X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie mam pojęcia co jest grane...Jestem 4 dpo od bardzo długa badam szyję przez cały cykl zawsze po owu jest wysoko twarda i zamknięta a tu tym razem jakiś dziwna rzecz szyjka jest nisko zamknięta i twarda...Miała któraś tak ? Test najszybciej w Sylwestra.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Izabell2016 Autorytet
    Postów: 562 353

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie badam szyjki bo mam zawsze dość długie i szpiczaste paznokcie i nie chciałabym sobie czegoś przed przypadek uszkodzić

    Mika
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Dziewczyny nie mam pojęcia co jest grane...Jestem 4 dpo od bardzo długa badam szyję przez cały cykl zawsze po owu jest wysoko twarda i zamknięta a tu tym razem jakiś dziwna rzecz szyjka jest nisko zamknięta i twarda...Miała któraś tak ? Test najszybciej w Sylwestra.

    U mnie po owulacji szyjka była bardzo nisko. Do tego było masakrycznie ciasno. Miałam wtedy do zaaplikowania tabletkę dowcipną i ledwo udało mi się ją tam wepchnąć..
    Więc to chyba nie jest jakieś dziwne ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    U mnie po owulacji szyjka była bardzo nisko. Do tego było masakrycznie ciasno. Miałam wtedy do zaaplikowania tabletkę dowcipną i ledwo udało mi się ją tam wepchnąć..
    Więc to chyba nie jest jakieś dziwne ;)

    A od jak dawna badasz szyjke i jaka jest po owu ? Bo ja nigdy od 3 lat nie miałam po owu nisko ! Zawsze ale to zawsze jest wysoko więc dla mnie dziwne ;)

    Może źle sprecyzował pytanie...Czy osoba która od zawsze ma po owu wysoko szyjkę może od tak mieć nisko czy któreś z was to się zdarzyło że zawsze miała wysoko a tu w jakimś cyklu nisko ? Pytam bo mam nadzieję, że to nie @ bo przed @ to normalne ale parę dni po owu zawsze miałam w górze....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2016, 16:06

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety nie miałam okazji za długo badać szyjki, bo w poprzednim cyklu od razu zaszłam w ciążę. A teraz z kolei jest mój pierwszy cykl po poronieniu. I jak zaraz po owu aplikowałam sobie tabletkę to aż w szoku byłam, że szyjka jest tak nisko i że jest tak ciasno (i twardo).

    zubii - a może to po prostu jest dobry znak :D

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Ośmiorniczka Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    od dwóch tyg Was czytam codziennie. Pomimo, że jestem już stara, chciałabym zajść w drugą ciążę. Córka ma już 13 lat.Jeśli nie teraz, to już pewnie nigdy.
    Opiszę Wam ostatni miesiąc.
    Cykle mam regularne, żadnych ekscesów, podstawowe badania w normie, żadnych chorób przewlekłych. Lekarz zalecił starania naturalne przez pół roku.
    Od 1dc łykałam Castagnus i piłam Zioła O. Sroki 3.
    W 16dc była owulacja, sex z mężem 8,10,13,15,17dc.
    Tego 17dc miałam chwilowe plamienie, ale minęło. Było w postaci śladu na papierze.
    Od owulacji moja temp utrzymuje się na poziomie poonad 37stopni, mierzona prawidłowo. Od 23dc plamię a temp nadal wysoka. Na wkładce mam brązowe plamy, ale niewiele. Wystarcza jedna na cały dzień, wystarczyłaby i na dwa, ale....... ;)
    Wiem, że nie powiecie, co mi jest na odległość :) Wizytę mam dopiero 7.stycznia :(
    Chciałam tylko spytać, czy któraś z Was miała podobnie, a potem wyszło pozytywnie? :)
    Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was wszystkie

    Ciąża to byłby cud..może Bóg da........
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja niestety żegnam się z świątecznym testowaniem, bo dziś pojawiła się u mnie @. Jak w zegarku bez litości.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Ośmiorniczka Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Ci współczuję :*

    Ciąża to byłby cud..może Bóg da........
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    No niestety nie miałam okazji za długo badać szyjki, bo w poprzednim cyklu od razu zaszłam w ciążę. A teraz z kolei jest mój pierwszy cykl po poronieniu. I jak zaraz po owu aplikowałam sobie tabletkę to aż w szoku byłam, że szyjka jest tak nisko i że jest tak ciasno (i twardo).

    zubii - a może to po prostu jest dobry znak :D

    Rozumiem i bardzo mi przykro :* w tamtym cyklu dostałam @ 6 dpo i wyglądał jak bezowulacyjny więc boję się że i teraz tak będzie :(


    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Tusiek86 Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Cześć dziewczyny, ja niestety żegnam się z świątecznym testowaniem, bo dziś pojawiła się u mnie @. Jak w zegarku bez litości.

    Przykro mi...
    ale pomyśl , że sama nie jesteś u mnie @ przyszła wczoraj :(
    FUCK :(

  • Izabell2016 Autorytet
    Postów: 562 353

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ośmiorniczka ile masz lat? Pierwsze plamienie mogło być związane z owulacją, a kolejne plamienia 23 .12 z implantacją. Nie raz dziewczyny pisały ze zamiast okresu miewały plamienia kilkudniowe. Życzę Ci żeby to był objaw ciąży...

    Ośmiorniczka lubi tę wiadomość

    Mika
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też niestety dostałam @.Przyszła jak w zegarku!Franca jedna popsuła mi święta!!!!

    ckai9n73kv974yz0.png
  • Ośmiorniczka Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabell ja mam 39 :) wiem, wiem...............
    boję się, że te plamienia są przez zioła :( pierwszy cykl je piję i pierwszy raz takie anomalia

    Ciąża to byłby cud..może Bóg da........
  • Ośmiorniczka Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lecę do styczniowych testowań przynudzać............

    Ciąża to byłby cud..może Bóg da........
  • Izabell2016 Autorytet
    Postów: 562 353

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze coś dużo tych @ w tym miesiącu !! Chyba los chce żebyśmy to dopiero Nowy Rok rozpoczęły z dobrą nowiną ! !

    Ośmiorniczka moja znajoma 3 miesiące temu urodziła dziecko w wieku 44 lat. A fajnie że masz już jedno dziecko więc na drugie masz większe szanse niż kobiety które nie miały jeszcze !!

    Ośmiorniczka lubi tę wiadomość

    Mika
  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.Jak mijają Wam święta?U nas było fantastycznie.Cudowny czas z rodziną i przyjaciółmi.Tak też nie miałam czasu wczuwać się w ciało.Ale martwi mnie ze po owulacji moja temperatura nie powala.Pierwszy cykl tak mam.Dodam ze w tym cyklu miałam pierwszy raz pozytywny test owulacyjny.A jakieś 4 dpo miałam późno wieczorem dużo białego śluzu.Piersi dopiero teraz zaczęły boleć.2x miałam skok 37 stopni bo cos przeziębiłam się.Testować mam zamiar 31.12 no chyba że...

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
  • Ośmiorniczka Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabell2016 wrote:
    Kurcze coś dużo tych @ w tym miesiącu !! Chyba los chce żebyśmy to dopiero Nowy Rok rozpoczęły z dobrą nowiną ! !

    Ośmiorniczka moja znajoma 3 miesiące temu urodziła dziecko w wieku 44 lat. A fajnie że masz już jedno dziecko więc na drugie masz większe szanse niż kobiety które nie miały jeszcze !!

    To prawda. A Twoja znajoma naturalnie czy wspomagała?

    Ciąża to byłby cud..może Bóg da........
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEWCZYNY TULE TE KTÓRE @ DOSTAŁY

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Izabell2016 Autorytet
    Postów: 562 353

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ośmiorniczka wrote:
    To prawda. A Twoja znajoma naturalnie czy wspomagała?

    Moja znajoma zaszła w ciąże naturalnie była to tzw. wpadka :)

    Ośmiorniczka lubi tę wiadomość

    Mika
  • Ośmiorniczka Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabell2016 wrote:
    Moja znajoma zaszła w ciąże naturalnie była to tzw. wpadka :)
    No to gratki!!!
    Może i ja jestem w tej ciąży............chociaż zero objawów oprócz plamienia i temperatury :( żebym tak choć raz rzygła hahaha a tu nic :D

    Izabell2016, madlene88 lubią tę wiadomość

    Ciąża to byłby cud..może Bóg da........
‹‹ 269 270 271 272 273 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ