X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 22 listopada 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem przejęta też jutrzejszą wizytą. Co może mi powiedzieć gin na takiej wizycie? Powiedzcie o co mogę ją spytać?

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    dziewczyny uznałybyście to za pozytyw? sama nie wiem...


    https://zapodaj.net/3f104d868aba2.jpg.html
    Suri: ja taki miałam w niedziele popołudniu, a w poniedziałek rano bardzo silny ból po prawej stronie :) Tak więc jak dla mnie pozytyw :)

  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 22 listopada 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Dzięki dziewczyny :) niby cuda się zdarzają - lekarz już takie przypadki widział. Ale nie chcę się nastawiać na cud, żeby nie było jeszcze większego rozczarowania. Trochę sobie popłaczę i wezmę w garść.

    I od nowa do roboty :)
    Tule kochana :*

    11 cykl starań
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 22 listopada 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak chyba zrobię, uznam go za pozytyw. Zobaczę jeszcze co gin dzisiaj powie.

    A może by na monitoringu ginekolog sprawdzi grubość Twojego endometrium oraz pęcherzyki w jajnikach. Powinen określić jakiej są wielkości (przy ok 21-22 mm pękają). Powie najprawdopodobniej z jakiego jajnika będzie owu lub czy już była:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 22 listopada 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok. A jeśli już była to będzie potrafił coś więcej powiedzieć? Kiedy np.? Wolałabym mieć już dziś ta wizytę.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 22 listopada 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Ok. A jeśli już była to będzie potrafił coś więcej powiedzieć? Kiedy np.? Wolałabym mieć już dziś ta wizytę.

    Będzie widział czy jest ciałko żółte (zawsze jest w jajniku, z którego była owulacja) i czy jest płyn za macicą (w zatoce douglasa). Moja gin twierdzi, że jeśli płyn jest widoczny to owu była dopiero co, max do 2 dni wstecz.

    A może by... lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, dolacze do Was. Wstepnie prosze zapiszcie mnie na testowanie 27/12, ale zobaczymy jak to dokladnie wyjdzie bo ten cykl bedzie z pierwsza IUI i stymulowaniem. Trzymam kciuki za wszystkie testujace w grudniu :)

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 22 listopada 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Będzie widział czy jest ciałko żółte (zawsze jest w jajniku, z którego była owulacja) i czy jest płyn za macicą (w zatoce douglasa). Moja gin twierdzi, że jeśli płyn jest widoczny to owu była dopiero co, max do 2 dni wstecz.

    Dzięki wielkie! Bardzo mi to pomoże. Średnio lubię tą ginekolog ale że jest dostępna to chce przynajmniej wiedzieć o co ja pytać.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 22 listopada 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Służę pomocą, dam też znać jak wyglądał dziś u mnie monitoring, może Ci to trochę rozjaśni Twoją sprawę:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 22 listopada 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie lubię bardzo chodzić do ginekologa. Są oni tacy nieprzyjemni.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 22 listopada 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Pani ginekolog jest cudowna, jeżdżę do niej 25 km, odkąd przyszłam na pierwszą wizytę wiedziałam, że już nie zmienię. Wcześniej sobie nawet nie zdawałam sprawy, że wizyta u lekarza może przebiegać w tak miłej atmosferze..

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 22 listopada 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Nie lubię bardzo chodzić do ginekologa. Są oni tacy nieprzyjemni.
    Ja też nie lubię tych wizyt chociaż na swoją lekarkę absolutnie nie mogę narzekać, chyba jest młodsza ode mnie i czuje się przy niej bardzo swobodnie

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 22 listopada 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Moja Pani ginekolog jest cudowna, jeżdżę do niej 25 km, odkąd przyszłam na pierwszą wizytę wiedziałam, że już nie zmienię. Wcześniej sobie nawet nie zdawałam sprawy, że wizyta u lekarza może przebiegać w tak miłej atmosferze..

    Może to właśnie od tego zależy. Ja zawsze mam wyrażenie, że tak przedmiotowo traktują. Jeszcze też zawsze nie ważne jak nisko tym tyłeczkiem zawisne to każą mi jeszcze niżej. Chyba już dla zasady to mówią. I to bieganie z kuperkiem gołym z łazienki do stołu.. ech.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2016, 14:41

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 22 listopada 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka tulę, trzymam też kciuki bo każda z nas sobie życzy tego samego...
    To czekanie jest osłabiające, narazie czekam na owu (dziś 10dc testy owu -, zwykle dopiero koło 16dc mam owu także jeszcze kupa czasu) ale końcem tygodnia zaczynamy działać. A później najgorsze... czekanie na brak @ :)

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 22 listopada 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    Kaczorka tulę, trzymam też kciuki bo każda z nas sobie życzy tego samego...
    To czekanie jest osłabiające, narazie czekam na owu (dziś 10dc testy owu -, zwykle dopiero koło 16dc mam owu także jeszcze kupa czasu) ale końcem tygodnia zaczynamy działać. A później najgorsze... czekanie na brak @ :)

    Ja też 10dc, owulacja zazwyczaj w dniu 15, także czekamy razem :)test owulacyjny też dzisiaj negatywny

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • ma_rtha Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 22 listopada 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jeżeli mogę to dołączę do Was miałam testować 1.12 jeżeli oczywiście @ nie pojawi się w terminie (28.11) to dopiero drugi cykl kiedy zaczęliśmy się starać. I mam do Was pytanie jeżeli 25 wyskoczyła impreza myślicie ze gdy zatestuje w piątek nie będzie za wcześnie?

    ma_rtha
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 22 listopada 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ma_rtha wrote:
    Cześć dziewczyny jeżeli mogę to dołączę do Was miałam testować 1.12 jeżeli oczywiście @ nie pojawi się w terminie (28.11) to dopiero drugi cykl kiedy zaczęliśmy się starać. I mam do Was pytanie jeżeli 25 wyskoczyła impreza myślicie ze gdy zatestuje w piątek nie będzie za wcześnie?
    A który będzie to dzień po owulacji bo nie widze twojego wykresu, jeśli 12 lub wyżej to spokojnie możesz testować

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • ma_rtha Koleżanka
    Postów: 56 7

    Wysłany: 22 listopada 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11 dpo wiec chyba jednak impreza pójdzie w odstawke

    ma_rtha
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 22 listopada 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli szykuje Ci się impreza to oczywiście zrób test ale nawet jeśli wyjdzie negatywny to nie będzie on w 100% wiarygodny.

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 22 listopada 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impreza na tak wczesnym etapie nic nie zaszkodzi :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ