X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • sylvia94 Ekspertka
    Postów: 238 95

    Wysłany: 30 listopada 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny;)
    Niedużo brakowało a zrobiłabym dziś już test ale w ostatniej chwili się powstrzymałam. Jeszcze tylko jutro i jak @ nie przyjdzie to mogę testować. Dziś mam lepsze samopoczucie bo temperatura po lekim sadku w 9 dpo od 3 dni idzie w góre

    Oluchna, Klara Wysocka lubią tę wiadomość

    m3sx3e3kjs2lipyv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia94 wrote:
    Cześć dziewczyny;)
    Niedużo brakowało a zrobiłabym dziś już test ale w ostatniej chwili się powstrzymałam. Jeszcze tylko jutro i jak @ nie przyjdzie to mogę testować. Dziś mam lepsze samopoczucie bo temperatura po lekim sadku w 9 dpo od 3 dni idzie w góre
    Jest perfecto :-) Czekamy na jutrzejszą wiadomość.

  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 30 listopada 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    U mnie 11/12 dpo, 28 dc. Jutro testuję bo mnie dziewczyny przekonały :) PLanowałam dopiero w sobotę, ale mam dziwne plamienia.
    Każdy organizm jest inny i może u Ciebie oznaczać coś innego (maluszek się zadomowia) , u mnie niestety po dwóch dniach brązowego plamienia pojawiła się @

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 30 listopada 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beatka_c wrote:
    Każdy organizm jest inny i może u Ciebie oznaczać coś innego (maluszek się zadomowia) , u mnie niestety po dwóch dniach brązowego plamienia pojawiła się @
    U mnie plamienie brązowe zaczęło się 9 dpo pod wieczór, dziś jest 11 dpo (3 dzień plamienia,rano było dość intensywne). Bardzo możliwe, że to zwiastun @. NIestety

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2016, 09:34

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 30 listopada 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tak przeanalizowałam swoje cykle, to prawie w każdym miałam jakiś spadek po owulacji. Hmmm... :) Jakby chciało, ale tak nie bardzo mogło. :) No ale ponieważ humor cudowny, to i nie ma co :) Jadę dzisiaj do mojego ukochanego miasta (Kraków) i będę wdychać smog. :D Bardzo mnie to cieszy :D
    Sylvia, wykres na prawdę obiecujący :) Także ja trzymam kciuki :D Beatka_c tulę cię mocno. A ty Ewcia nie panikuj kobieto! :* Puki sie @ nie rozkręciła na dobre, nie ma co :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2016, 09:37

    Ewcia88 lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 30 listopada 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samsaramsa wrote:
    A możesz by... Może ma mąż racje ;)

    Oj ten jeden raz by było miło gdyby miał rację :D ! Martwi mnie ze ta temperatura już nie rośnie a to chyba nie jest dobry znak :( piersi też jakoś się trochę uspokoiły.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 30 listopada 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierzenie tej temperatury bardzo stresuje

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • beatka_c Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 30 listopada 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    Jak tak przeanalizowałam swoje cykle, to prawie w każdym miałam jakiś spadek po owulacji. Hmmm... :) Jakby chciało, ale tak nie bardzo mogło. :) No ale ponieważ humor cudowny, to i nie ma co :) Jadę dzisiaj do mojego ukochanego miasta (Kraków) i będę wdychać smog. :D Bardzo mnie to cieszy :D
    Sylvia, wykres na prawdę obiecujący :) Także ja trzymam kciuki :D Beatka_c tulę cię mocno. A ty Ewcia nie panikuj kobieto! :* Puki sie @ nie rozkręciła na dobre, nie ma co :)
    Oluchna trzymaj kciuki, bo odnośnie plamień to był wcześniejszy cykl, ten jeszcze trwa :) także nadzieja jest

    35l, starania o pierwszego bobaska, niedrożny lewy jajowodów,makroprolaktemia, niedoczynność tarczycy, laparohisteroskopia-wszystko ok
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 30 listopada 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna, jesteś takim dobrym duchem tego forum ;)
    Twoja energia i pozytywne nastawienie są godne pozazdroszczenia :)

    Oluchna lubi tę wiadomość

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 30 listopada 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny! Mnie ogarnal dzis....spokoj. po wczorajszej burzy we mnie obudzilam sie baaardzo wyciszona. Az sie dziwnie przez to czuje.

    U mnie temperaturka lekko w dol, ale tylko o 0,04 takze nie mam z tego powodu specjalnego dola. Momentami nadal pobolewa mnie brzuszek okresowo, no i piersi zaczely jakas masakre. Ale nie nastawiam sie, nie placze, nie wariuje. Co ma byc to bedzie. Na 6 mam wyznaczony okres, i do tego dnia chce wytrzymać z testowaniem.
    Ide cos porobic bo dostalam powera ;)

    Ewcia88 lubi tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 30 listopada 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara Wysocka wrote:
    Oluchna, jesteś takim dobrym duchem tego forum ;)
    Twoja energia i pozytywne nastawienie są godne pozazdroszczenia :)
    ZGADZAM SIĘ :) :*

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • hyacinthus Znajoma
    Postów: 16 21

    Wysłany: 30 listopada 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powtórzyłam dzisiaj test:) i chyba jestem w ciąży:) chociaż nadal ta druga kreska jest słaba, ale pojawiła się w ciągu 5 minut:) ta wczorajsza pojawiła się dużo później. Cieszę się jak głupia:) i dzisiaj już powiem mojemu facetowi, nie będę czekała na dwie grube krechy bo nie dam rady:)

    Klara Wysocka, Oluchna, mycha91, sylvia94, Kaan lubią tę wiadomość

  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 30 listopada 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hyacinthus gratulacje

    hyacinthus lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 30 listopada 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś kolejny spadek :( czyli jednak ten cykl nie należy do mnie.
    Nie wiem co mam robić dalej?
    Mam uregulowane hormony, owulację wspomaganą CLO, jestem pod opieką dietetyka, kontroluję insulinę, nie piję alko, przestałam palić, ruszam się, wysypiam się. Naprawdę nie wiem co mam jeszcze zrobić.
    Czuję się taka oszukana dziś przez życie, jak nigdy wcześniej, pomimo wielu miesięcy starań.

    hyacinthus lubi tę wiadomość

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • hyacinthus Znajoma
    Postów: 16 21

    Wysłany: 30 listopada 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 a Ty zrobiłaś dzisiaj test czy jeszcze czekasz?

  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 30 listopada 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hyacinthus, ogromne gratulacje!
    Powodzenia i dużo zdrówka ode mnie! <3

    hyacinthus lubi tę wiadomość

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • hyacinthus Znajoma
    Postów: 16 21

    Wysłany: 30 listopada 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara może musiałabyś odpuścić i tyle nie myśleć o bobasie. Wiem, że to trudne:), ale podobno jak się bardzo chcę to czasami jest jakaś blokada organizmu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara Wysocka wrote:
    U mnie dziś kolejny spadek :( czyli jednak ten cykl nie należy do mnie.
    Nie wiem co mam robić dalej?
    Mam uregulowane hormony, owulację wspomaganą CLO, jestem pod opieką dietetyka, kontroluję insulinę, nie piję alko, przestałam palić, ruszam się, wysypiam się. Naprawdę nie wiem co mam jeszcze zrobić.
    Czuję się taka oszukana dziś przez życie, jak nigdy wcześniej, pomimo wielu miesięcy starań.


    Kochana :) nie możesz tak o tym myślec My jestesmy poprostu z edycji limitowanej i musiały dłużej poczekać na Nasz cud. Ale pomysł o plusach! Nikt tak jak my nie doceni swojej ciazy i nie bedzie wiedział ze to naprawdę cud a my mamy najpiękniejszy na to dowód :)

    Oluchna lubi tę wiadomość

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 30 listopada 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara, temperatura mierzona godzinę wcześniej, to raz :), a dwa spadek nie za duży, bo o 0,13, więc proszę tu nie siać paniki :) W ogóle co to za testowanie tak wcześnie? Nie ładnie! :)
    Dzięki dziewczyny za miłe słowa :) Poprawiłyście mi humor jeszcze bardziej. :) Taka życiową dewizę mam, że dobro wraca, więc nawet jeśli parę razy na byciu "dobrym i życzliwym człowiekiem dla innych" się przejechałam, to mam to w nosie :)
    Chcicę mam na sok marchewkowy, więc jak tylko wyparuję z pracy, to kierunek sklep :)
    Beatka, przepraszam, nie ogarnęłam, bo czytam dzisiaj forum między jedną fakturą, a drugą :)
    hyacinthus no to ja już drugi raz pogratuluję po cichu <3
    Aga, ty moja edycjo limitowana <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2016, 10:21

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 30 listopada 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hyacinthus wrote:
    Ewcia88 a Ty zrobiłaś dzisiaj test czy jeszcze czekasz?
    Nie robiłam dzisiaj testu. Rano po porannym sikaniu podtarłam się i plamienie było spooore. Dużo bardziej obfite niż wczoraj. Nie okres, plamienie. Ale.. wiadomo. Czasem miewam plamienia przed @, ale te wydają się trochę za szybko. Chyba się po porstu nakręcam. Jutro rano zrobię chyba test.

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ