X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 19 listopada 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wspaniale że mam od ciebie info:) bo bałam się żeby nie zaszkodzić:) mi też właśnie wcześniej owulacja , oby było dobrze:P

    11 cykl starań
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 19 listopada 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale pamiętaj, że jak zaciążysz to castagnus trzeba odstawić:-)

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 19 listopada 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magoffi jesteśmy z Tobą, właśnie po to jest to forum, abyśmy mogły się wspierać i wygadać. Myślę, że każda z nas miała przynajmniej jeden moment załamania i zwątpienia. trzeba uwierzyć, że dla każdej z nas wyjdzie w końcu piękne słońce;)

    Ja chwilowo staram się troszkę wyciszyć i zrelaksować przed owulacją i dniami plodnymi. stwierdziłam, że choć trochę postaram się wyluzować, bo inaczej zwariuje. w poprzednia ciążę (ta pozamaciczna) zaszlam właśnie, bo zaskoczyła mnie owulacja kilka dni wcześniej, a i tak nie spodziewałam się sukcesu w tamtym cyklu ze względu na obecnego wtedy polipa endometrium. kto wie, może właśnie ten moment chwilowego luzu zaowocował ciażą?

    Agniechaaaa nie będziesz miała żadnej inseminacji w grudniu, nie będzie potrzebna ;);)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2016, 19:33

    Magoffi lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SURI <3 dzieki kochana :D

    suri2016 lubi tę wiadomość

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 19 listopada 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy zauważyłyście, ale na forum krążą dziewczyny, które boją się, że mogły wpaść i szukają porad..ba, nawet wzięły tabletkę 72h po, strasznie mnie to irytuje ..kompletny brak wyczucia i taktu, bo przecież my wszystkie pragniemy dziecka.

    Oluchna lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 801

    Wysłany: 19 listopada 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    nie wiem czy zauważyłyście, ale na forum krążą dziewczyny, które boją się, że mogły wpaść i szukają porad..ba, nawet wzięły tabletkę 72h po, strasznie mnie to irytuje ..kompletny brak wyczucia i taktu, bo przecież my wszystkie pragniemy dziecka.

    Dla mnie najważniejsze, że przynajmniej ostatnia użytkowniczka (bądź to jedna i ta sama osoba) wzięła tabletkę po seksie, z którego i tak raczej nie poczęłoby się dziecko. 19letnia dziewczyna całkowicie obezwładniona strachem raczej nie będzie się zastanawiała, co czują inne kobiety na takim forum... Cieszy się, że trafiła w miejsce, w którym jest mnóstwo osób, które mają wiedzę, której nie ma ona. Ale faktycznie takie lekkie podejście do seksu boli, gdy widzi to osoba, która za wszelką cenę stara się zajść w ciążę i szczęśliwie urodzić. A jedyne zmartwienie to nie to, żeby dziecka nie było a to, żeby szczęśliwie wszystko się ułożyło.
    P.S. Dlatego ja uważam, że z seksem nie warto się spieszyć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2016, 20:12

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 19 listopada 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania masz rację, nie można zbyt dużo wymagać od 19 letniej dziewczyny, która zapewne dopiero co rozpoczęła swoją "przygodę" ze współżyciem...po prostu jak się czasami człowiek zastanowi to strasznie niesprawiedliwe jest to, że jedne kobiety się tak starają i wymyślają cuda na kiju żeby w tą ciaze zajsc a inne z taką lekkością zachodzą i próbują się jej pozbyć..;(

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 801

    Wysłany: 19 listopada 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Mania masz rację, nie można zbyt dużo wymagać od 19 letniej dziewczyny, która zapewne dopiero co rozpoczęła swoją "przygodę" ze współżyciem...po prostu jak się czasami człowiek zastanowi to strasznie niesprawiedliwe jest to, że jedne kobiety się tak starają i wymyślają cuda na kiju żeby w tą ciaze zajsc a inne z taką lekkością zachodzą i próbują się jej pozbyć..;(
    Przyjdzie czas i na nią. Za kilka lat będzie na naszym miejscu.

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To naprawdę niesamowite, jak wielka jest siła tego forum, a raczej osób udzielających się na nim. Podniosłam się dzięki Wam już całkiem do pionu. Dla osób, które nie doświadczyły starań na własnej skórze to pewnie nic, a dla mnie więcej niż bardzo dużo. Jestem z Wami, trzymam za wszystkie i za każdą z osobna kciuki! Grudzień będzie nasz:)))

    Mania25, summer86, suri2016, kaha, Nadia83, bertha, Klara Wysocka lubią tę wiadomość

  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 801

    Wysłany: 19 listopada 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magoffi wrote:
    Grudzień będzie nasz:)))

    Tak trzymaj!

    suri2016, Magoffi lubią tę wiadomość

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magoffi i to ni sie podoba ;D pewno, ze bedzie dobrze!! :D

    Magoffi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja jużw wątku listopadowym to pisałam o powtórzę- oficjalnie zarządzam, że grudzień zostaje miesiącem dwóch szczęśliwych kreseczek :D mikołaj nie musi nam sprawiać prezentów, bo same go sobie "zafundujemy" z naszymi drugimi połówkami <3 wszystkim kobietkom życzę tego upragnionego prezentu! :)

    eMM, Magoffi lubią tę wiadomość

  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 20 listopada 2016, 02:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Nadal nie widac


    No właśnie kopiuje i wklejam miniaturkę i nadal jest jak jest. Nie wiem co robię źle

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 20 listopada 2016, 02:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kochana widzę ze zarzywalam Dostinex. Tez to brałam jak po nim Twoje wyniki ??? Ja po zmianie endokrynologa gdzie ten lek tak obniżył prolaktyne, ze spadła poniżej normy... od nowego lekarza dostałam wytyczne, ze to lek zasilny dla kobiet starających i zmienił mi natychmiast na norprolac. Ciekawa jestem Twojej opinii :)


    Hej.Moja ginekolog poleciła Mi go brać,bo prol aktywna sukcesywnie rosła.Zaleciła brać do akcji serduszka i nic nie wspominała że za mocny.Ja znowu muszę zbadać.Ale czytałam że to że poniżej normy to nie ma znaczenia.Ważne aby nie było ponad normę. Nie wiem co o tym myśleć.A jak się czujesz po norprolacu,czy podobnie jak po dostinex?

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Destiny80 wrote:
    Hej.Moja ginekolog poleciła Mi go brać,bo prol aktywna sukcesywnie rosła.Zaleciła brać do akcji serduszka i nic nie wspominała że za mocny.Ja znowu muszę zbadać.Ale czytałam że to że poniżej normy to nie ma znaczenia.Ważne aby nie było ponad normę. Nie wiem co o tym myśleć.A jak się czujesz po norprolacu,czy podobnie jak po dostinex?

    Po dostinexie byłam bardzo senna ale dało sie wytrzymać. Po norprolac nie mam żadnych objawów bo jest on podobno bardzo delikatnym lekiem :)

  • eMM Koleżanka
    Postów: 46 60

    Wysłany: 20 listopada 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane, dołączam do grudniowego testowania. Testowanie 20 grudnia. Trzymam kciuki za Was <3

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    ckai9jcgoihgteuu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eMM wrote:
    Cześć Kochane, dołączam do grudniowego testowania. Testowanie 20 grudnia. Trzymam kciuki za Was <3


    Witamy w Naszej świątecznej rodzinie

    eMM lubi tę wiadomość

  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 20 listopada 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki a ból implantacyjny może bc w 5-6 dniu po owulce ? Czy za wcześnie hehe nie chce sobie wmawiać

    11 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    Dziewczynki a ból implantacyjny może bc w 5-6 dniu po owulce ? Czy za wcześnie hehe nie chce sobie wmawiać


    Wydaje mi się, że może :) a co masz takie odczucie ?? ;)

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 20 listopada 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was w kolejnym dniu oczekiwań :D To prawie jak Bożonarodzeniowe wyczekiwanie! A nawet można i tematycznie to powiązać :) bo my pobożnie wyczekujemy na dzieciątko :). Może nie na cud narodzin tylko poczęcia, ale ja tu głęboko wierzę, że będziemy mieć radosne święta.

    Agniechaaaa, eMM, Magoffi, Oluchna lubią tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ