X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 30 listopada 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula a ile dpo jesteś? Bo u mnie dzisiaj 11/12 dpo

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 30 listopada 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w zeszłym cyklu było identycznie z temperaturą:( więc też już sów nie nastawiam a wczoraj maz z taką nadzieja w głosie jak zrobiło mi się słabo stwierdził że to może dzidzia... jak ja bym chciała by miał rację:(

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lećcie dziewczynki po wiruski do Rudej Paskudy :)

  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 30 listopada 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A możesz by... Może ma mąż racje ;)

    A może by... lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w nowym dniu. Kiepski humor nadal mnie nie opuszcza po wczorajszym badaniu. Mogłam Was posłuchać i jeszcze nie robić, a tak to mam za swoje :/ Tyłek mnie boli od tych Waszych kopniaków ;)

    Ewcia: trzymam kciuki, aby to nie była @ Mam nadzieję, że skończy się na plamieniu u Ciebie i okaże się, że masz w brzuszku dzieciątko :* :)
    Arleta: jestem teraz 9dpo, @ powinna być w niedziela, ewentualnie poniedziałek. Wiem, że beta mogła być za wcześnie robiona, ale z drugiej strony w sierpniu też robiłam ją w 8dpo, a wynik był powyżej 6. Dlatego nadzieja już mnie opuściła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2016, 08:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samsaramsa wrote:
    Jula a ile dpo jesteś? Bo u mnie dzisiaj 11/12 dpo


    27 dc, 11 dpo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny głowy do góry ;) żadnego stycznia!!! Co to za złe proroctwa?? :) jeszcze grudnia nie ma!!

    Oluchna lubi tę wiadomość

  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 30 listopada 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula a kiedy robisz test? Ja miałam czekać do piatku ale chyba jutro zrobię. U mnie 30 dc

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samsaramsa wrote:
    Jula a kiedy robisz test? Ja miałam czekać do piatku ale chyba jutro zrobię. U mnie 30 dc

    Kochana ja to test robie codziennie od 3 dni ;p za kazdym razem negat. Dzisiaj rano bylam na becie, zobaczymy po poludniu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha: Ale mimo wszystko coś powinno wyjść na becie. Cokolwiek. A ja mam wynik <0.1.. Czyli tak jak zazwyczaj. Już sama nie wiem. Nie mam praktycznie żadnych objawów ani na ciążę ani na @. Chociaż jak sobie przypominam to tak samo miałam w 1-szej ciąży.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samsaramsa a jakie masz wartosi tempretaur w ostatnim czasie?

  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 30 listopada 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula to mam nadzieje ze będziesz miała dla nas dobre wiadomości. Trzymam kciuki żeby tak było

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Cześć dziewczyny a do mnie przyplątało sie jakieś choróbsko :/ tem. Niby poszła w gore ale kto wie czy to nie od prZeziebienia? Katar, mega ból gardła i pleców.. nosz cholera nie miało sie kiedy przyplątać :(
    Lepiej teraz niż w dzień przed owulacją :-) Kuruj się i rośnijcie zdrowo ;-)

  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 30 listopada 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samsaramsa wrote:
    Jula a kiedy robisz test? Ja miałam czekać do piatku ale chyba jutro zrobię. U mnie 30 dc
    U mnie 11/12 dpo, 28 dc. Jutro testuję bo mnie dziewczyny przekonały :) PLanowałam dopiero w sobotę, ale mam dziwne plamienia.

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 30 listopada 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed owu było 36.6 później spadek do 36.4 w 18 dc a w 19 dc 36.8, 20 dc 37.0 a później na zmianę 36.9 i 37.0, raz się zdążyło 37.1 a wczoraj 36.8 i dzisiaj to samo

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 30 listopada 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia to jutro robimy razem ;)

    Ewcia88 lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 30 listopada 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny głowy do góry ;) żadnego stycznia!!! Co to za złe proroctwa?? :) jeszcze grudnia nie ma!!

    Mi wolno :P
    Ale chyba okres/poronienie już u mnie za progiem, bo dziś mam jakiegoś powera do działania ^^ A zazwyczaj po takim zrywie na drugi dzień okres miałam :P Oby jak najszybciej!!!
    I jak tak już ta paskuda przyjdzie to pewnie wszystkie dołki miną i będę żyła nadzieją na przyszłe testowania :P

    Hmm, naczytałam się wczoraj o pozytywnym myśleniu i chyba mi się coś udzieliło ;)

    Już od jutra pewnie posypią się u Was same pozytywy - w końcu już GRUDZIEŃ :D

    A ja właśnie wygrzebałam choinkę :D Tak z okazji Andrzejek :P Zamiast lania wosku ;) Aczkolwiek mam tyle świeczek do stopienia w domu, że może namówię męża też i na to ;) może jakiś bobas się z cienia wyłoni ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Matylda82 Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 30 listopada 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny za wszystkie trzymam kciuki...mam pytanie. Otóż ma dziwną miesiączkę tzn praktycznie sama krew bez żadnych skrzepów i bardzo krótka. Jeden dzień miałam bardziej obfity. Ogólnie miałam 7 dni a tu 4 i kończy się nie wiem? Czy słabo przyrosło endometrium?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samsaramsa wrote:
    Jula to mam nadzieje ze będziesz miała dla nas dobre wiadomości. Trzymam kciuki żeby tak było

    Ja ide tylko po pozytywny wynik :D w przeciwnym razie rozniose to laboratorium :D

    Oluchna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda82 wrote:
    Dziewczyny za wszystkie trzymam kciuki...mam pytanie. Otóż ma dziwną miesiączkę tzn praktycznie sama krew bez żadnych skrzepów i bardzo krótka. Jeden dzień miałam bardziej obfity. Ogólnie miałam 7 dni a tu 4 i kończy się nie wiem? Czy słabo przyrosło endometrium?
    Ja tak mialam sądzę że miałam bezowulacyjny. Tylko że ja nie miałam obfitego.

‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ