X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 21 listopada 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    Mam pytanie o iseminacje, jakie są u was wskazania ? Czy ich brak i po prostu probujecie , u nas trochę leniwe plemniki i tak się zastanawiam czy to dobry pomysł, jestem zieloną w temacie nawet nie wiem gdzie robią hehe czy to kliniki czy też jakieś lepsze gabinety
    Mój m ma wolne plemniki i zbyt duża lepkość spermy. To bardzo dobry powód do iui, bo tam filtrują spermę i zostawiają tylko najlepszych pływaków :) wrogość śluzu tez jest dobrym wskazaniem. Tego akurat nie miałam badane.
    Ja bede robic iui u mojego gina prywatnie. On ma w swojej "przychodni" laboratorium na miejscu gdzie spermę do iui przygotowują, a to jest chyba jedyna niezbędna rzecz, bo resztę mozna zrobić gdziekolwiek - podać przygotowana spermę do macicy. U mnie iui kosztuje chyba 700zl.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 21 listopada 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Mój m ma wolne plemniki i zbyt duża lepkość spermy. To bardzo dobry powód do iui, bo tam filtrują spermę i zostawiają tylko najlepszych pływaków :) wrogość śluzu tez jest dobrym wskazaniem. Tego akurat nie miałam badane.
    Ja bede robic iui u mojego gina prywatnie. On ma w swojej "przychodni" laboratorium na miejscu gdzie spermę do iui przygotowują, a to jest chyba jedyna niezbędna rzecz, bo resztę mozna zrobić gdziekolwiek - podać przygotowana spermę do macicy. U mnie iui kosztuje chyba 700zl.
    Bardzo ciekawie mi odpisalas dziękuję , u nas też wolne ale 23 % ruchliwych a jak u was , przepraszam że tak wyputuje ale chce porównać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2016, 19:48

    11 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka!!!! Mocno bardzo mocno trzymam za Was kciuki :)

  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 21 listopada 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po owu, jeżeli była :) czekam na rezultaty :)

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 21 listopada 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparciuszek wrote:
    Bardzo ciekawie mi odpisalas dziękuję , u nas też wolne ale 23 % ruchliwych a jak u was , przepraszam że tak wyputuje ale chce porównać
    U nas chyba 6 czy 8%... ale juz pol roku temu i od tego czasu bierze suplement zeby sytuacje poprawić.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Kaan Przyjaciółka
    Postów: 84 45

    Wysłany: 21 listopada 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny...ja sama ze sobą nie moje wytrzymac.boję się t3go cyklu jak cholera. Boję się że się nie uda. Ja wiem ze to dopiero 2 cs ale... jestem wielka planistka chciałabym już natychmiast. Ja nie dam rady psychiczne. Zbliża się owulacja.nie wiem czy serduszkowac codziennie czy ci 2 dzień. Analizuje, wyliczam, rozkminiam. Wiem że to źle ale tak bardzo chce być w ciąży. I wiecie o jest najgorsze? Że mam świadomości że wszystko co planowałam to musiałam opłacić potem łzami i krwią. Boję się że tak będzie i w tej kwestii.

    Przepraszqm ale musiałam się wygadać bo inaczej zwariuje. I butelka wina wypita niewiele pomogła

    Kaan
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 21 listopada 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaan u mni eteż 2cs i też zbliża się owulka, ja też jestem zadaniowa i planuję a to nie pomaga. Dzisiaj przyszły testy owu więc mierzę. Jak każda chcesz być już w ciąży i doskonale Cię rozumie bo u mnie też wszystko przez łzy. Pierwsza poczęta za pierwszym razem co z tego, jak musieli rozwiązać wcześniej i urodziła się w niedotlenieniu. Każdemu coś jest tam chyba pisane i tyle, i choćbyśmy nie wiem co zrobiły i tak będzie tak jak ma być.
    Ja ze względu na to że mój m by nie dał rady (ja tam bym dała szczególnie mam chętkę w płodne) zastosuje tak jak z córą co dwa dni, zaczniemy chyba wpiątek/sobotę. Narazie starania nas zbliżyły powiem Wam szczerze, więcej się wogóle bzykamy hehe:)może to wino tak działa hehe?:)wiem że pewnie mi prościej mówić bo już mam jedno dziecko ale nawet nie chcecie wiedzieć ile przez to niedotlenienie i wcześniactwo przeszliśmy (i przechodzimy). Ale koniec ględzenia!:)

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem wkurwiona! Chyba ten cykl poszedł na marne chyba ze niedzielny wieczor okaże sie złotym szczalem (albo poniedziałkowy ranek) M musiał wyjechać bo lekkie problemy techniczne i nie wiadomo czy wróci na dzis :/ co za padaka... No coz widocznie nie pisane

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 22 listopada 2016, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A ja jestem wkurwiona! Chyba ten cykl poszedł na marne chyba ze niedzielny wieczor okaże sie złotym szczalem (albo poniedziałkowy ranek) M musiał wyjechać bo lekkie problemy techniczne i nie wiadomo czy wróci na dzis :/ co za padaka... No coz widocznie nie pisane
    Jak ma się udać to pyknie i 3 dni przed owulacją:)

    Ewcia88 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna No niby o tym wiem ale wkurza mnie ta bezradność w takim momecie :/

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 22 listopada 2016, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Inna No niby o tym wiem ale wkurza mnie ta bezradność w takim momecie :/
    Wiem Kochana. Niestety jeżeli chodzi o starania to serio nie mamy na za wiele rzeczy wpływu. :P

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Kakariki Przyjaciółka
    Postów: 96 93

    Wysłany: 22 listopada 2016, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa głowa do góry w końcu plemniki żyją nawet kilka dni. Nie denerwuj się na zapas bo to tylko szkodzi Tobie. Czasem tak bywa, że nie mamy wpływu na niektóre wydarzenia. Chciałybyśmy perfekcyjnie wpasować się w dany narzucony dzień a tu pokłócimy się z facetem, a to ten zaniemoże, albo inne cuda wianki. Z resztą można przeczytać wiele postów dziewczyn o tym, że straciły nadzieję a tu niespodzianka :) Grudzień miał być miesiącem cudów i zielonych kropek i tego się trzymamy!

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    tb73qps6lg98j7jv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra to zyje nadzieją :D moze to akurat był złoty strzał :p

    innamorata88, Oluchna lubią tę wiadomość

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 22 listopada 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    No dobra to zyje nadzieją :D moze to akurat był złoty strzał :p

    Agniechaaaa! Trzymam kciuki za Twój złoty strzał! A właściwie to Twojego M :).

    U mnie dziś dalej niska temperatura :/ nie wiem co o tym myśleć :( mam obawy że się nie uda

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze szkoda, ze nie masz wykresu do podglądu :/

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 22 listopada 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co Agniechaa te wykresy i tak o kant d..y są :P od początku starań wykresy idealne, ze spadkiem temp w środku drugiej fazy, a ciąży nie ma. Przejrzyj sobie galerię i zobaczysz, że i część tych beznadziejnych kończyła się kropkiem. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiadomo,że to taka poglądówka :D ale lubie miec cos przed oczami jak wróże hihihi

  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 22 listopada 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    No dobra to zyje nadzieją :D moze to akurat był złoty strzał :p
    Aguś będzie dobrze :))))

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4706 3471

    Wysłany: 22 listopada 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie trochę z innej beczki. Robiłam niedawno cytologię i właśnie wczoraj otrzymałam wynik - niby wszystko ok, grupa II, ale jest wzmianka, że flora bakteryjna - zapalenie. I dodatkowo badanie kontrolne zalecane za 36 mies. (to aż 3 lata!). Zasatnawiam się czy lecieć od razu z tym do gina czy się mogę wstrzymać? Jak myślicie? :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 22 listopada 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaan wrote:
    Dziewczyny...ja sama ze sobą nie moje wytrzymac.boję się t3go cyklu jak cholera. Boję się że się nie uda. Ja wiem ze to dopiero 2 cs ale... jestem wielka planistka chciałabym już natychmiast. Ja nie dam rady psychiczne. Zbliża się owulacja.nie wiem czy serduszkowac codziennie czy ci 2 dzień. Analizuje, wyliczam, rozkminiam. Wiem że to źle ale tak bardzo chce być w ciąży. I wiecie o jest najgorsze? Że mam świadomości że wszystko co planowałam to musiałam opłacić potem łzami i krwią. Boję się że tak będzie i w tej kwestii.

    Przepraszqm ale musiałam się wygadać bo inaczej zwariuje. I butelka wina wypita niewiele pomogła
    Kaan skąd ja to znam?! Mam dokładnie tak samo.. To dopiero mój 3ci cs. Milion pytań, obserwacji, dylematów...
    Jeżeli w tym cyklu nie wyjdzie...idę do lekarza ..

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ