X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • monikase Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Podglądam Was od jakiegoś czasu. Miałam dziś testować ale przyszła @. To dopiero pierwsze starania więc nowy rok może przynieść niespodzianki.
    Życzę Wam spełnienia tych największych marzeń. Aby te święta były poprostu spokojne i przyjemne.

    Ewi28 lubi tę wiadomość

    Rozpoczynamy starania :)
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja bezsenność nie daje mi spać :p
    OF przestawił mi owulację na dzień wcześniej. Ciekawe czemu :p
    Jakoś ta moja temperatura za ładnie w górę idzie..

    A co u Was? Jakieś fasolki się pojawiły? :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/04a6f253f304a.jpg.html

    Kochane witam Was świątecznie i życzę samych wspaniałości w te Święta!
    U mnie tradycji stało się zadość i po 3 latach w święta ponownie widzę druga kreseczke. Dodam, że 11 dpo test z porannego o czułości 10 pokazywał biel vizira, także wszystkie Was, które testowały jak zwykle za szybko, proszę o ponowne testowanie!

    Ściskam mocno i życzę abyście jak najszybciej siknęły taki widok, jaki ja powyżej :-*

    eMM, madlene88, Izabell2016, 100krotka30, Zgredek, Karolka12345, emi2016 lubią tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna84 wrote:
    https://zapodaj.net/04a6f253f304a.jpg.html

    Kochane witam Was świątecznie i życzę samych wspaniałości w te Święta!
    U mnie tradycji stało się zadość i po 3 latach w święta ponownie widzę druga kreseczke. Dodam, że 11 dpo test z porannego o czułości 10 pokazywał biel vizira, także wszystkie Was, które testowały jak zwykle za szybko, proszę o ponowne testowanie!

    Ściskam mocno i życzę abyście jak najszybciej siknęły taki widok, jaki ja powyżej :-*

    I to jaka ładna kreseczka :)
    Gratuluję :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarna gratuluję, piękna kreseczka:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny, mimo, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że jestem w ciąży (ból piersi, brak @, szyjka, która od 2 dni jest wysoko i zamknięta, plamienia 12 dpo), to jakoś tak nadal nie wierzę...

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna gratuluję! Rosnijcie zdrowo.

    W którym dpo wyszedł Ci test?

    Powiedzcie mi proszę jak jest z fazą lutealna? Czy jesli na pewno moja w zeszłym cyklu miała 11 dni to w tym będzie tyle samo? W tym cyklu owulacje miałam wcześniej i nie wiem teraz kiedy spodziewać się @. Który termin liczyć.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna84 wrote:
    https://zapodaj.net/04a6f253f304a.jpg.html

    Kochane witam Was świątecznie i życzę samych wspaniałości w te Święta!
    U mnie tradycji stało się zadość i po 3 latach w święta ponownie widzę druga kreseczke. Dodam, że 11 dpo test z porannego o czułości 10 pokazywał biel vizira, także wszystkie Was, które testowały jak zwykle za szybko, proszę o ponowne testowanie!

    Ściskam mocno i życzę abyście jak najszybciej siknęły taki widok, jaki ja powyżej :-*

    Aż miło popatrzec- gratulacje :)
    Ja też w święta 2013 zobaczyłam dwie kreseczki, może i u mnie powtórzy się ta piękna historia :)
    Gratuluję!

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Sarna gratuluję! Rosnijcie zdrowo.

    W którym dpo wyszedł Ci test?

    Powiedzcie mi proszę jak jest z fazą lutealna? Czy jesli na pewno moja w zeszłym cyklu miała 11 dni to w tym będzie tyle samo? W tym cyklu owulacje miałam wcześniej i nie wiem teraz kiedy spodziewać się @. Który termin liczyć.

    A może by, bywa różnie. musisz poobserwować dłużej swoje cykle żeby wiedzieć co i jak. u mnie mniej więcej faza lutealna trwa podobnie:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Sarna gratuluję! Rosnijcie zdrowo.

    W którym dpo wyszedł Ci test?

    Powiedzcie mi proszę jak jest z fazą lutealna? Czy jesli na pewno moja w zeszłym cyklu miała 11 dni to w tym będzie tyle samo? W tym cyklu owulacje miałam wcześniej i nie wiem teraz kiedy spodziewać się @. Który termin liczyć.

    Dziś jest 15 dpo, przed owu miałam monitoring, temperatury nie mierze, 11 dpo test był negatywny, 12 miałam plamienia, potem zauwazylam, że szyjka się zamknęła i podeszła do góry. Miałam testować wczoraj, ale bałam się rozczarowania, dziś nie wytrzymałam :-)

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do fazy lutealnej, niestety nie pomogę, nie wiem na ile jest ona stała. ..

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karm3lka wrote:
    Aż miło popatrzec- gratulacje :)
    Ja też w święta 2013 zobaczyłam dwie kreseczki, może i u mnie powtórzy się ta piękna historia :)
    Gratuluję!

    Dziękuję :-) Oby i u Ciebie się historia powtórzyła, a kiedy dokładnie urodziła się Twoja córeczka, bo patrząc na Twoj suwak to być może rodzilysmy tego samego dnia?

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by.. - ja nie miałam nigdy okazji sprawdzić ile trwa moja faza lutealna :P Ale wydaje mi się, ze u mnie to raczej jest stała ilość dni - 14-15. Zawsze miałam bardzo regularne cykle.

    Wiecie co - wcale nie czuję się jak na ciążę.. Tylko oczy mnie pieką i mam wrażenie jakby mi ktoś piaskiem w nie sypnął. Ciekawe co wyjdzie z tej mojej rosnącej temperatury.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Gdziejestmieszko Autorytet
    Postów: 454 509

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Sarna gratuluję! Rosnijcie zdrowo.

    W którym dpo wyszedł Ci test?

    Powiedzcie mi proszę jak jest z fazą lutealna? Czy jesli na pewno moja w zeszłym cyklu miała 11 dni to w tym będzie tyle samo? W tym cyklu owulacje miałam wcześniej i nie wiem teraz kiedy spodziewać się @. Który termin liczyć.
    U mnie faza lutealna jest stała, zawsze 13 dni dlatego w zależności od dnia owu cykl mam dłuższy lub krótszy. Ale czytałam, że ma prawo się ona wachać o +/-2 dni.

    Mieszko 29.08.2017 3400g 51cm <3

    Aniołek 25.08.2016 [*]
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna84 wrote:
    Dzięki Dziewczyny, mimo, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że jestem w ciąży (ból piersi, brak @, szyjka, która od 2 dni jest wysoko i zamknięta, plamienia 12 dpo), to jakoś tak nadal nie wierzę...
    No śliczna kreseczka Bożonarodzeniowy cud.Gratulacje! A w którym dniu po ovu jestes?

    ckai9n73kv974yz0.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewiem jak to możliwe zawsze cykle miałam 29-30 dniowe,lecz niestety po zabiegu łyżeczkowania skróciły się do 26 dni więc jutro powinien być okres.Beta w piątek w 11 dpo wyszła 0.58 w ten sam dzień miałam też plamienie.,czekam na okres,rozwiałamm wszelkie nadzieje,mąż pocieszał mnie ze owulacja może się przesuneła itd ale niemożliwe testy raczej mnie nie okłamały.W kazdym razie wszystkim wam życzę w tym deszczowym u mnie dniu BOŻONARODZENIOWYM abyście zobaczyły 2 tłuste krechy zamiast czerwonych plam na bieliźnie!!!

    ckai9n73kv974yz0.png
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie w Świąteczny poranek. Jak widze był bardzo szczęśliwy dla Sarna84, której bardzo gratuluje. Ja testowałam wczoraj 12dpo i biel więc raczej czekam na @. Powinna być jurto. Moje temp poszła w dół więc koniec złudzeń.

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • karm3lka Autorytet
    Postów: 1217 1248

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna84 wrote:
    Dziękuję :-) Oby i u Ciebie się historia powtórzyła, a kiedy dokładnie urodziła się Twoja córeczka, bo patrząc na Twoj suwak to być może rodzilysmy tego samego dnia?

    Córeczka z 4.09.2014 :)

    2014 <3
    2017 <3
    'wizyta 13.12
    f2w3s65gs62rzre2.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój syn z 17.09.2014 wiec tez blisko

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    No śliczna kreseczka Bożonarodzeniowy cud.Gratulacje! A w którym dniu po ovu jestes?

    madlene jestem w 15 dpo, 4 dni temu wysiklałam negatyw, betę zrobię dopiero po świętach. Z doświadczenia swojego, koleżanek z otoczenia i z forum wiem, że robimy testy za wcześnie, szukamy na sile tych cieniow cienia, czasem nawet widzimy, za kilka dni zaskakuje nas @, albo odwrotnie- podłamanie bielą vizira czekamy na @, która ku uciesze czasem nie przychodzi.

    madlene88 lubi tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
‹‹ 266 267 268 269 270 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ