X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 21 listopada 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Mnie tylko martwią te negatywne testy owu.. niby wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują że to dziś a test są nieubłagane.

    u mnie we wrześniu kiedy zaszlam w pozamaciczna testy nie pokazały owu, dlatego zaskoczyłam się na monitoringu owulacji w 10 dc, że już jest po... także trzeba brać poprawkę na te testy..

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 21 listopada 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Mnie tylko martwią te negatywne testy owu.. niby wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują że to dziś a test są nieubłagane.
    U mnie niestety też tak było, od 3 cykli stosuje testy i nigdy nie miała dwóch mocnych kresek, chociaż po objawach wiedziałam że owulacja zaraz wystąpi, w tym miesiącu zamierzam testować dwa razy dziennie, bo możne u mnie skok LH jest krótki

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 21 listopada 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie też był spadek dwa dni temu na 36.4 wczoraj 36.71 ale też alko w sobotę było więcej, dziś 36,4 i oby jutro było 37.1 :D ja już czekam aż wrócę do domu i zrobię test. Mam nadzieję że będzie mocna krecha. Niby też była wczoraj mocniejsza niż przedwczoraj ale ciągle nie taka sama.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 21 listopada 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chodzę do pracy wyposażona w pojemniczek na mocz i testy;) ten poranny zawsze robię koło 12, żeby nie robić z pierwszego. pozostaje nam faktycznie tylko czekanie. u mnie nawet jeszcze nie ma śluzu płodnego także myślę, że jeszcze chwilę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2016, 13:42

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 21 listopada 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    u mnie we wrześniu kiedy zaszlam w pozamaciczna testy nie pokazały owu, dlatego zaskoczyłam się na monitoringu owulacji w 10 dc, że już jest po... także trzeba brać poprawkę na te testy..

    Oj widzisz. Ciekawe. Może faktycznie te testy u mnie się nie sprawdzają. Oby. Jeśli dziś by była owu to wierzę, że nasze starania mają szansę na efekt.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wczoraj wyszły 2 pozytywne (z różnych firm). Ale zastanawiam się, czy one tak jak ciążowe mają inną czułość? Na tym z domowego laboratorium pisało, że mają czułość 30, a na Amilu nic nie pisało. I na tym z Amila wyszła kreska kontrolna ciemniejsza, a z dl były takie same.. Miałam wczoraj też baaardzo dużo płodnego śluzu, dziś miałam przez ok godzinę mocny ból po prawej stronie i kiedy ból ustąpił, śluzu też już prawie nie było.. Akurat serduszkowanie było w piątek i wczoraj wieczorem, więc może coś z tego będzie :)

    P.S. Możecie mnie dopisać na 1 grudnia? @ planowo mam na 4, ale wcześniej i tak muszę zrobić betę

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 21 listopada 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też planowo @ na 4 grudnia i będę walczyć ze sobą by się nie złamać do tego czasu.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 21 listopada 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja planowo na 8 grudnia, ale będę testować 6, licząc na mikolajkowy cud;)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 21 listopada 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakoś wolę w weekend co by się nie stresować w pracy. Poza tym w razie czego będzie czas by poradzić sobie z rozczarowaniem.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze jest teraz czekanie.. Nie wiem co mam zrobić, żeby o tym nie myśleć.. Jeszcze 10 dni, a ja już najchętniej zrobiłabym test hehe

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 21 listopada 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa87 wrote:
    Najgorsze jest teraz czekanie.. Nie wiem co mam zrobić, żeby o tym nie myśleć.. Jeszcze 10 dni, a ja już najchętniej zrobiłabym test hehe

    Oj zgadzam się i to codzienne obserwowanie własnego ciała. Ja melduję że u mnie dziś już śluz kremowy. Chyba te głupie testy nie pokazały owu jak była.. :/

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 21 listopada 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może by a może pójdz na monitoring do gin to się wszystko wyjaśni ?

    A może by... lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 21 listopada 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie terminy nawet do prywatnego na grudzień :| a wtedy to i tak będzie wszystko jasne

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 21 listopada 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo i patrz! Postanowiłam zobaczyć kiedy termin i mam na za dwa dni! Aż boję się co mi wyjdzie ale skoro jest ten termin to idę i nie marudze.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 21 listopada 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i widzisz, super;);) ja chodzę na monitoring bo pomaga mi to nawet potem różne objawy rozpoznać, czy to już czy jeszcze nie. idę wieczorem jutro więc zobaczymy.

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 21 listopada 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a ile przed owulacja klują was jajniki i czy w ogóle klują? mnie dziś tak cały dzień delikatnie pobolewają i boję się żeby znowu nie było zbyt wczesnej niezapowiedzianej owu bo z mężem wracamy dopiero koło 22 do domu

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 21 listopada 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, myślę że owu była. Po pierwsze pasek dziś bledszy a jak patrzę na ten wczorajszy to stwierdzam, że chyba są praktycznie identyczne oba.. tyle tylko, że oba są takie blade. Nie jak np. przy ciążowym że wyraźna czerwień. Po drugie lekko mnie pobolewa lewa pierś a zawsze od niej mi się zaczyna i zawsze ona pobolewa bardziej - ciekawe z resztą czemu.. Bardzo bym chciała by ta owulka faktycznie była rano bo myślę, że dałoby nam to dosyć spore szanse.

    Mam wrażenie, że dziś przejęłam trochę to forum ilością postów w wątku, ale mam nadzieję, że mi to wybaczycie :) Tak się emocjonuję tym by się "wstrzelić" - dosłownie i w przenośni ;D, że Was zalewam ilością postów bo nie mam z kim się dzielić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2016, 18:32

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 21 listopada 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łooo matko pare dni mnie nie było a tu tak sie rozpisałyście ;) :P

    Ja dzisiaj byłam na monitoringu w 13dc, pęcherzyk lewym jajniku 18,7mm i endo 9mm. (Cykl naturalny) w środę drugia inseminacja z która nie wiąże większych nadziei ale trzymajcie kciuki jak możecie ;)

    Co do świat to tez kocham święta, ale juz nie łudzę sie ze będę miała prezent świąteczny w postaci dwóch kreseczek bo juz rok temu to przerabiałam i sie nie udało wiec skończyłam z nakręcaniem sie na rożne okazje. Jakoś brak mi juz entuzjazmu do starań :/

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 21 listopada 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Łooo matko pare dni mnie nie było a tu tak sie rozpisałyście ;) :P

    Ja dzisiaj byłam na monitoringu w 13dc, pęcherzyk lewym jajniku 18,7mm i endo 9mm. (Cykl naturalny) w środę drugia inseminacja z która nie wiąże większych nadziei ale trzymajcie kciuki jak możecie ;)

    Co do świat to tez kocham święta, ale juz nie łudzę sie ze będę miała prezent świąteczny w postaci dwóch kreseczek bo juz rok temu to przerabiałam i sie nie udało wiec skończyłam z nakręcaniem sie na rożne okazje. Jakoś brak mi juz entuzjazmu do starań :/
    Mam pytanie o iseminacje, jakie są u was wskazania ? Czy ich brak i po prostu probujecie , u nas trochę leniwe plemniki i tak się zastanawiam czy to dobry pomysł, jestem zieloną w temacie nawet nie wiem gdzie robią hehe czy to kliniki czy też jakieś lepsze gabinety

    11 cykl starań
  • labamba Autorytet
    Postów: 279 283

    Wysłany: 21 listopada 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Przyszle Mamusie :)

    Jak to jest z tym monitoringiem cyklu,jako specjalnie musialyscie przekonywac gin zeby sie zalapac czy jak to dziala? i przeciez to chyba ciezko potem znalezc tyle wolnych terminow w ciagu calego cyklu?
    Tak sie zaczelam zastanawiac, bo mnie gin nigdy o takie mozliwosci nie wspominala:/

    My wczoraj odstawilismy winko, bo po piciu 10 dni pod rzad stwierdzilismy,ze wpadniemy w alkoholizm:p

    Ale z przytulanakmi mamy zamiar zaczac dzisiaj (moje przewidywania to termin owu sroda/czwartek)

    I chyba tez zatestuje wczesniej w tym miesiacu, jak suri 6 grdunia:p wlasnie dzis dotarly do mnie testy z allegro. Szczerze mowiac, to mnie to wczesniejsze testowanie bardziej uspokaja, jakos tak wole wiedziec wczesniej czy cos z tego bedzie czy nie, niz czekac tych kolejnych dni w mekach ludzac sie, ze to moze ten cykl...

    bertha lubi tę wiadomość

    zem343r825mztggd.png
    eikt43r83o0w939j.png

‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ