X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja równiez się witam w ten świąteczny poranek :)
    of w końcu wyznaczył u mnie dzień owulacji i pokrywa się on ze stanem faktycznym:)
    Kaczorka nie na @ tylko na kropka, czuję, że zaskoczyło u Ciebie;)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Kakariki Przyjaciółka
    Postów: 96 93

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Wszystkie Dziewczyny :) Nadal Was podczytuję i za każdą trzymam kciuki. Chciałabym życzyć Wam w tym magicznym, Świątecznym czasie, spełnienia wszystkich marzeń, tych małych i większych, abyście osiągnęły wszystkie Wasze cele i spełniły się Wasze plany, a każdej z osobna życzę II kresek w najbliższym czasie, spokojnej ciąży i zdrowego dzieciątka.

    Trzymajcie się ciepło kochane :)

    Ewi28 lubi tę wiadomość

    tb73qps6lg98j7jv.png
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co myślicie: moja temp utrzymuje się ok 37st (nie jestem chora), piersi bolą okropnie, czasem zakuje brzuch lub jajnik (jeden lub drugi). Zrobiłam dziś test i wyszła biel nawet cienia cienia brak po 2h. Ja już nie wiem co myśleć.

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katik wrote:
    Dziewczyny co myślicie: moja temp utrzymuje się ok 37st (nie jestem chora), piersi bolą okropnie, czasem zakuje brzuch lub jajnik (jeden lub drugi). Zrobiłam dziś test i wyszła biel nawet cienia cienia brak po 2h. Ja już nie wiem co myśleć.

    Spokojnie, to dopiero 12 dpo. Za jakieś 2-3 dni sytuacja się wyjaśni :)

    suri - nie obrażę się na kropka :p Ale na tym etapie to na dwoje babka wróżyła ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nic a nic. Czuję, że się nie udało, bo temperatura leci na łeb na szyje. Co prawda wczoraj internistka powiedziała mi żeby się tym nie sugerować, ale czuję, że nic z tego.

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • Izabell2016 Autorytet
    Postów: 562 353

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Czy Wy widzicie mój wykres? Bo próbowałam bo udostępnić i nie widzę go pod moimi komentarzami...

    Mika
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Spokojnie, to dopiero 12 dpo. Za jakieś 2-3 dni sytuacja się wyjaśni :)

    suri - nie obrażę się na kropka :p Ale na tym etapie to na dwoje babka wróżyła ;)

    Dzięki Kaczorka:) Nam wielką nadzieje, że się wszystko wyjaśni za parę dni. więc na wigilii daruję sobie wino i kutię :( Nawet mi to aż tak bardzo nie przeszkadza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2016, 09:29

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Witam z rana :) mąż szykuje śniadanie a ja uzupełniłam OF :P
    Temperatura poszła w górę, cycki swędzą a brzuch mam wrażenie jakby się na @ szykował. Ciekawe co z tego wyjdzie.. :p
    I do tego pieką mnie oczy i palą policzki.

    Z tymi policzkami Kaczorka to mam podobnie. Rumiane jak u przedszkolaka po zabawie. Temperatura o 7 rano 36.90 teraz 37.03. Spałam dziś bardzo niespokojnie. Regularne pobudki co 2 godziny... o 4 w nocy temp 37.20 :/ a najgorsze dla mnie jest to że obserwacja tej temperatury to jak wróżenie z fusów...

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabell2016 wrote:
    Hej dziewczyny! Czy Wy widzicie mój wykres? Bo próbowałam bo udostępnić i nie widzę go pod moimi komentarzami...

    W stopce nie masz dodanego ale udostępniony jest więc możemy podglądać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2016, 09:39

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poratujcie. Mierzyłam temperaturę przed 7, położyłam się po 2. I wydaje mi się, że było 36,0. Nie wpisałam, bo się zalamałam. Teraz zmierzyłam 2 raz po przespaniu 2,5 godziny i jest 36,7.. Możliwe to? Może wtedy za krótko mierzyłam? Bo mam ten zwykły rtęciowy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2016, 09:43

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by - u mnie rumiane policzki były pierwszym objawem, który sprowokował mnie do podejrzewania, że być może jestem w ciąży :p i bezsenność.. byliśmy akurat w górach i dosłownie nie mogłam spać w nocy. Myślałam, że może to nowe miejsce tak działa :p

    Mada - chyba dobrze by było zmienić termometr na taki przeznaczony do planowania rodziny. Wtedy nie ma problemu z czasem, bo pika, gdy skończy mierzyć. Bo teraz w Twoim przypadku to ciężko coś powiedzieć.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    A może by - u mnie rumiane policzki były pierwszym objawem, który sprowokował mnie do podejrzewania, że być może jestem w ciąży :p i bezsenność.. byliśmy akurat w górach i dosłownie nie mogłam spać w nocy. Myślałam, że może to nowe miejsce tak działa :p

    Mada - chyba dobrze by było zmienić termometr na taki przeznaczony do planowania rodziny. Wtedy nie ma problemu z czasem, bo pika, gdy skończy mierzyć. Bo teraz w Twoim przypadku to ciężko coś powiedzieć.

    Kaczorka, oby Twoje słowa były prorocze ;) Ja ciągle mam te wypieki, jest mi ciepło i do tego właśnie te pobudki w nocy.. Mam nadzieję, że te moje objawy będą prawdziwe i zobaczę śliczną drugą kreskę niebawem. Jeśli nie to będzie to naprawdę ciężki upadek. Teraz znów zmierzyłam temp i mam 37,53 a nie za wiele się narobiłam :)Ale no nic wiadomo, że ta teraz to na nic nie wskazuje.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, no ja tylko opisuję jak to było u mnie ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, nie wiem jak potem uda mi się wejść na of, więc już teraz życzę Wam Wesołych i Magicznych Świąt! dla tych co już po owulce życzę żeby fasolka się tam solidnie gnieździła, a dla tych przed/w trakcie owulacji owocnych starań pod choinką. niech Nowy Rok przyniesie nam wyraźne II kreski ❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2016, 12:44

    Kaczorka lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Hehe, no ja tylko opisuję jak to było u mnie ;)

    :) Wiem, ale wiadomo jak to jest.. wszystkiego się doszukujemy ;)

    Moje drogie dziewczęta, korzystając z okazji składam Wam najlepsze życzenia z okazji Bożego Narodzenia. Przede wszystkim życzę Wam dużo zdrowia, które przyda się na następne lata opieki nad maluszkiem, a ponadto jak najszybszego zobaczenia upragnionych dwóch kresek, bezproblemowej ciąży i zdrowego dzieciątka. Na święta życzę dużo rodzinnego ciepła, by były to piękne święta goszczące w Waszej pamięci na wiele lat oraz mimo trudu przygotowań, uśmiechu na każdej buzi i satysfakcji z przyrządzonych potraw. Zdrowych, spokojnych Świąt. Ściskam każdą z Was!

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego kochane! No i oczywiście spełnienia tego największego marzenia. I żeby poszło w cycki ;) Całusy!

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • nikira Koleżanka
    Postów: 57 2

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie @.

    10 cykl, niski progesteron, wysoka prolaktyna, 1mln plemników, 1% prawidłowych i inne złe dane spermy.
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikira wrote:
    u mnie @.
    Wiem co czujesz :( ja wczoraj to przeżywałam.mam nadzieje kochana ze kolejny cykl bedzie nasz

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za życzenia :)
    A Wam spełnienia marzeń, spokoju i miłości na cały rok :*

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Przede wszystkim zdrowia, szczęścia i miłości oraz spełnienia tego jednego najważniejszego marzenia, które jest wspólne dla nas wszystkich tu na forum.

    Ewi28 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
‹‹ 265 266 267 268 269 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ