X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • ma_rtha Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 22 listopada 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedz a za Was wszystkie mocno trzymam kciuki w końcu grudzień to magiczny miesiąc wiec musi się udać! Jesteście Wielkie dziewczyny ja już dostaje po głowie a to dopiero drugi miesiąc a Wy dzielnie walczycie !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2016, 14:59

    ma_rtha
  • Alex7903 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 22 listopada 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nio, ja mam cichą nadzieje że gwiazdeczka do mnie moze zawita ;)
    Teraz pozostaje tylko czekać na testowanie..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2016, 15:55

    60745f2036530078cdb144923dc2a9a1.png
    Starania od października 2015r
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 22 listopada 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe Koleżanki. Powodzenia w tym świątecznym cyklu życzę wszystkim ;-)

    Ma_rtha impreza nie zaszkodzi. Nie można w każdej drugiej połowie cyklu zmieniać trybu życia bo zwariować można ;-) Wiem coś o tym....
    Ja co prawda rzuciłam papierosy jakiś czas temu całkowicie ale to tylko na zdrowie mi wyjdzie. Na początku bałam się na siłownie chodzić bo może jednak... ale już się opamiętałam. A wracając do imprez to jak wyjdzie test w dniu @ to trzeba zrezygnować a do tego czasu trzeba żyć jak wcześniej :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2016, 16:11

    bertha lubi tę wiadomość

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • ma_rtha Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 22 listopada 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny macie racje ale człowiek jak ma nadzieje to potrafi sobie wkręcać różne dziwne rzeczy

    ma_rtha
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 22 listopada 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, czytam regularnie, ale udzielać więcej zacznę pewnie dopiero jak przyjdzie @, dawno tak na nią nie czekałam, a do 4.12 jeszcze tyle czasu.

    U mnie już po HSG, wyniki jak w podpisie, czyli tak średnio :/ w ogóle nie brałam takiej opcji pod uwagę, myślałam, ze albo mogą być drożne lub nie, ale przez myśl nie przeszła mi ich długość i krętość. No ale będziemy walczyć dalej.

    Pytanie do dziewczyn po HSG, czy bolało Was podbrzusze lub okolice jajników po badaniu? Dość mocno odczuwam prawą stronę podbrzusza, a tam jajowód udało się przetkać kontrastem. Zastanawiam się czy to normalne..

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Kaan Przyjaciółka
    Postów: 84 45

    Wysłany: 22 listopada 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczyny!

    Kaczorka bardzo mi przykro, trzymajcie się!

    Kaan
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 22 listopada 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka, tak bardzo mi przykro :( Trzymaj się dzielnie!
    Puste jaja się zdarzają, ale jeśli Cię to pocieszy raczej się nie powtarzają i są szybkie szanse na ponowne zajście.

    Uparciuszek lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer ja miałam histeroskopie i u mnie dopiero po kilku dniach przeszedł ból i dość spore krwawienie. Po kontroli u lekqrza okazało sie, ze nic złego sie nie dzieje. Organizm poprostu tak zareagowal

    summer86 lubi tę wiadomość

  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 22 listopada 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane powiedzcie czy na luteinie tak się źle czulyscie ?ja jestem w pracy zakręcona , uderzenia gorąca nie dobrze mi , ślinie się hehe masakra i cycki stercza jak na apel hehe ,

    11 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po Luteinie ospała :(

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 22 listopada 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer, tam gdzie było przetykane to ma prawi bardziej bolec. I ponoc tez łopatki mogą bolec, tez ta strona przytkana moze bolec bardziej.

    Dziewczyny, moj M przed chwila do mnie pisze wracając z pracy - czy kupiłam wino, bo on musi sobie "endometrium podwyższyć" :D :D No padłam :D
    Wczoraj mu tłumaczyłam co i jak, co to to endometrium, porównałem do żyznej gleby ze trzeba ja nawozić zbawienia zeby lepiej ziarenko przyjęła, to on dzisiaj swoje endometrium musi podwyższać :D
    Hahahha , no udał mi sie moj M.. ;)


    PS. Winko i migdały oczywiście kupione ;) będziemy "podwyższać" endometrium ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2016, 17:35

    summer86, labamba, Arleta lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 22 listopada 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam na wizytę u gin, tupię nogami i aż mam szybkie tętno z przejęcia... trzymajcie kciuki! strasznie się boję tego co usłyszę...

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 22 listopada 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do wina.... na pewno to musi być wytrawne? :(
    ja ciągle piję półsłodkie, a i tak jest takie sobie :P

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 22 listopada 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    czekam na wizytę u gin, tupię nogami i aż mam szybkie tętno z przejęcia... trzymajcie kciuki! strasznie się boję tego co usłyszę...

    Suri, trzymam mocno kciuki i pomyśl, że świetnie bo już będzie to za Tobą. Daj koniecznie znać co i jak.

    Ja jestem przerażona przed jutrem. Martwię się co będzie jeśli wyjdzie coś nie tak. Niby byłam rok temu u tej doktor na badaniach i wszystko było ok, ale to takie klasyczne badania, nie sprawdzała czy np. endometrium dobre itd - chyba, że sprawdzała tylko nic nie mówiła bo było ok.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 22 listopada 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    co do wina.... na pewno to musi być wytrawne? :(
    ja ciągle piję półsłodkie, a i tak jest takie sobie :P

    Ewcia, do wina wytrawnego i półwytrawnego idzie się przyzwyczaić a później słodkie nie smakuje. Słodkie i półsłodkie ma dużo cukru, a to nigdy nie jest korzystne, ale nie wiem czy dla endometrium naszego ma to, aż takie znaczenie ;]

    Ewcia88 lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • olis87 Autorytet
    Postów: 264 480

    Wysłany: 22 listopada 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri, trzymam kciuki, daj znać jak najszybciej:)

    3jgx43r86566jdij.png

    Zosia 10.01.2019 <3
    Adaś 20.08.2017 <3
    [*]29. 09.2016
    Niedoczynność tarczycy: Letrox 100
  • labamba Autorytet
    Postów: 279 283

    Wysłany: 22 listopada 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:

    Dziewczyny, moj M przed chwila do mnie pisze wracając z pracy - czy kupiłam wino, bo on musi sobie "endometrium podwyższyć" :D :D No padłam :D
    Wczoraj mu tłumaczyłam co i jak, co to to endometrium, porównałem do żyznej gleby ze trzeba ja nawozić zbawienia zeby lepiej ziarenko przyjęła, to on dzisiaj swoje endometrium musi podwyższać :D
    Hahahha , no udał mi sie moj M.. ;)


    PS. Winko i migdały oczywiście kupione ;) będziemy "podwyższać" endometrium ;)
    Ale sie usmialam, widać, że masz bardzo pedagogiczne podejście ;-)

    Zabrałabym się za jakieś ćwiczenia, ale lenia złapałam.najgorsze,że ostatnio fajnie schudłam, a tu znowu pare kilo na plusie...grrrrrr...tak to jest w moim przypadku jak tylko na chwilę oko z diety spuszczę :p


    Suri, A może by - dawajcie znać!

    zem343r825mztggd.png
    eikt43r83o0w939j.png

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 22 listopada 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melduję stan rzeczy- 12dc: piękny pecherzyk 18 mm w prawym jajniku (czyli tym z jajowodem), endometrium 11,6 mm!!! hip hip hura;) gin kazała starać się dziś,bo do jutra powinien peknąć;) zresztą boli dziś dość mocno. jutro jeszcze idę do innego gin w sprawie hormonów (też wyszły dobrze) i sprawdzimy czy pękł. dziewczyny poczułam ogromny przypływ radości i oczywiście promyczek nadziei na ten cykl;)

    Uparciuszek, olis87, summer86, bertha, A może by..., Agniechaaaa, labamba, Justya85, Ewcia88 lubią tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 22 listopada 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suri super hiper! zabierajcie się do pracy! oby za 10 dni ta robótka zaowocowała!
    ja juto mam monitoring i też się boję tak jak Ty dziś

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 22 listopada 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem strasznie podekscytowana;) winko na wieczór kupione, pozostaje mi tylko uwieźć M, hihi;)
    Arleta ja się strasznie bałam, nogi jak z waty mialam;) ale bądź dobrej myśli, przecież oglosilysmy oficjalnie grudzień miesiącem dwóch kresek;)

    Arleta, Ewcia88 lubią tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ