tak nie lubi bo ja mojego męża ganiam do sprzątania, gotowania i w ogóle. Można powiedzieć, że oprócz tego, że jesteśmy małżeństwem to się ze sobą przyjaźnimy.

    U moich rodziców też tak jest - tata jest od zarabiania i w domu palcem nie ruszy. Mama wszystko robi. A obiad oczywiście musi na stole 5 minut po powrocie z pracy.
    A znowu w moim małżeństwie jest tak, że mój mąż chyba więcej robi niż ja :P Ja jestem od wymyślania i zarządzania a on od robienia ;) Ale ogólnie staramy się współpracować.

    kajax - a jak Twój mąż jest taki egoistyczny to może Ty też bądź. On stawia na swoim to i Ty postaw. A co! ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nikira Koleżanka
    Postów: 57 2

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, mam juz dość. U mnie zero śluzu, susza, a przecież powinno być duużo takiego progesteroniaka, prawda? żeby w ogóle było zagnieżdżenie, a także jako oznaka ciąży...jak słyszę o kobietach, które zaszły w pierwszym, drugim cyklu starań (a pełno takich dookoła) albo o takich, które zaszły wcześniej niż chciały, to mi się tak przykro robi... niby jesteśmy zdrowi, niby szczupli a tu nic. Już tyle czasu... może to psychologia? Może myślenienie trzeba zmienić? A już naprawdę koło owulacji miałam takie nadzieje... Teraz jem tylko słodycze i tyle.

    10 cykl, niski progesteron, wysoka prolaktyna, 1mln plemników, 1% prawidłowych i inne złe dane spermy.
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajax wrote:
    Tak właśnie. Ja uważałam że przez te lata go trochę zmieniłam i pokazałam E można i nie trzeba być egoistą bo cały świat nie jest wrogo nastawiony do niego. Ale niestety to i tak wyłazi.
    Moja teściowa też mnie nie lubi bo ja mojego męża strofuje i pouczam, mój mąż dopiero jak zamieszkał ze mną nauczył się gotować, obsługiwać pralkę, prYszywac guziki do gaci. I jej się to też nie podoba że nie " obsługuję" jej synusia tak jak ona to robiła. Choć i tak uważam że za dużo robię i się poświęcam w porównaniu do tego co on robi dla mnie.

    To jest właśnie najgorsze jak tylko jedna osoba się stara. U nas jest tak, że pralkę i zmywarkę obsługuję wyłącznie mój Mąż. Jedyne czego nie robi to nie ściera kurzy, ale pozostałe sprzątanie jest jego. Ja mam na prawde w nim ogromne wsparcie - czasem mnie wkurza bo broi swojej matki. Wczoraj to myślalam, że krew mnie zaleje (a i tak zalewa bo mam @) :P że pierwsze co zrobiłam to wróciłam do domu i napisałam się whisky :D
    Kajax na szczęscie nie mieszkacie z teściową, więc i tak Ty masz kontrolę :) ogólnie to nie jestem zwolenniczką stawiania warunków, ale czasem trzeba..próbowałaś mu powiedzieć zeby się w koncu ogarnął, bo ma Ciebie i dziecko :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    U moich rodziców też tak jest - tata jest od zarabiania i w domu palcem nie ruszy. Mama wszystko robi. A obiad oczywiście musi na stole 5 minut po powrocie z pracy.
    A znowu w moim małżeństwie jest tak, że mój mąż chyba więcej robi niż ja :P Ja jestem od wymyślania i zarządzania a on od robienia ;) Ale ogólnie staramy się współpracować.

    kajax - a jak Twój mąż jest taki egoistyczny to może Ty też bądź. On stawia na swoim to i Ty postaw. A co! ;)
    No właśnie tak robię, myślę o sobie i o swoich wygodach. No ale nie mogę postawić na swoim i zrobić sobie dziecka. Zgwałcić go mam?

    Po drugie mamy już dziecko coraz bardziej rozumne i nie chce żeby ono się uczylo tego że tylko bycie egoistą gwarantuje satysfakcję. I że kobieta w domu ma być na podorędziu.
    U mnie w domu też dużo rzeczy robi mąż. Ale wtedy kiedy on chce a nie wtedy kiedy trzeba coś zrobić.

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • nikira Koleżanka
    Postów: 57 2

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajax wrote:
    Tak właśnie. Ja uważałam że przez te lata go trochę zmieniłam i pokazałam E można i nie trzeba być egoistą bo cały świat nie jest wrogo nastawiony do niego. Ale niestety to i tak wyłazi.
    Moja teściowa też mnie nie lubi bo ja mojego męża strofuje i pouczam, mój mąż dopiero jak zamieszkał ze mną nauczył się gotować, obsługiwać pralkę, prYszywac guziki do gaci. I jej się to też nie podoba że nie " obsługuję" jej synusia tak jak ona to robiła. Choć i tak uważam że za dużo robię i się poświęcam w porównaniu do tego co on robi dla mnie.

    Moje pierwsze małżeństwo nauczyło mnie, że nie da sie zmienić dorosłego faceta.

    10 cykl, niski progesteron, wysoka prolaktyna, 1mln plemników, 1% prawidłowych i inne złe dane spermy.
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikira wrote:
    Moje pierwsze małżeństwo nauczyło mnie, że nie da sie zmienić dorosłego faceta.

    Ja wiem, że się da! :) Mój Mąz jest tego doskonałym przykładem :) :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikira wrote:
    Moje pierwsze małżeństwo nauczyło mnie, że nie da sie zmienić dorosłego faceta.
    Ja to wiedziałam od zawsze. Moja mama też się ludzila że ojciec po ślubie się zmieni. I wyszło tak że są po rozwodzie od 24 lat a ja nie widziałam go od 5 roku życia. Także wiem że faceta się nie zmieni. Ale jak się wchodzi z kimś w związek to trzeba umieć pójść na kompromis, trzeba umieć czasem zacisnąć zeby i Robić to czego się nie lubi ( nie mówię tu o plodzeniu dziecka). A mojemu.mezowi się wydaje że do smierxi będzie robił to co chce i kiedy chce nie licząc się z żoną i z dzieckiem. Ja do ślubu nie namawialam, dziecko również było świadomie poczęte. A teraz jak proszE o pomoc przy dziecku? " Przecież sama chciałaś mieć dziecko".

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystkim bardzo dziękuję za życzenia, jak się spełnią to chyba całe przedszkole urodzę;)
    ja właśnie po monitoringu, owulacja była jakoś w nocy/ nad ranem. dziś jeszcze podzialamy a potem oczekiwanie;)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajax jak by mi tak M powiedział to bym go wywaliła ALFABETYCZNIE!!!! Co za drań :/ Sorki ale nawet Psa lepiej traktuje i jak by mi M powiedział ze sama go chciałam (co w sumie jest prawda, ale teraz kochamy ją wszyscy nad życie :D) to by dostał taką bure ze szok!!!

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie kobitki i ja :)
    Niestety przechodze na wątek styczniowy. U mnie sie nie udało pomimo ze @ nadal nie ma pewnie niedlugo przyjdzie. wczorajszy test robiony okolo 14 negatywny. dzisiaj poranny rowniez negatywny chociaz wyszla druga słaba kreska po czasie. wiec tak czy siak negatyw.

    Trzymam mocno za Was kciuki. Za Wasze prezenty świąteczne i noworoczne :*

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    To jest właśnie najgorsze jak tylko jedna osoba się stara. U nas jest tak, że pralkę i zmywarkę obsługuję wyłącznie mój Mąż. Jedyne czego nie robi to nie ściera kurzy, ale pozostałe sprzątanie jest jego. Ja mam na prawde w nim ogromne wsparcie - czasem mnie wkurza bo broi swojej matki. Wczoraj to myślalam, że krew mnie zaleje (a i tak zalewa bo mam @) :P że pierwsze co zrobiłam to wróciłam do domu i napisałam się whisky :D
    Kajax na szczęscie nie mieszkacie z teściową, więc i tak Ty masz kontrolę :) ogólnie to nie jestem zwolenniczką stawiania warunków, ale czasem trzeba..próbowałaś mu powiedzieć zeby się w koncu ogarnął, bo ma Ciebie i dziecko :)
    Oczywiście cały czas mu to mówię. I wiem że on wie o tym ale jest złośliwy. Próbuje na ile może mnie wziąć pod but. Nie rozumie że szkodzi mi i synowi a rykoszetem i sobie.
    Mój mąż też broni swoich rodziców ale też sztucznie. Oni go mają gdzieś. Nie pomagają mu i od najmłodszych lat mówią mu W cego by się nie podjął to i tak mu nie wyjdzie. I on o tym wie. Ja mam zupełnie odwrotna rodzinę. I on. I próbuje sztucznie ich bronić że ja faworyzuje moja rodzinę a jego rodzina gardzę. Długa historia :)

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i stało się: siknęłam

    Dobrze widzę?
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c675f907aef6.jpg

    Owu też pozytywny
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cdf8dc911078.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2016, 12:40

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inna- mnie sie wyswietla bardzo malutkie i nic nie widze :(

    f2w3rjjg58quuhcd.png
‹‹ 247 248 249 250 251 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ