X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olis - właśnie myślałam dzisiaj o Tobie :) super, że się odezwałaś i gratuluję :) Teraz już będzie tylko lepiej :) a wiruski się przydadzą, bo jakaś plaga plamieniowo-okresowa ostatnio na forum.

    A Was dziewczynki proszę o zachowanie spokoju :) plamienie to nie okres i po prostu czasami się zdarza na początku ciąży.

    Heh, a ja właśnie z kuchni wróciłam.. Musiałam się w mięchu babrać :/ bleee.

    olis87 lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olis to wspaniałe wieści, na pewno na kolejnej wizycie ujrzysz serduszko :) rośnijcie sobie zdrowo, przed Wami piękne święta;)

    olis87 lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olis super!!!

    Kajax jesli dobrze pamietam to tabletki brane od srodka cyklu dzialaja dopiero po 7 dniach. Jest to zwiazane z tym ze jedna moze nie byc w stanie zatrzymac owulki. Ale moge sie mylic bo w antykoncepcje hormonalna zaglebialam sie mocniej lata temu.

    Dlatego tez kazda zapomniana tabletke z 1 tygodnia nalezy pieczetowac prezerwatywami przez tydzien, z drugiego tyg (poziom hormonow jest wysoki) mozna przyjac spozniona i wszystko smiga, a z 3 tyg. wydluzyc branie blistra, badz jesli jest po 17 dniu mozna skrocic paczke.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2016, 14:15

    olis87 lubi tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    Uparciuszek, a w którym dc miałaś owu?
    W 12 lub 13 dniu albo na przełomie , dość szybko była , może przez castagnus , ale fajnie jak cykle krotnie więcej szans hihi

    11 cykl starań
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    Ale zawsze masz plamienia przed@?bo ja nigdy i mnie to dziwi u mnie 23 dzień cyklu więc niemożliwe,co prawda od 2 cykli owulacja w12 dc przed ciąża obumarla miałam cykle29-30 dniowe i owu zawsze w 15 dc,więc wszystko wcześniej ale na okres u mnie napewno za wcześnie ;(
    Tak miewam plamienia przed , zauważyłam że tak co dwa miesiące... W tamtym miesiącu brałam luteine i było bez plamienia , myślę że to przez inofem albo podświadomość tak działa ze wszystko się rozregulowuje , hehe wiele dziewczyn tu tak pisze że odkąd się starają to ich regularne cykle poszły w świat hehe

    11 cykl starań
  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Olis super!!!

    Kajax jesli dobrze pamietam to tabletki brane od srodka cyklu dzialaja dopiero po 7 dniach. Jest to zwiazane z tym ze jedna moze nie byc w stanie zatrzymac owulki. Ale moge sie mylic bo w antykoncepcje hormonalna zaglebialam sie mocniej lata temu.

    Dlatego tez kazda zapomniana tabletke z 1 tygodnia nalezy pieczetowac prezerwatywami przez tydzien, z drugiego tyg (poziom hormonow jest wysoki) mozna przyjac spozniona i wszystko smiga, a z 3 tyg. wydluzyc branie blistra, badz jesli jest po 17 dniu mozna skrocic paczke.
    Dokładnie. Dlatego jak będzie to będzie. Jak nie to też się nic nie stanie. Ale w moim przypadku to spadek libido nie wystąpił po antykach. Chce mi się na maksa... Teraz jadę samochodem i az mnie swierzbi wszystko xD

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    daaaawno mnie tu nie było :)
    A może by - Ty chyba jesteś w podobnym momencie do mnie, prawda? Ja mam dzisiaj 23 dc. W zeszłą sobotę lub niedzielę miałam owulację - potwierdzoną na monitoringu.
    Teraz czekanie... eh.. Też przysłuchuję się swojemu ciału jak głupek :P

    Ewcia, no prawie u mnie 21 dc a 8dpo. Ja mam krótkie cykle więc tyle dobrego, że mogę częściej ;) Ciału się przysłuchuję jak głupia, a moje Ciało właśnie odmawia współpracy. Obecnie rozbolało mnie gardło i mam temp. 37,3 (takie tradycyjne mierzone pod pachą). Myślę teraz o dwóch kwestiach.. po pierwsze wiele z Was mówiło, że na początku ciąży może być przeziębienie, które jest wynikiem osłabienia organizmu... nie chcę się nastawiać, ale czy znacie w tej sytuacji jakieś metody na ból gardła ;/ Boję się cokolwiek wziąć. Druga kwestia, jak wyglądają te naczynka na piersiach przy ciąży? U mnie jest taka delikatna siateczka którą widzę jak się przyjrzę, tylko nie wiem czy to nie jest tak, że wcześniej była widoczna tylko ja dopiero na nią teraz zwróciłam uwagę czy ona faktycznie się pojawiła?

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajax wrote:
    Dokładnie. Dlatego jak będzie to będzie. Jak nie to też się nic nie stanie. Ale w moim przypadku to spadek libido nie wystąpił po antykach. Chce mi się na maksa... Teraz jadę samochodem i az mnie swierzbi wszystko xD
    Hehe :D Zdziwiłabym się jakbyś miała objawy po pierwszej tabletce ;)

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by - nie wiem jak u innych, ale u mnie jakoś specjalnie na początku żył nie było widać. Tylko na otoczce sutka pojawiło mi się kilka cieniutkich niebieskich żyłek, których na 100% nie było wcześniej.
    Niestety zostały i teraz będę pewnie musiała doszukiwać się nowych :P
    Przeziębienie też było u mnie. Zaczęło się od tego, że zaczęłam chrypieć. A po dwóch dniach dołączył katar :/ Na gardło i udrożnienie dróg oddechowych brałam cukierki Halls ;) Może nie leczyło jakoś specjalnie, ale chociaż na trochę przynosiło ulgę. A tak poza tym to herbata z miodem i cytryną. No i na katar wsadzałam sobie ząbek czosnku do nosa :P Śmierdziało, paliło, ale działało :)

    kajax - masz dni płodne, więc stąd to wysokie libido ;) po jednej tabletce to Ci nagle nie spadnie :P

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Gdziejestmieszko Autorytet
    Postów: 454 509

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć babeczki, zapisaju się na sylwestrowe testowanie, będzie to 11 dpo więc liczę, że test będzie wiarygodny ;)
    A może by... wrote:
    Ewcia, no prawie u mnie 21 dc a 8dpo. Ja mam krótkie cykle więc tyle dobrego, że mogę częściej ;) Ciału się przysłuchuję jak głupia, a moje Ciało właśnie odmawia współpracy. Obecnie rozbolało mnie gardło i mam temp. 37,3 (takie tradycyjne mierzone pod pachą). Myślę teraz o dwóch kwestiach.. po pierwsze wiele z Was mówiło, że na początku ciąży może być przeziębienie, które jest wynikiem osłabienia organizmu... nie chcę się nastawiać, ale czy znacie w tej sytuacji jakieś metody na ból gardła ;/ Boję się cokolwiek wziąć. Druga kwestia, jak wyglądają te naczynka na piersiach przy ciąży? U mnie jest taka delikatna siateczka którą widzę jak się przyjrzę, tylko nie wiem czy to nie jest tak, że wcześniej była widoczna tylko ja dopiero na nią teraz zwróciłam uwagę czy ona faktycznie się pojawiła?

    Pamiętam, że w pierwszej ciąży 2 dni przed terminem @ pojawiły mi się na dekoldzie i na ramionach grube niebieskie żyły które wyraźnie zmierzały do brodawek. To był impuls do zrobienia testu ;) Były tak wyraźne, że można się było na mnie uczyć anatomii układu krwionośnego :D teraz jest 4 cykl po stracie ciąży a żyły pozostały więc u mnie to już żaden objaw. Ale też warto dodać, że jestem bladziochem. Mam nadzieję, że pomogłam i trzymam kciuki za pozytywny finał :)

    Mieszko 29.08.2017 3400g 51cm <3

    Aniołek 25.08.2016 [*]
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szykuje nam się silna ekipa na Sylwestra :P

    Gdziejestmieszko - to masz tak jak ja. Też mi zostały wszystkie żyły po ciąży. Trochę to wkurzające :P

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    A może by - nie wiem jak u innych, ale u mnie jakoś specjalnie na początku żył nie było widać. Tylko na otoczce sutka pojawiło mi się kilka cieniutkich niebieskich żyłek, których na 100% nie było wcześniej.
    Niestety zostały i teraz będę pewnie musiała doszukiwać się nowych :P
    Przeziębienie też było u mnie. Zaczęło się od tego, że zaczęłam chrypieć. A po dwóch dniach dołączył katar :/ Na gardło i udrożnienie dróg oddechowych brałam cukierki Halls ;) Może nie leczyło jakoś specjalnie, ale chociaż na trochę przynosiło ulgę. A tak poza tym to herbata z miodem i cytryną. No i na katar wsadzałam sobie ząbek czosnku do nosa :P Śmierdziało, paliło, ale działało :)

    kajax - masz dni płodne, więc stąd to wysokie libido ;) po jednej tabletce to Ci nagle nie spadnie :P

    Dzięki, chyba do czosnku się nie przemogę, ale herbatkę z cytryną i miodem właśnie popijam taką co by mi to gardło wyparzyła :D.. U mnie właśnie tylko takie bardzo delikatne na dole sutka te żyłki stąd powątpiewam czy były wcześniej czy nie. Tak dokładnie nie oglądałam skóry swoich piersi wcześniej. Właśnie mnie teraz boli gardło i tylko gardło. Plus ta temperatura. No ale temperatura może być od wszystkiego.. a Kaczorka jak właśnie u Ciebie wyglądał wykres w tym cyklu co się udało?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2016, 17:20

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie mój M wkurza, mówię mu co trzeba zrobić, a on ma to gdzieś i śpi. Jak tak będzie to oleję święta i przygotowania i ciekawe co wtedy powie.

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdziejestmieszko wrote:
    Cześć babeczki, zapisaju się na sylwestrowe testowanie, będzie to 11 dpo więc liczę, że test będzie wiarygodny ;)



    Pamiętam, że w pierwszej ciąży 2 dni przed terminem @ pojawiły mi się na dekoldzie i na ramionach grube niebieskie żyły które wyraźnie zmierzały do brodawek. To był impuls do zrobienia testu ;) Były tak wyraźne, że można się było na mnie uczyć anatomii układu krwionośnego :D teraz jest 4 cykl po stracie ciąży a żyły pozostały więc u mnie to już żaden objaw. Ale też warto dodać, że jestem bladziochem. Mam nadzieję, że pomogłam i trzymam kciuki za pozytywny finał :)

    Dzięki :) to u mnie to chyba nie to ;). Moje to takie pajączki na skórze bez wyraźnego kierunku.. Swędzą mnie czasami piersi ale mam wrażenie, że przez te skurcze minimalne macicy to już się teraz doszukuję. Chętnie bym jutro testowała jak będzie 9 dpo a nawet dziś ale dziś to nie ma żadnego sensu i myślę, że jutro też nie. W zeszłym cyklu byłam jakaś bardziej cierpliwa bo jak na początku bolały mnie piersi po owulacji to im bliżej było do okresu tak ból przechodził.. Teraz ciągle bolą ...

    Jeśli utrzyma mi się jutro temperatura albo pójdzie w górę to zatestuję 10 chyba.. mam dwie więc mówi się trudno jak nic nie pokaże z rana. Czy to zupełnie głupi pomysł?

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Dzięki, chyba do czosnku się nie przemogę, ale herbatkę z cytryną i miodem właśnie popijam taką co by mi to gardło wyparzyła :D.. U mnie właśnie tylko takie bardzo delikatne na dole sutka te żyłki stąd powątpiewam czy były wcześniej czy nie. Tak dokładnie nie oglądałam skóry swoich piersi wcześniej. Właśnie mnie teraz boli gardło i tylko gardło. Plus ta temperatura. No ale temperatura może być od wszystkiego.. a Kaczorka jak właśnie u Ciebie wyglądał wykres w tym cyklu co się udało?

    No to są właśnie takie delikatne żyłki :)
    A mój wykres to był bardzo niespokojny :P Raz wyżej, raz niżej. W 5 dpo był spadek do temperatury podstawowej i później poszło w górę. Ale też tak skakało. Pozytywny test wyszedł w 14 dpo.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    No to są właśnie takie delikatne żyłki :)
    A mój wykres to był bardzo niespokojny :P Raz wyżej, raz niżej. W 5 dpo był spadek do temperatury podstawowej i później poszło w górę. Ale też tak skakało. Pozytywny test wyszedł w 14 dpo.

    Ja nie wytrzymam do 14 dpo ale pocieszeniem jest, że moja faza lutealna trwa ok 11 dni a cykl 26..Natomiast w tym cyklu owu u mnie była wcześniej, więc myślę, że jest nadzieja jeśli 24 dc nie pojawi się @. A mój 26 dc to 13 dpo.. Zwariuję, a święta wcale nie pomagają.. i jeszcze teraz to gardło i nie wiedza czy mogę brać leki czy nie ;/

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Ja nie wytrzymam do 14 dpo ale pocieszeniem jest, że moja faza lutealna trwa ok 11 dni a cykl 26..Natomiast w tym cyklu owu u mnie była wcześniej, więc myślę, że jest nadzieja jeśli 24 dc nie pojawi się @. A mój 26 dc to 13 dpo.. Zwariuję, a święta wcale nie pomagają.. i jeszcze teraz to gardło i nie wiedza czy mogę brać leki czy nie ;/

    Też nie wiedziałam czy mogę, więc nie brałam niczego :P
    I też przeszło ;)

    Mąż mi zaraz zrobi zdjęcie z mojego starego wykresu to Ci wrzucę tutaj. Zobaczysz sobie te górki i dolinki :P

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Gdziejestmieszko Autorytet
    Postów: 454 509

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie oprócz żył głownym objawem było uporczywe kłucie w prawej pachwinie i jajniku, zaczęło się już na tydzień przed testem. A piersi zaczęły mnie boleć dopiero w dniu spodziewanej @. Test robiłam 12 dpo po południu i kreska była wyraźna :) ale podejrzewam, że jeśli teraz się uda to objawy będą zupełnie inne, co by trochę w głowie namieszać ;P

    Mieszko 29.08.2017 3400g 51cm <3

    Aniołek 25.08.2016 [*]
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a2026f64479e.jpg

    A może by - miłego oglądania :P

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I okres nadszedł :-(

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
‹‹ 263 264 265 266 267 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ