X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety do pracy.. Ale jutro będzie w miarę ok, bo jeszcze będę musiała załatwić pozwolenie na powrót do pracy od lekarza medycyny pracy. Więc wpadnę do kadr z rana po świstek i polecę do przychodni ;) oby była długa kolejka :p
    Później przez pół dnia będę czytać maile ;) no i liczę, że połowy ludzi nie będzie, więc będzie trochę luźniej ;)

    A co do komentarzy - to chyba im będzie bardziej głupio niż mi :p ja już się wyleczyłam z tamtej ciąży :)
    A co do obecnego cyklu to nie wiem co myśleć :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada92 wrote:
    Dziewczyny mnie po prostu szlag trafia, ze wszyscy w kolo zaliczaja wpadki! Te wszystkie wesela w 2 miesiace. No kur.. nie rozumiem tego! Gdzie jest sprawiedliwosc??
    żebyś wiedziała że też tak myślałam,ale tak to jest staramy się to zajść nie mozemy ,a ci co niechca to wpadają!Ale pomysł jak będziesz kochać swoje malenstwo kiedy się urodzi,napewno nie tak jak Ci z wpadki!Wierz w to że uda Ci się! 4 cykle sie starałam poznoej niestety niebylo mi dane donosic,teraz i tak się nie poddam! I tego tobie życzę! Rozumiem twoja gorycz porażki.Długo mi już towarzyszy!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2016, 11:01

    Izabell2016 lubi tę wiadomość

    ckai9n73kv974yz0.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki, żeby jutro poszło gładko, a kolejka w przychodni nie miała końca :)

    ja coś czuję, że u Ciebie ten cykl zakończy się mega pozytywem. ja właśnie w miesiącu, w którym zaszlam w ciazę miałam takie uczucie obrzmienia, szczególnie w miejscach intymnych. do tego dziasla zaczęły mi krwawić, z czym nie mam na codzień problemu. myślę więc, że to dobry znak:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    żebyś wiedziała że też tak myślałam,ale tak to jest staramy się to zajść nie mozemy ,a ci co niechca to wpadają!Ale pomysł jak będziesz kochać swoje malenstwo kiedy się urodzi,napewno nie tak jak Ci z wpadki!Wierz w to że uda Ci się! 4 cykle sie starałam poznoej niestety niebylo mi dane donosic,teraz i tak się nie poddam! I tego tobie życzę! Rozumiem twoja gorycz porażki.Długo mi już towarzyszy!
    Dziękuję. I przepraszam Was, że się tak użalam

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • kajax Autorytet
    Postów: 512 168

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę się nie odzywałam, kobietki. To Dawać relacje: komu się udało a kto testuje w styczniu? :)

    Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    Ula ut 27.10.2020 Salce Łódź przez CC 2630/50/10
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada92 wrote:
    Dziękuję. I przepraszam Was, że się tak użalam

    A użalaj się ile potrzebujesz :)
    Ja po informacji, że moje ciążowe jajo jest puste, żaliłam się jeszcze więcej. Po prostu jak człowiek z siebie wyrzuci co go boli to robi się trochę lżej :)
    A my będziemy Cię wspierać i podnosić na duchu, bo siedzimy w tym samym "bagnie" :)

    Tak to już jest, że jednego dnia pocieszają nas a drugiego dnia to my pocieszamy kogoś innego :)

    suri - w Sylwestra będzie u mnie 12/13 dpo to się okaże ;) o ile mnie coś wcześniej nie zaleje :p
    A co najlepsze - 2 testy czekają a mnie jakoś do nich w ogóle nie ciągnie ;)

    madlene88 lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w sobotę 31.12 będzie dopiero 10 dpo. z jednej strony korci mnie żeby wtedy zatestować, żeby wiedzieć jak sobie mogę pozwolić w sylwestra, a z drugiej wiem, że to może być jeszcze za wcześnie, wyjdzie biel, a ja będę miała sylwestra pod psem. jestem wiec w kropce i nie wiem co robić...?

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    u mnie w sobotę 31.12 będzie dopiero 10 dpo. z jednej strony korci mnie żeby wtedy zatestować, żeby wiedzieć jak sobie mogę pozwolić w sylwestra, a z drugiej wiem, że to może być jeszcze za wcześnie, wyjdzie biel, a ja będę miała sylwestra pod psem. jestem wiec w kropce i nie wiem co robić...?

    Suri, ja bym nie testowała w 10 dpo. W sylwestra idziemy na imprezę i gdy tak mi się spóźniała owu w tym cyklu to właśnie przeliczałam, który to w sylwestra będzie dzień po owu i postanowiłam, że wcześniej niż przed 12-13 nie będę robić testu, a w razie czego w sylwestra się napiję ale troszkę, tzn, 2-3 dni drinki, bo to nie powinno zaszkodzic.
    U mnie jednak owu przyszła i w sylwestra wypadnie 12 dpo, jeśli przed nie przyjdzie @ to będę testować 31.12 rano. Ale czuję jakoś wewnętrznie, że niestety znów się nie udało.

    Kaczorka, powodzenia jutro!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, ja bym pewnie nie testowała w 10 dpo. Jeśli chodzi o testy to jestem cierpliwa akurat ;)
    A w Sylwestra bym po prostu nie szalała z alkoholem tylko skupiła się na zabawie :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • stay Ekspertka
    Postów: 213 231

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! :)
    Ja chyba jutro pójdę na betę bo nie wiem czy test mi już wyjdzie. Korcilo mnie żeby już testować ale dzisiaj 10dpo u mnie więc chyba nic bym nie zobaczyła...
    Cholercia mam takie przeczucie że się udało a boję się że to tylko moje wymysly... Ale mam pierwszy raz takie dziwne uczucie w macicy, takie jakby ciagniecie albo lekkie uklucia. Nie miałam tak nigdy wcześniej. I piersi bolą znacznie bardziej niż w poprzednich cyklach.
    My staramy się już troszkę bo ok 4 miesiecy ale ten cykl pierwszy raz na owu, mierzyłam tempke bo wcześniej to tak na luzie bez żadnego mierzenia i liczenia

    Myślicie że jak jutro zrobię test może już coś widać?

    <3 Nadusia <3
    z6EVp1.png
    tt1d64a6.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stay wrote:
    Hej! :)
    Ja chyba jutro pójdę na betę bo nie wiem czy test mi już wyjdzie. Korcilo mnie żeby już testować ale dzisiaj 10dpo u mnie więc chyba nic bym nie zobaczyła...
    Cholercia mam takie przeczucie że się udało a boję się że to tylko moje wymysly... Ale mam pierwszy raz takie dziwne uczucie w macicy, takie jakby ciagniecie albo lekkie uklucia. Nie miałam tak nigdy wcześniej. I piersi bolą znacznie bardziej niż w poprzednich cyklach.
    My staramy się już troszkę bo ok 4 miesiecy ale ten cykl pierwszy raz na owu, mierzyłam tempke bo wcześniej to tak na luzie bez żadnego mierzenia i liczenia

    Myślicie że jak jutro zrobię test może już coś widać?

    Zaryzykuj ;) Jak nie wyjdzie to zawsze za 2-3 dni możesz powtórzyć :)
    A temperatura ładna :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stay wrote:
    Hej! :)
    Ja chyba jutro pójdę na betę bo nie wiem czy test mi już wyjdzie. Korcilo mnie żeby już testować ale dzisiaj 10dpo u mnie więc chyba nic bym nie zobaczyła...
    Cholercia mam takie przeczucie że się udało a boję się że to tylko moje wymysly... Ale mam pierwszy raz takie dziwne uczucie w macicy, takie jakby ciagniecie albo lekkie uklucia. Nie miałam tak nigdy wcześniej. I piersi bolą znacznie bardziej niż w poprzednich cyklach.
    My staramy się już troszkę bo ok 4 miesiecy ale ten cykl pierwszy raz na owu, mierzyłam tempke bo wcześniej to tak na luzie bez żadnego mierzenia i liczenia

    Myślicie że jak jutro zrobię test może już coś widać?
    Temperatura ładna, ale ja bym się jeszcze wstrzymała.

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • stay Ekspertka
    Postów: 213 231

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :)

    Ale jak np test wyjdzie negatywny to jest szansa że beta już wyjdzie? jeśli to oczywiście ciąża..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2016, 12:32

    <3 Nadusia <3
    z6EVp1.png
    tt1d64a6.png
  • Izabell2016 Autorytet
    Postów: 562 353

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wracam z gór i troszkę mi czas zleciał dzięki rodzinnym świętom - nie traciłam czasu na analizowaniu.... do środy juz niedaleko. Pocieszam się że jak @ przyjdzie to przynajmniej napije sie na sylwestra :)

    Mika
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macie rację, chyba nie będę testować w sobotę. poczekam do poniedziałku i zrobię test 12 dpo lub pojadę na betę. generalnie i tak się nie nastawiam, że się udało, ale mam takie nieustanne uczucie goraca na policzkach i wypieki, do tego czuję jakby moja macicę, jeśli wiecie co mam na myśli :) daje mi o sobie znać a to lekkim ukłuciem, a to pociągnięciem.. o matko, obiecałam sobie ze nie będę się nakręcac w tym cyklu i niepotrzebnie nadinterpretować różnych symptomów... dobrze, że jutro do pracy, to przestanę tak w kółko analizować wszystko :) w sylwestra napiję się kulturalnie wina żeby nie mieć potem wyrzutów jakby co. jedziemy do znajomych i obawiam się tylko nieustannych pytań dlaczego tak mało piję...

    summer trzymam kciuki żeby nie dane Ci było wypić choćby łyka alkoholu :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri - to chyba wszystkie tak mamy :P każde najdrobniejsze dźgnięcie czy pociągnięcie i już nadzieja :P

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • stay Ekspertka
    Postów: 213 231

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze jest to czekanie ;)
    A czas się duży niemiłosiernie...

    <3 Nadusia <3
    z6EVp1.png
    tt1d64a6.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na @. Dziś termin,brzuch boli z przerwami...a mózg wymysla inne objawy;)

    ckai9n73kv974yz0.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w tym miesiacu mam gdzies. Nie badam juz szyjki, temperature tez przez swieta zaniedbalam. Owulacja byla i to mi wystarczy. Nie analizuje sluzu, klucia w jajniku, nie macam biustu, nie nadinterpretuje zlego samopoczucia. Mam przeczucie ze sie udalo. Ale nie dam sie temu poniesc - Zgredek jest wolnym elfem!

    Tak jak obiecalam - korzystam z zycia i nie daje sie blokowac ^^

    karm3lka, Oluchna lubią tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Izabell2016 Autorytet
    Postów: 562 353

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie nie chcę nakręcać ale zauważyłam na bieliźnie plamkę krwi ale takiego jakby jasnobrązowego koloru. Dzisiaj 11 dzień po owulacji..

    Mika
‹‹ 268 269 270 271 272 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ