X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, wracam do Was po dwutygodniowej przerwie. To było 14 najgorszych dla mnie dni w czasie wszystkich 10 cs. Przeżyłam pierwsze staraniowe poważne załamanie, @ przyszła w listopadzie 3 dni za wcześnie, nie zdążyłam testować. Pierwszy dzień @ z Waszą pomocą przeżyłam w miarę dobrze, ale chwilę później poddałam się. Następne dni nie wchodziłam na forum, odpuściłam wszystko, w międzyczasie dowiedziałam się, że kolejna koleżanka jest w ciąży i w istocie w najbliższym otoczeniu pozostaję jedyna bezdzietna. Płakałam cały czas, ba, zanosiłam się wręcz płaczem. Miałam wyznaczony termin hsg w 9 dc, ale dostałam takiej pokrzywki na plecach, że gin z ostrożności kazał odłożyć termin hsg, żeby nie doszło do zapalenia otrzewnej (gdyby się okazało, że to zakaźna zmiana skórna). Dermatolog stwierdził jednak, że to pokrzywka (od razu padło pytanie, czy nie przechodziłam intensywnych stresów w ostatnim czasie...). Pogrążyłam się jeszcze bardziej. Mój mąż nie wierzył w to, co się dzieję ze mną. Raczej uchodzę za silną osobę. W tym stanie rzeczy jak widzicie sama sobie zaszkodziłam. Płacz i stres odłożył termin hsg, a do tego nie czuję w ogóle starań w tym cyklu przy ilości leków, które dostałam (na skórę i asekuracyjnie przeciwwirusowe, bo początkowo nie było wiadomo co to za zmiany). Jestem wpisana na testowanie na 01.12., do wczoraj widziałam w czarnych kolorach ten grudzień, nie mogłam chodzić po sklepach, w których aż roi się od wesołych, świątecznych dekoracji, produktów etc., a tym samym rodzin z dziećmi na rodzinnych zakupach. Ale postanowiłam zawalczyć, zebrałam wszystkie siły i wróciłam do Was, by wspólnie dalej walczyć o nasze marzenia. Lżej mi po podzieleniu się z Wami przeżyciami ostatnich dni. Wpatruję się właśnie (poza monitorem komputera) w kubek z gorącą kawą, na którym widnieje napis: Padłaś? Powstań, popraw koronę i zasuwaj! Tego zamierzam się trzymać.

    Trzymam kciuki za Was wszystkie - dotychczasowe, jak i świeżo upieczone Staraczki! Nie poddajemy się! <3

    MrsKiss, Uparciuszek, Klara Wysocka lubią tę wiadomość

  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 801

    Wysłany: 19 listopada 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magoffi po każdym podniesieniu się z upadku stajesz się silniejsza! Będzie dobrze! Zaciskam za Ciebie kciuki! Dzielna jesteś!

    Magoffi lubi tę wiadomość

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magoffi znam dobrze takie upadki!! Ale My sie nie poddajemy i pchamy fo przodu jak tarany :) damy rade!! Tule mocno!!

    Magoffi lubi tę wiadomość

  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 19 listopada 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magoffi każda z nas przeżyła lub przeżyje kryzys ale najważniejsze to zdać sobie sprawę o co walczymy i że naprawdę warto!!!!
    Przecież los nie może być taki okrutny. Musi w końcu się udać. Trzymaj się cieplutko :-)

    Magoffi lubi tę wiadomość

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kochane! W grupie naprawdę jest siła:)

    P.S. Mania25, gratuluję z całego serducha!

    Mania25 lubi tę wiadomość

  • Asik84 Autorytet
    Postów: 403 222

    Wysłany: 19 listopada 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa możesz mnie wykreślić z testowania grudniowego. Niestety przed Inseminacja miałam robione USG i było juz po owulacji, także nie podeszliśmy do zabiegu. Będziemy próbować w przyszłym miesiącu. Pregnyl zadziałał na mnie za szybko. W py rano dostałam zastrzyk a wieczorem miałam owulacje:( trudno, miesiąc wolnego i uderzamy w grudniu:))

    Aniołeczek 31.03.2015
    I IUI 16.12☹️
    II IUI 14.01 ...16dpo hcg 450,9 30dpo (6tc1d) ♥️
    218848792f.png
  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 801

    Wysłany: 19 listopada 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magoffi wiesz o tym, że nie wolno się nigdy poddać, bo może się okazać, że byłaś o krok przed metą? Głowa do góry!! :)

    Magoffi dziękuję!

    Magoffi lubi tę wiadomość

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 19 listopada 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magofii i ja ściskam mocno i przesyłam wiaderko siły i pozytywnej energii. Wierzę, że Twoja wola walki i hart ducha zostanie wynagrodzony pięknym pozytywnym testem ciążowym. Pamiętaj, że na tym forum jest nas wiele, które Cię rozumieją i na pewno życzą jak najlepiej.

    Trzymam kciuki by już żadna z nas przez następne 10 mc nie miała tej wrednej @. Już takie morze łez przez nas wylane, że zasłużyłyśmy wolą walki na pozytywne zakończenie naszych starań. Trzymajcie się ciepło w ten - u mnie deszczowy - dzień i przesyłam każdej dawkę woli i mocy. Mam nadzieję, że naprawdę grudzień będzie naszym spełnieniem marzeń!

    Magoffi lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 19 listopada 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik84 wrote:
    Agniechaaaa możesz mnie wykreślić z testowania grudniowego. Niestety przed Inseminacja miałam robione USG i było juz po owulacji, także nie podeszliśmy do zabiegu. Będziemy próbować w przyszłym miesiącu. Pregnyl zadziałał na mnie za szybko. W py rano dostałam zastrzyk a wieczorem miałam owulacje:( trudno, miesiąc wolnego i uderzamy w grudniu:))


    Nie załapiesz się już na grudniowy termin? Kiedy planowana @?

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Asik84 Autorytet
    Postów: 403 222

    Wysłany: 19 listopada 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Nie załapiesz się już na grudniowy termin? Kiedy planowana @?


    A racja:) załapie sie... około 7.12 powinna być @ wiec jak dobrze pójdzie to w Sylwestra bedzie tylko symboliczny kieliszeczek szampana

    A może by... lubi tę wiadomość

    Aniołeczek 31.03.2015
    I IUI 16.12☹️
    II IUI 14.01 ...16dpo hcg 450,9 30dpo (6tc1d) ♥️
    218848792f.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 19 listopada 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik84 wrote:
    A racja:) załapie sie... około 7.12 powinna być @ wiec jak dobrze pójdzie to w Sylwestra bedzie tylko symboliczny kieliszeczek szampana

    I świetnie! Obyśmy wszystkie świętowały tak Nowy Rok! :) Na mnie chyba ta grudniowa myśl działa w tym miesiącu tak pozytywnie, ale szczerze chyba mnie trzeba będzie zbierać z podłogi jak 4.12. nie będzie pozytywnym końcem dla mnie :(

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik84 wrote:
    Agniechaaaa możesz mnie wykreślić z testowania grudniowego. Niestety przed Inseminacja miałam robione USG i było juz po owulacji, także nie podeszliśmy do zabiegu. Będziemy próbować w przyszłym miesiącu. Pregnyl zadziałał na mnie za szybko. W py rano dostałam zastrzyk a wieczorem miałam owulacje:( trudno, miesiąc wolnego i uderzamy w grudniu:))


    Kochana jestem z Tobą :* to w grudniu będziemy miec razem IUI to musi być dobry znak :) cieszę sie ze macie dobre podejście :*** Tule Was mocno

    Asik84 lubi tę wiadomość

  • Asik84 Autorytet
    Postów: 403 222

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kochana jestem z Tobą :* to w grudniu będziemy miec razem IUI to musi być dobry znak :) cieszę sie ze macie dobre podejście :*** Tule Was mocno

    Ja tam czuje ze wszystkie będziemy świętować;)

    Aniołeczek 31.03.2015
    I IUI 16.12☹️
    II IUI 14.01 ...16dpo hcg 450,9 30dpo (6tc1d) ♥️
    218848792f.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 19 listopada 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Uparciuszek, to normalne. żeby na podstawie temperatury wyznaczyć termin owu potrzebne są 3 wyższe temperatury od 6 poprzedzających (to wg NPR, nie wiem jak działa algorytm OF). Dlatego jeśli chcesz się wstrzelić z terminem polecam stosowanie testów owulacyjnych. Od ilu cykli prowadzisz pomiar temperatury?
    Mierzę drugi cykl , w tym że ten bardziej skrupulatnie tzn o tych samych porach oraz nowy dokładny termometr. Stosowałam na początku testy i one mi pokazywały zaesze mniej więcej 18 dzien cyklu, w tym miesiącu wiesiołek , castagnus i smniejszenie ilości inofemu i owulka wcześniej, Jak w tym miesiącu się nie uda to też bede szukać lekarza z monitoringami:) Być może przez tą obniżona ruchliwość plemników muszę się dokładniej wstzrelic... sama nie wiem. Jestem przed konsultacjami lekarskimi. Także u mnie te testy nie pomagają, organizm mi mówi kiedy owulka i etsty potwierdzają ale mimo tego nic...

    11 cykl starań
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 19 listopada 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie dziewczyny z Krakowa, będziecie mogły razem powozić hehe:P






    Asik84 lubi tę wiadomość

    11 cykl starań
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 19 listopada 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dolaczam do was:-) @ przyszła dwa dni wcześniej więc kolejne testowanie 18-20 grudzień:-)

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 19 listopada 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magoffi, dobrze że się pozbierałaś, musimy być dzielne i walczyć o swoje marzenia!

    Asik84, też czekam na grudniowy cykl, będziemy zatem się razem wspierać :) u Ciebie z IUI na pewno będzie większa szansa.

    Uparciuszek, monitoring się przydaje, żeby mieć pewność, że pęcherzyki rosną prawidłowo i pękają. Powodzenia!

    Uparciuszek, Asik84, Magoffi lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 19 listopada 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakoś mam w tym cyklu czil bo tyle kombinacji oeparol castagnus kw. foliowy 5 mg i luteina hehe że nie wiem co z tego wyniknie:P

    11 cykl starań
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 19 listopada 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    No i dolaczam do was:-) @ przyszła dwa dni wcześniej więc kolejne testowanie 18-20 grudzień:-)
    kochana castagnus bierzesz cały czas , nawet po owulce?

    11 cykl starań
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 19 listopada 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, cały czas. I bardzo mi pomógł, skrócił cykl, zmniejszył ból piersi a wiesiolek poprawił śluz.

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ