X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Moze by... podoba mi się bardzo Twoja interpretacja :D!!!

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 20 listopada 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    Dziewczynki a ból implantacyjny może bc w 5-6 dniu po owulce ? Czy za wcześnie hehe nie chce sobie wmawiać

    Nie wiem czy implantacyjny, ale w tym cyklu co udało mi się zajść w ciążę właśnie między 5 a 6 dniem po owu miałam lekkie bóle i pulsowanie jajników :) I do tego jednodniowy spadek temp.

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 20 listopada 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Nie wiem czy implantacyjny, ale w tym cyklu co udało mi się zajść w ciążę właśnie między 5 a 6 dniem po owu miałam lekkie bóle i pulsowanie jajników :) I do tego jednodniowy spadek temp.

    ;)U mnie na razie nie ma spadku ale wczoraj dość bolały jajniki a dziś juz mniej hmmm ale spadku nie ma...

    11 cykl starań
  • Gdziejestmieszko Autorytet
    Postów: 454 509

    Wysłany: 20 listopada 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Kobietki :) ja poproszę o wpisanie na 01.12, termin @ mam 30.11 ale nie będę wcześniej testować choćbym miała sobie pęcherz zawiązać :D

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

    Mieszko 29.08.2017 3400g 51cm <3

    Aniołek 25.08.2016 [*]
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 20 listopada 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Wydaje mi się, że może :) a co masz takie odczucie ?? ;)
    Wczoraj dość lolały jajniki dziś mniej , ale Kaczorka pisze że miała spadek, ja takiego na razie nie mam, lepiej sobie nic nie wmawiam:P hihi

    11 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdziejestmieszko wrote:
    Hejka Kobietki :) ja poproszę o wpisanie na 01.12, termin @ mam 30.11 ale nie będę wcześniej testować choćbym miała sobie pęcherz zawiązać :D


    Witamy ;D

  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 20 listopada 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja też na 1 grudnia... Tak jak Gdziejestmieszko :)

    Agniechaaaa, Gdziejestmieszko lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraniowa wrote:
    I ja też na 1 grudnia... Tak jak Gdziejestmieszko :)


    Mówisz masz

    staraniowa lubi tę wiadomość

  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 20 listopada 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uffff, nadrobiłam zaległości :) Widziałam, że piszecie o spadkach/skokach temperatury w okolicach owulacji - ja zawsze miałam tak, że 2 dni przed owulacją spadała, potem w dniu owulacji była na "średnim" poziomie, i dzień po albo od razu w górę o ponad 0,3 albo stopniowo się pięła. A teraz mam jakieś jaja - jestem pewna, że owulka była w piątek najpóźniej, ale w sobotę dość niska temperatura, dzisiaj też niewysoka (zaburzona przez to, że zmierzyłam 3 godziny później a u mnie to duża różnica). Piersi zaczynają boleć, więc była ta owu raczej.. no ale jak widać - co cykl to inna historia. Tak więc nie wiem, czy zdążyliśmy w tym miesiącu ze staraniami.

    Pozostało mi tylko czekać, a w kolejnym miesiącu UROCZYŚCIE OBIECUJĘ <3 co 2 dni jak tylko skończy mi się okres! ;)

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 20 listopada 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w tym kolejnym dniu oczekiwania;) ja tak się wczoraj wyluzowałam, że niestety wróciłam do domu o 5 rano. generalnie odkąd się staramy o dziecko to sporadycznie wypiję wino, a wczoraj zaszalalam, może potrzebny był mi taki reset. obawiam się teraz niestety, że ilość alkoholu i kilka wypalonych papierosów (na codzień nie palę) może mieć wpływ na moją owulację. wiecie coś na ten temat kochane? ahhh, człowiek to jednak głupi jest czasem ;(

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 20 listopada 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri będzie dobrze nie jedna na znieczuleniu zaszła hehe trzymam kciuki, ważne że się wyluzowalas a to lepsze od stresu więc nie stresuj się już

    suri2016 lubi tę wiadomość

    11 cykl starań
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 20 listopada 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    Suri będzie dobrze nie jedna na znieczuleniu zaszła hehe trzymam kciuki, ważne że się wyluzowalas a to lepsze od stresu więc nie stresuj się już

    Dokładnie! Z całą pewnością, gdyby od wypitego alkoholu nie zachodziłoby się w ciąże to ludzka rasa by wyginęła. Być może ewentualnie świat byłby opanowany prze muzułmanów bo chyba oni mają zakaz picia alko.. Czy się mylę i coś mi się pomieszało. Jak by dalej iść tropem nacji, to rosjanie wyginęli by jako pewnie jedni z pierwszych, a mają się dobrze i mniejszy problem z dzietnością niż w krajach gdzie wino częściej to do obiadu niż imprezowo ;)

    Ja mam wrażenie, że owu u mnie dziś lub jutro, ale test dalej bledszy..Śluz już rozciągliwy i wszystko by wskazywało, że dziś, no ale nie wiem.. Ten test niby negatywny..:/

    suri2016 lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    Suri będzie dobrze nie jedna na znieczuleniu zaszła hehe trzymam kciuki, ważne że się wyluzowalas a to lepsze od stresu więc nie stresuj się już

    Otóż to! Żona mojego kuzyna zaszła w ciążę w czasie pobytu na wczasach, gdzie korzystając intensywnie z opcji all inclusive niemalże co wieczór czuła zawirowania;) Głowa do góry Suri i nie stresuj się, bo ten stres jest chyba w naszym przypadku bardziej destrukcyjny.

    A może by...do dzieła Kochana, nie zastanawiaj się, szkoda byłoby przespać owu:) u mnie testy czasem rozmijały się z monitoringiem owu...

    suri2016 lubi tę wiadomość

  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 801

    Wysłany: 20 listopada 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Witajcie w tym kolejnym dniu oczekiwania;) ja tak się wczoraj wyluzowałam, że niestety wróciłam do domu o 5 rano. generalnie odkąd się staramy o dziecko to sporadycznie wypiję wino, a wczoraj zaszalalam, może potrzebny był mi taki reset. obawiam się teraz niestety, że ilość alkoholu i kilka wypalonych papierosów (na codzień nie palę) może mieć wpływ na moją owulację. wiecie coś na ten temat kochane? ahhh, człowiek to jednak głupi jest czasem ;(

    Ja zaszłam w ciążę podczas naszego wyjazdu na drugi koniec Europy, gdzie w okolicach owulacji dość często piłam tamtejsze wino (trzeba było korzystać z okazji :P ), a jednego razu Mężowi wino nie smakowało i prawie całe wypiłam sama :D A w domu piję baardzo sporadycznie cokolwiek a jeśli już to małe ilości. Na urlopie zupełnie się zresetowałam, oderwałam od problemów itd i tydzień po powrocie zobaczyłam 2 kreski :)

    Nie masz się czym stresować ;) Wszystko będzie dobrze! :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2016, 20:57

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 20 listopada 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri nie doluj się,to,że wyluzowałaś to tylko na lepsze wyjdzie :)
    ja dziś mam cd kuracji winkowej..także wiesz...;)

    A może by jeszcze chwilkę a owulacyjka będzie :) po pozytywnym teście w ciągu 24-72h no i wtedy już śluzu rozciągliwego nie będzie :)

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 20 listopada 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri, spokojnie! :) Na pewno sobie nie zaszkodziłaś, a jednorazowy wyskok nie zatrzyma owulki :)

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja moje panie jeztem 12h po podaniu pregnylu :) wiec czas start :D

    Arleta, bertha lubią tę wiadomość

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 20 listopada 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magoffi wrote:
    Otóż to! Żona mojego kuzyna zaszła w ciążę w czasie pobytu na wczasach, gdzie korzystając intensywnie z opcji all inclusive niemalże co wieczór czuła zawirowania;) Głowa do góry Suri i nie stresuj się, bo ten stres jest chyba w naszym przypadku bardziej destrukcyjny.

    A może by...do dzieła Kochana, nie zastanawiaj się, szkoda byłoby przespać owu:) u mnie testy czasem rozmijały się z monitoringiem owu...

    Ojjj to już biorę męża za fraki! I nie ma, że chce spać :D albo że już dość! Każdy w małżeństwie ma swoje obowiązki :D ;D :D Oczywiście żarcik ;)
    Arleta wrote:
    Suri nie doluj się,to,że wyluzowałaś to tylko na lepsze wyjdzie :)
    ja dziś mam cd kuracji winkowej..także wiesz...;)

    A może by jeszcze chwilkę a owulacyjka będzie :) po pozytywnym teście w ciągu 24-72h no i wtedy już śluzu rozciągliwego nie będzie :)

    Hmm,no właśnie mnie nawet dziś trochę pobolewało w podbrzuszu co raczej nieczęsto mi się zdarza, a tu takie sygnały wszechświata. Tak się zastanawiam na ile wierzyć tym testom a na ile swojemu ciału i przeczuciu..

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 20 listopada 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A ja moje panie jeztem 12h po podaniu pregnylu :) wiec czas start :D

    Dobrej zabawy :D :D :D

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 20 listopada 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny, uspokoilyscie mnie trochę, bo nie dość, że obudziłam się dzisiaj na kacu mordercy to jeszcze z ogromnym wyrzutem sumienia. chyba po prostu musiałam sobie na chwilę odpuścić... no nic, wczoraj zrobiłam taka "winną" kurację (myślę, że wypiłam z 1,5 litra, że moje endo będzie rosło jak na drożdżach;) racja, nie będę się jeszcze tym stresować... prawda jest taka, że kilka lat temu w moją pierwszą ciaże zaszlam na dużym znieczuleniu po niezłej imprezie, hihi;) dzięki za wsparcie, kochane jesteście! ❤

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ