X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annamanna trzymam kciuki, zeby temp odbiła!!!

    Staraniowa nie można sie poddawać głowa do góry!!

    Kakariki trzymam kciuki! Informuj Nas ;)



    U mnie dzis temp w górę :) 24h po podaniu pregnylu. Walczymy dalej !

    AnnaManna lubi tę wiadomość

  • Uluś87 Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 21 listopada 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mnie dopadła listopadowa małpa :( !następne testowanie około 17.12. Może będzie świąteczny prezent :)

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 21 listopada 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie również dziś spadek temperatury do 36.4... oby jutro rosła. Ile czasu jak jest owulacja u Was utrzymuje się taka temperatura? Czy macie ja tuż przed i od razu po idzie w górę?

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 21 listopada 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny;)
    ja już na szczęście wróciłam do formy po wczorajszej niedomodze, hihi;)
    owulacja już się chyba zbliża, bo troszkę mnie kluje w jajnikach i druga kreska na teście owu ciemnieje. nie wiem tylko jak to jest z temperatura przed owulacja, czy rośnie czy spada? 2 dni temu miałam delikatny spadek temp i potem zaczęła rosnąć, ale nie jakoś mocno (tzn nie było dużego skoku jak po owu). nie wiem co o tym myśleć.
    jutro monitoring, nie mogę się doczekać, a od dzisiaj szalejemy;)
    Agniechaaaa wcale się nie dziwię, że taka zmęczona, trochę się napracowalas, hihi;) trzymam kciuki! czy to dobrze jak 24h po pregnylu temp rośnie?

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 21 listopada 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by właśnie u mnie podobna sprawa, ale przyznam, że jakoś nie do końca potrafię to rozszyfrować...dopiero po owu sprawa wydaje się jaśniejsza;)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 21 listopada 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    A może by właśnie u mnie podobna sprawa, ale przyznam, że jakoś nie do końca potrafię to rozszyfrować...dopiero po owu sprawa wydaje się jaśniejsza;)

    Zostaje nam tylko czekać. Chciałoby się rzec za Smerfem marudą "jak ja niecierpię czekać" :/ :/

    Suri jak będziesz obserwowała zmiany to proszę daj znać co i jak u Ciebie. Może ustalimy razem jakiś wzór.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 21 listopada 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W teorii w dzień owulacji temperatura spada, a w następny dzień znacząco rośnie

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beatka_c wrote:
    W teorii w dzień owulacji temperatura spada, a w następny dzień znacząco rośnie
    Czyli idąc tym tropem wczoraj była u mnie ovu :p No to mogliśmy zacząć <3 wczoraj rano a nie wieczor :/ hmmmm No zobaczymy

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 21 listopada 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Ja to szczerze nie wiem czy tak czekam na to testowanie. Mam wrażenie, że już 6-7 dnia będę czuć czy się udało czy nie.. i bardzo boję się tego rozczarowania. Teraz właśnie jest ten czas nadziei i kiedy wydaje nam się, że wszystko jest możliwe i coś jest w naszych... "rękach" :D później mnie dobija fakt, że już mogę tylko czekać.. Koszmarne jest to czekanie i to, że nie mam na nic wpływu.

    Z innej strony temat. Kiedy przestajecie pić wino? Chodzi mi o dzień cyklu? Od razu po owu?
    Ja generalnie nie bede na siłę wprowadzac ograniczeń, bo juz 14 cykl leci po poronieniu i 18 wczesniej, wiec chce zyc normalnie, i jesli bedzie okazja, to nie odmowie winka az do czasu pozytywa.

    KARMA, 14 dni po pregnylu to bardzo rozsądnie. Chociaż ja bym zaczela i tak ok 10dpo, sprawdzajac czy nie ma pregnylu jeszcze, porownujac ewentualne cienie dzien po dniu czy maleją. U mnie pregnyl 10.000 jednostek utrzymywal sie do 11 dnia po podaniu.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 21 listopada 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    U mnie również dziś spadek temperatury do 36.4... oby jutro rosła. Ile czasu jak jest owulacja u Was utrzymuje się taka temperatura? Czy macie ja tuż przed i od razu po idzie w górę?
    Temp nizsza jest w dzien owulacji, ewentualnie dzien przed, a dzien po owulacji zwykle znacząco rosnie. Ale wg mnie bardziej zauwazalny symptom że jest juz po owu, to jesli w dzien poprzedzający był śluz rociągliwy (i najlepiej przezroczysty), a nastepnego dnia jest już jak krem (i nie przezroczysty).

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 21 listopada 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Temp nizsza jest w dzien owulacji, ewentualnie dzien przed, a dzien po owulacji zwykle znacząco rosnie. Ale wg mnie bardziej zauwazalny symptom że jest juz po owu, to jesli w dzien poprzedzający był śluz rociągliwy (i najlepiej przezroczysty), a nastepnego dnia jest już jak krem (i nie przezroczysty).

    To by wszystko wskazywało że właśnie dziś powinna być owulka. Nawet mnie z jednej strony kuje więc może akurat. Nie sądziłam że kiedyś będę się "modlić" o wyższą temperaturę. A tutaj proszę...

    bertha lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Kakariki Przyjaciółka
    Postów: 96 93

    Wysłany: 21 listopada 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podaję info z frontu jajnikowego: 12 dc, pęcherzyk w prawym jajniku 16 mm, endometrium 8 mm. Jutro zastrzyk z ovitrelle a od niedzieli duphaston. Test bHCG 6.12. także w same Mikołajki :) a potem niech się dzieje wola nieba :)

    Agniechaaaa, bertha lubią tę wiadomość

    tb73qps6lg98j7jv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakariki wrote:
    Podaję info z frontu jajnikowego: 12 dc, pęcherzyk w prawym jajniku 16 mm, endometrium 8 mm. Jutro zastrzyk z ovitrelle a od niedzieli duphaston. Test bHCG 6.12. także w same Mikołajki :) a potem niech się dzieje wola nieba :)

    Super!!! Piękne wieści :)

  • AnnaManna Ekspertka
    Postów: 247 218

    Wysłany: 21 listopada 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli w dzień owulacji powinna być najniższa temperatura, to może i ja będę dziś ją mieć. Mam nadzieje. Już chyba niższa być nie może (tarczyce badałam dwa tyg temu, wszystko książkowo). Poserduszkuję dziś z narzeczony, nie stracę nadziei!!!

    Kakariki w Mikołajki zawsze dzieją się najpiękniejsze rzeczy. Bedziemy kibicować! :-)

    bertha lubi tę wiadomość

    ijpbio4pgzuzz66o.png
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 21 listopada 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki, a mi dzisiaj przyszły testy owu i bede mierzyć choć u mnie dopiero 9dc. Zawsze zapominam o mierzeniu temp ale jutro nastawie budzik i koniec:)dochodzimy wszystkie pomału do owulki hehe:)a później wieeeelkie czekanie :)

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • Gdziejestmieszko Autorytet
    Postów: 454 509

    Wysłany: 21 listopada 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z temp jest różnie, mi program wyznaczyl owulację w dniu spadku, ale szczyt objawów ( uporczywy ból jajnika i zmniejszoną ilość śluzu) miałam w dniu skoku temp, wiec po prostu zakladam +/-1 dzien

    Mieszko 29.08.2017 3400g 51cm <3

    Aniołek 25.08.2016 [*]
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4706 3471

    Wysłany: 21 listopada 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) prosze mnię wpisac na testowanie na 16.12 :)

    Dodatkowo mam pytanie, czy orientujecie się kiedy powinno się wykonać badanie progesteronu w II fazie, aby w razie czego przyjmować luteinę?

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 21 listopada 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na owulację muszę poczekać jeszcze z 4-5 dni, no chyba że przez tą chorobę jeszcze się przesunie, ale jestem dobrej myśli. Ogólnie ostatnio czas mi upływa na czekaniu :) najpierw na owulację a potem na testowanie. Mam nadzieję że się w końcu doczekam dwóch kresek na teście ciążowym i odpocznę od tych wszystkich obliczeń,testów i pomiarów.Oznajmiam również że interesuje mnie tylko jeden świąteczny prezent a raczej cud czyli dzidziuś w brzuszku :) i życzę takiego prezentu Wam wszystkim

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 21 listopada 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tylko martwią te negatywne testy owu.. niby wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują że to dziś a test są nieubłagane.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 21 listopada 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Zostaje nam tylko czekać. Chciałoby się rzec za Smerfem marudą "jak ja niecierpię czekać" :/ :/

    Suri jak będziesz obserwowała zmiany to proszę daj znać co i jak u Ciebie. Może ustalimy razem jakiś wzór.

    A może by jasne, będę dawać znać;) rano test owulacyjny dalej negatywny choć rzeczywiscie druga kreska ciemnieje. od dzisiaj wprowadzam pomiar dwa razy dziennie, rano i wieczorem, żeby nie przegapić pozytywu. w moim przypadku myślę, że delikatny spadek temp 2 dni temu nijak miał się do nadchodzącej owulacji, ponieważ aktualnie mam temp 36.64 a po owulacji zawsze mam ok 36.9. jutro mój 12 dc więc myślę że mimo wszystko owu powinna być w ciągu 2 dni, mam nadzieję;)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ