Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • monikase Nowa

Wysłany: 24 grudnia 2016, 15:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Podglądam Was od jakiegoś czasu. Miałam dziś testować ale przyszła @. To dopiero pierwsze starania więc nowy rok może przynieść niespodzianki.
    Życzę Wam spełnienia tych największych marzeń. Aby te święta były poprostu spokojne i przyjemne.

Ewi28 lubi tę wiadomość

Rozpoczynamy starania :)
  • Kaczorka Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2016, 06:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja bezsenność nie daje mi spać :p
    OF przestawił mi owulację na dzień wcześniej. Ciekawe czemu :p
    Jakoś ta moja temperatura za ładnie w górę idzie..

A co u Was? Jakieś fasolki się pojawiły? :)

Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Sarna84 Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2016, 07:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/04a6f253f304a.jpg.html

Kochane witam Was świątecznie i życzę samych wspaniałości w te Święta!
    U mnie tradycji stało się zadość i po 3 latach w święta ponownie widzę druga kreseczke. Dodam, że 11 dpo test z porannego o czułości 10 pokazywał biel vizira, także wszystkie Was, które testowały jak zwykle za szybko, proszę o ponowne testowanie!

Ściskam mocno i życzę abyście jak najszybciej siknęły taki widok, jaki ja powyżej :-*

eMM, madlene88, Izabell2016, 100krotka30, Zgredek, Karolka12345, emi2016 lubią tę wiadomość

Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Kaczorka Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2016, 08:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna84 wrote:

U mnie tradycji stało się zadość i po 3 latach w święta ponownie widzę druga kreseczke. Dodam, że 11 dpo test z porannego o czułości 10 pokazywał biel vizira, także wszystkie Was, które testowały jak zwykle za szybko, proszę o ponowne testowanie!

Ściskam mocno i życzę abyście jak najszybciej siknęły taki widok, jaki ja powyżej :-*

I to jaka ładna kreseczka :)
    Gratuluję :)

Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • suri2016 Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2016, 08:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarna gratuluję, piękna kreseczka:)

3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Sarna84 Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2016, 08:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny, mimo, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że jestem w ciąży (ból piersi, brak @, szyjka, która od 2 dni jest wysoko i zamknięta, plamienia 12 dpo), to jakoś tak nadal nie wierzę...

Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • A może by... Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2016, 08:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna gratuluję! Rosnijcie zdrowo.

W którym dpo wyszedł Ci test?

Powiedzcie mi proszę jak jest z fazą lutealna? Czy jesli na pewno moja w zeszłym cyklu miała 11 dni to w tym będzie tyle samo? W tym cyklu owulacje miałam wcześniej i nie wiem teraz kiedy spodziewać się @. Który termin liczyć.

50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • karm3lka Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2016, 08:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna84 wrote:

Aż miło popatrzec- gratulacje :)
    Ja też w święta 2013 zobaczyłam dwie kreseczki, może i u mnie powtórzy się ta piękna historia :)
    Gratuluję!

Zuzanka 09.2014 <3

7470ugpjtubrz022.png
  • suri2016 Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2016, 08:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:

Powiedzcie mi proszę jak jest z fazą lutealna? Czy jesli na pewno moja w zeszłym cyklu miała 11 dni to w tym będzie tyle samo? W tym cyklu owulacje miałam wcześniej i nie wiem teraz kiedy spodziewać się @. Który termin liczyć.

A może by, bywa różnie. musisz poobserwować dłużej swoje cykle żeby wiedzieć co i jak. u mnie mniej więcej faza lutealna trwa podobnie:)

3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Sarna84 Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2016, 08:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:

Dziś jest 15 dpo, przed owu miałam monitoring, temperatury nie mierze, 11 dpo test był negatywny, 12 miałam plamienia, potem zauwazylam, że szyjka się zamknęła i podeszła do góry. Miałam testować wczoraj, ale bałam się rozczarowania, dziś nie wytrzymałam :-)

Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Sarna84 Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2016, 08:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do fazy lutealnej, niestety nie pomogę, nie wiem na ile jest ona stała. ..

Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Sarna84 Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2016, 09:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    karm3lka wrote:
    Aż miło popatrzec- gratulacje :)
    Ja też w święta 2013 zobaczyłam dwie kreseczki, może i u mnie powtórzy się ta piękna historia :)
    Gratuluję!

Dziękuję :-) Oby i u Ciebie się historia powtórzyła, a kiedy dokładnie urodziła się Twoja córeczka, bo patrząc na Twoj suwak to być może rodzilysmy tego samego dnia?

Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Kaczorka Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2016, 09:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by.. - ja nie miałam nigdy okazji sprawdzić ile trwa moja faza lutealna :P Ale wydaje mi się, ze u mnie to raczej jest stała ilość dni - 14-15. Zawsze miałam bardzo regularne cykle.

Wiecie co - wcale nie czuję się jak na ciążę.. Tylko oczy mnie pieką i mam wrażenie jakby mi ktoś piaskiem w nie sypnął. Ciekawe co wyjdzie z tej mojej rosnącej temperatury.

Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Gdziejestmieszko Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2016, 09:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:

U mnie faza lutealna jest stała, zawsze 13 dni dlatego w zależności od dnia owu cykl mam dłuższy lub krótszy. Ale czytałam, że ma prawo się ona wachać o +/-2 dni.

Mieszko 29.08.2017 3400g 51cm <3

Aniołek 25.08.2016 [*]
  • madlene88 Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2016, 10:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna84 wrote:
    Dzięki Dziewczyny, mimo, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że jestem w ciąży (ból piersi, brak @, szyjka, która od 2 dni jest wysoko i zamknięta, plamienia 12 dpo), to jakoś tak nadal nie wierzę...
    No śliczna kreseczka Bożonarodzeniowy cud.Gratulacje! A w którym dniu po ovu jestes?

ckai9n73kv974yz0.png
  • madlene88 Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2016, 10:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewiem jak to możliwe zawsze cykle miałam 29-30 dniowe,lecz niestety po zabiegu łyżeczkowania skróciły się do 26 dni więc jutro powinien być okres.Beta w piątek w 11 dpo wyszła 0.58 w ten sam dzień miałam też plamienie.,czekam na okres,rozwiałamm wszelkie nadzieje,mąż pocieszał mnie ze owulacja może się przesuneła itd ale niemożliwe testy raczej mnie nie okłamały.W kazdym razie wszystkim wam życzę w tym deszczowym u mnie dniu BOŻONARODZENIOWYM abyście zobaczyły 2 tłuste krechy zamiast czerwonych plam na bieliźnie!!!

ckai9n73kv974yz0.png
  • Katik Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2016, 10:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie w Świąteczny poranek. Jak widze był bardzo szczęśliwy dla Sarna84, której bardzo gratuluje. Ja testowałam wczoraj 12dpo i biel więc raczej czekam na @. Powinna być jurto. Moje temp poszła w dół więc koniec złudzeń.

p19ucsqvbtkflok9.png
  • karm3lka Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2016, 10:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarna84 wrote:
    Dziękuję :-) Oby i u Ciebie się historia powtórzyła, a kiedy dokładnie urodziła się Twoja córeczka, bo patrząc na Twoj suwak to być może rodzilysmy tego samego dnia?

Córeczka z 4.09.2014 :)

Zuzanka 09.2014 <3

7470ugpjtubrz022.png
  • Ewi28 Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2016, 11:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój syn z 17.09.2014 wiec tez blisko

l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Sarna84 Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2016, 11:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    No śliczna kreseczka Bożonarodzeniowy cud.Gratulacje! A w którym dniu po ovu jestes?

madlene jestem w 15 dpo, 4 dni temu wysiklałam negatyw, betę zrobię dopiero po świętach. Z doświadczenia swojego, koleżanek z otoczenia i z forum wiem, że robimy testy za wcześnie, szukamy na sile tych cieniow cienia, czasem nawet widzimy, za kilka dni zaskakuje nas @, albo odwrotnie- podłamanie bielą vizira czekamy na @, która ku uciesze czasem nie przychodzi.

madlene88 lubi tę wiadomość

Yru0p1.png
    yusqp1.png
‹‹ 266 267 268 269 270 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego