X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś się nie podejmuję testowania, poczekam może do jutra. Chcę żeby test wyszedł a nie cień cienia bo muszę zmienić dawkę leków i to jest bardzo ważne.

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja tu miałam nadzieję na piękne testy a tu nic... może fasolki Was do jutra chcą przytrzymać na magię Bożego Narodzenia?

    Ja mam natomiast pytanie i błagam o pomoc. Obudziłam się i pierwszy pomiar temperatury miałam 37.03. Z tej radości zrobiłam druginaja.. myślałam że będzie to samo a tu 36.93 więc nie wiedząc który dobry zrobiłam 3 i wyszedł 36.88 i to jakaś masakra... bo nie wiem który teraz wpisac na wykres. Niby pierwszy powinien być ale no nie wiem.. nie chce robić sobie bóg wie jakich nadziei a później spaść na dno.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madelene trzymam kciuki żebyś zobaczyła dwie krechy :) u mnie we wrześniu wychodziły na poczatku po dobrych 10-15 min, a ciaza byla. nie poddawaj się więc, póki nie ma @ jest nadzieja !

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja za rok jestem nieprzytomna, luteina mnie wykancza. padłam wczoraj nawet nie wiem kiedy i dzisiaj po mierzeniu temp zasnelam na kolejne 1,5 h. dzisiaj biorę się za gotowanie, co w obecnym moim stanie będzie mega wyczynem.
    wczoraj popołudniu o śluzie plodnym słuch zaginął, także to musiała być jakaś koncowka;)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Ja mam natomiast pytanie i błagam o pomoc. Obudziłam się i pierwszy pomiar temperatury miałam 37.03. Z tej radości zrobiłam druginaja.. myślałam że będzie to samo a tu 36.93 więc nie wiedząc który dobry zrobiłam 3 i wyszedł 36.88 i to jakaś masakra... bo nie wiem który teraz wpisac na wykres. Niby pierwszy powinien być ale no nie wiem.. nie chce robić sobie bóg wie jakich nadziei a później spaść na dno.

    Ja mierzę raz i wpisuję tą temperaturę ;)

    U mnie dziś pierwszy pomiar 36.80. A po dwóch godzinach 36,93.
    Ciekawe co tam wyjdzie :P

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może by wpisuj pierwszy :) na ulotkach niektórych termometrow piszą, że musi być zachowany jakiś odstęp cczasu między pomiarami, inaczej wynik może być falszywy. więc nie brałabym pod uwagę kolejnych pomiarów :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Ja mierzę raz i wpisuję tą temperaturę ;)

    U mnie dziś pierwszy pomiar 36.80. A po dwóch godzinach 36,93.
    Ciekawe co tam wyjdzie :P

    Ja też zawsze mierze raz ale tu nie wiem.. myślałam że drugi mnie jeszcze ucieszy bardziej a tu teraz taka zagwozdka.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Ja też zawsze mierze raz ale tu nie wiem.. myślałam że drugi mnie jeszcze ucieszy bardziej a tu teraz taka zagwozdka.

    Nauczka na przyszłość :P
    A teraz wpisz pierwszy pomiar i się nie zadręczaj :) Uznaj, że tych dwóch pozostałych nie było :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Oj ja tu miałam nadzieję na piękne testy a tu nic... może fasolki Was do jutra chcą przytrzymać na magię Bożego Narodzenia?

    Ja mam natomiast pytanie i błagam o pomoc. Obudziłam się i pierwszy pomiar temperatury miałam 37.03. Z tej radości zrobiłam druginaja.. myślałam że będzie to samo a tu 36.93 więc nie wiedząc który dobry zrobiłam 3 i wyszedł 36.88 i to jakaś masakra... bo nie wiem który teraz wpisac na wykres. Niby pierwszy powinien być ale no nie wiem.. nie chce robić sobie bóg wie jakich nadziei a później spaść na dno.
    Weź pod uwagę 1 pomiar,on jest zawsze ważny,2 i kolejny pomiar będzie coraz niższy choćby nawet przez władanie ponowne termometra i ochladzanie miejsca

    ckai9n73kv974yz0.png
  • nikira Koleżanka
    Postów: 57 2

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja beta <0,1. A więc bye bye ciążo i prezencie choinkowym. Tymczasem prolaktynę mam prawie 800 przy normie do około 480. Wiecie kobitki czy to bardzo źle?

    10 cykl, niski progesteron, wysoka prolaktyna, 1mln plemników, 1% prawidłowych i inne złe dane spermy.
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikira przykro mi, fasolka na pewno zrobi Wam noworoczny prezent. a kiedy badalas prolaktyne? jedyny słuszny moment, żeby wynik był miarodajny to 11-12 dc.

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może i za wcześnie, ale moja temperatura chyba już nie daje złudzeń :(

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada92 wrote:
    Może i za wcześnie, ale moja temperatura chyba już nie daje złudzeń :(
    Moje też dziś spadła, ale mam jeszcze nadzieję. Też ją miej:)

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikira wrote:
    moja beta <0,1. A więc bye bye ciążo i prezencie choinkowym. Tymczasem prolaktynę mam prawie 800 przy normie do około 480. Wiecie kobitki czy to bardzo źle?

    Zbadaj sobie tarczycę pod kątem niedoczynności, bo może to jest przyczyną. Jak nie to z wynikami do lekarza. Na szczęście da się to obniżyć :)
    Ale koniecznie coś z tym zrób, bo wysoka prolaktyna może być przyczyną niepłodności.

    Mi dziś lekarka powiedziała, że wyglądam kwitnąco :) obym faktycznie kwitła :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2016, 09:36

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    nikira przykro mi, fasolka na pewno zrobi Wam noworoczny prezent. a kiedy badalas prolaktyne? jedyny słuszny moment, żeby wynik był miarodajny to 11-12 dc.
    Mi gin kazala badac prolaktyne 3-5dc a endokrynolog powiedzial, ze nie ma znaczenia.. a wydaje mi sie, ze faktyczni wiekszego znaczenia nie ma, byle by isc po przespanej nocy, bez sniadania, bez seksu dzien wczesniej, bez stresu, bez wysilku fizycznego - masakra ile wymogow

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Zbadaj sobie tarczycę pod kątem niedoczynności, bo może to jest przyczyną. Jak nie to z wynikami do lekarza. Na szczęście da się to obniżyć :)
    Ale koniecznie coś z tym zrób, bo wysoka prolaktyna może być przyczyną niepłodności.

    Mi dziś lekarka powiedziała, że wyglądam kwitnąco :) obym faktycznie kwitła :p

    Kaczorka od kiedy wracasz do pracy? może w ogóle nie zdążysz;)?

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Mi gin kazala badac prolaktyne 3-5dc a endokrynolog powiedzial, ze nie ma znaczenia.. a wydaje mi sie, ze faktyczni wiekszego znaczenia nie ma, byle by isc po przespanej nocy, bez sniadania, bez seksu dzien wczesniej, bez stresu, bez wysilku fizycznego - masakra ile wymogow

    ja dostałam taka cała rozpiskę z NOVUM, w jakie dc jakie hormony i jakoś mam takie poczucie, że co jak co, ale oni wiedzą co robią..;)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Kaczorka od kiedy wracasz do pracy? może w ogóle nie zdążysz;)?

    Zdążę, bo idę już we wtorek :p ale mam cichą nadzieję, że nie na długo.. :) ale tym razem ostatecznie :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, patrzę na mój wykres i jeśli pierwsza temperatura była miarodajna to zaczynam mieć nadzieję. Wczoraj mnie coś ciągnęło w brzuszku i tak się zastanawiam czy to nie moja fasolka dawała znać że już tam jest i ma się dobrze.. oby to nie był zbliżający sów okres :(

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Tusiek86 Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie test negatywny. I nawet nie wpatrywałam się w niego i nie szukałam cienia. Tym razem nie jest mi smutno ale czuje złość. No bo ile można do cholery.

‹‹ 261 262 263 264 265 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ