X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 30 listopada 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się doczekać Twoich zeznań Bertha nie mogłam więc prześwietliłam Twój pamiętnik! :) Trzymam kciuki kochana :D

    bertha lubi tę wiadomość

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Aga... no padnę! Ja szary melanż najlepiej:)


    Serio nie jestesmy spokrewnione? :D ja tez!!!

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 30 listopada 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Serio nie jestesmy spokrewnione? :D ja tez!!!

    Zaczęłam się nad tym zastanawiać, hihi :)

    Aga jeśli to nie znak to nie wiem co, odbieram to jako dobre proroctwo :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 30 listopada 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina jakoś umknal mi Twoj post który przywołała bertha! Genialnie! Jeszcze na swojego nie krzyczałam za oddech ale muszę spróbować :D!

    Bertha, będziemy niecierpliwie czekać na Twoje testowanie. Q teraz niech pływacy atakują jajo i zdobywają jego względy:)

    Wózki zobaczę w domu, ja bym chciała taki trochę retro. Śliczny widziałam kiedyś ale za dokładną cena się nie rozglądałam tylko mam problem bo wózek mówili teściowie że bardzo chcą kupić i teraz to też problem bo nie chcę ich narażać na za duży wydatek a z drugiej strony to chcę mieć ten wymarzony. Może jakoś po prostu sie dołożą.

    bertha lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 30 listopada 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    A ja się doczekać Twoich zeznań Bertha nie mogłam więc prześwietliłam Twój pamiętnik! :) Trzymam kciuki kochana :D
    hehehe :D Z rana uzupelnilam najpierw wykres i pamietnik, a potem z 1,5h zajelo mi nadrabianie wątku, bo tu produkcja na calego widze :):):)

    suri2016 wrote:
    Uff Bertha cieszę się, że u Ciebie wszystko poszło gładko :) Teraz trzymam kciuki za powodzenie całej akcji :)
    A jak długo trzeba leżeć na fotelu po inseminacji? I czy to jest bolesne?
    :)
    A z 10 minut leżałam, ale w sumie nie wiem czy dlatego ze trzeba było, czy po prostu jeszcze chwile rozmawialismy z doktorem a on cos tam sprzatał. Maze od razu mialam zejsc, a ja tak sobie lezalam :D
    Odrobinkę czułam jak tą cieniutką rureczkę wkładał do szyjki, tak troszke nieprzyjemne to bylo. Wstrzykiwanie nasienia tez czulam, tez odrobiiiiinke nieprzyjemne, ale generalnie poziom bólu do pominięcia.




    Agniechaa i Suri, no cos musi byc na rzeczy!!! Tyle was łączy :D

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 30 listopada 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wozkiiiii!! Chyba przegladnęłam całe allegro i kilka wybranych mam. Anex sport jest super :) ale właśnie celuję w taki szary :) neutralny i zawsze można wykorzystać na drugie bez względu na płeć :) u mnie też się teściowej zadeklarowali zakupić pojazd dla wnuka/wnuczki.
    bertha teraz tylko spokój i kciuki masz wielkie ode mnie <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2016, 12:00

    bertha lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 30 listopada 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    :)
    A z 10 minut leżałam, ale w sumie nie wiem czy dlatego ze trzeba było, czy po prostu jeszcze chwile rozmawialismy z doktorem a on cos tam sprzatał. Maze od razu mialam zejsc, a ja tak sobie lezalam :D
    Odrobinkę czułam jak tą cieniutką rureczkę wkładał do szyjki, tak troszke nieprzyjemne to bylo. Wstrzykiwanie nasienia tez czulam, tez odrobiiiiinke nieprzyjemne, ale generalnie poziom bólu do pominięcia.




    Agniechaa i Suri, no cos musi byc na rzeczy!!! Tyle was łączy :D

    Bertha, czyli jeśli wyraźnie nie kazali Ci leżeć tzn., że chyba nie ma wskazań do odczekania w pozycji leżącej 15 minut po stosunku. Chociaż może to troszkę inaczej, bo Tobie od razu do macicy nasienie wstrzyknęli. Ohh, jestem dobrej myśli :) Sama poddałabym się inseminacji, tylko póki co nie mam wskazań chyba... ale szanse wydają mi się dużo większe niż przy naturalnym poczęciu :)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna tez sie przyglądałam tym wózką wejdź na tą stronę co podalam tam są właśnie takie :)

    SURI to musi być znak z góry dla Nas nie ma innej opcji :)

    Berha juz czekam na Twoje testowanie z twgo co wiem to trZeba odlecieć od 10-20min po inseminacji :)

    bertha lubi tę wiadomość

  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 30 listopada 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Oluchna tez sie przyglądałam tym wózką wejdź na tą stronę co podalam tam są właśnie takie :)

    SURI to musi być znak z góry dla Nas nie ma innej opcji :)

    Berha juz czekam na Twoje testowanie z twgo co wiem to trZeba odlecieć od 10-20min po inseminacji :)
    Właśnie zwiałam z pracy i jadę busem, więc mam chwilę. Ale ta jazda to mi chyba nie sprzyja. Już czuję żołądek. A choroby lokomocyjnej nigdy nie miałam :(
    Dziewczynki, wy to faktycznie chyba bliźniaczki ovufriendowe jesteście :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 30 listopada 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Bertha, czyli jeśli wyraźnie nie kazali Ci leżeć tzn., że chyba nie ma wskazań do odczekania w pozycji leżącej 15 minut po stosunku. Chociaż może to troszkę inaczej, bo Tobie od razu do macicy nasienie wstrzyknęli. Ohh, jestem dobrej myśli :) Sama poddałabym się inseminacji, tylko póki co nie mam wskazań chyba... ale szanse wydają mi się dużo większe niż przy naturalnym poczęciu :)
    Własnie, tu od razu nasienie pokonuje bariere szyjki i jest w srodku, wiec to inaczej.
    Mi tez sie wydaja szanse duzo wieksze, szczególnie jesli ma sie problem z nasieniem. Aczkolwiek statystyki powodzenia IUI chyba sa generalnie bardzo slabe..

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 30 listopada 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wózek odkupilam od mojego brata i bratowej. Ich dwójka dzieciaków juz z niego wyrosła i chcieli juz sie go pozbyc. Takze mam juz wózek :D
    Marka Hartan, ale nie pamietam co to za model. Czarny, skóra ekologiczna, podoba mi sie.

    Łózeczko i komode chyba tez od nich bede odkupować. takze troche wybierania mnie ominie... moze szkoda, ale na szczescie podobaja mi sie ich meble i wozek i ciuszki, wiec milo odkupic to po korzystnej cenie, ze sprawdzonego źródła. :)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • sylvia94 Ekspertka
    Postów: 238 95

    Wysłany: 30 listopada 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hyacinthus wrote:
    Dziewczyny powtórzyłam dzisiaj test:) i chyba jestem w ciąży:) chociaż nadal ta druga kreska jest słaba, ale pojawiła się w ciągu 5 minut:) ta wczorajsza pojawiła się dużo później. Cieszę się jak głupia:) i dzisiaj już powiem mojemu facetowi, nie będę czekała na dwie grube krechy bo nie dam rady:)

    Gratuluje ;) Też nie dałabym rady czekać z taką wiadomością

    m3sx3e3kjs2lipyv.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4706 3471

    Wysłany: 30 listopada 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Karolina jakoś umknął mi Twoj post który przywołała bertha! Genialnie! Jeszcze na swojego nie krzyczałam za oddech ale muszę spróbować :D!


    Hehe..no rano musiałam przepraszać, bo tak mi głupio było..całkiem mi odbija. Mszę wyluzwoać z tymi nerwami (a nerwus ze mnie straszny) bo w końcu ze mną nie wytrzyma :P

    Bertha..trzymam mocno kciuki - my do inseminacji może podejdziemy styczeń-luty. Zobaczymy jak sprawy się potoczą :)

    Moje testowanie dopiero za 17 dni, chociaż powiedziałam sobie, ze w grudniu poczekam spokojnie na okres, bez testów itd..ale nie wiem czy wytrzymam :)

    bertha lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    A z 10 minut leżałam, ale w sumie nie wiem czy dlatego ze trzeba było, czy po prostu jeszcze chwile rozmawialismy z doktorem a on cos tam sprzatał. Maze od razu mialam zejsc, a ja tak sobie lezalam :D
    Odrobinkę czułam jak tą cieniutką rureczkę wkładał do szyjki, tak troszke nieprzyjemne to bylo. Wstrzykiwanie nasienia tez czulam, tez odrobiiiiinke nieprzyjemne, ale generalnie poziom bólu do pominięcia.

    Bertha trzymam kciuki :)
    Ogolnie lekarz mi mowil ze po inseminacji powinno sie lezec okolo 5 minut (10 tez pewnie jest ok :) ) bo ktos kiedys zrobil badania i wyszlo ze lepiej wtedy inseminacja wychodzi i zwieksza to szanse powodzenia wiec lekarze sie tego trzymaja.

    bertha lubi tę wiadomość

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 30 listopada 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jutro oficjalnie otwieramy świąteczne testowanie :) mam nadzieję, że będą się sypać same pozytywy! Trzymam kciuki za nas wszystkie :)

    Oluchna lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • Lottie Przyjaciółka
    Postów: 175 34

    Wysłany: 30 listopada 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, czy można dołączyć? :) proszę o dopisanie mnie do listy na 27 grudnia... Oczywiście i tak będę testować już wcześniej :P ale oficjalnie wtedy powinno coś tam być pewnego... Zaczynam nowy cykl z Lamettą, zobaczymy co z tego wyjdzie... Miała być inseminacja, ale okazało się, że wszędzie już teraz jest całkowicie płatna a niestety starania doprowadziły nas do długów a nie oszczędności :/

    Starania od maja 2013

    Aniołki
    13.11.2015 - [*] 7 tc
    22.01.2016 - [*] 11 tc
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 30 listopada 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już marzę o sobocie. Jeśli @ nie przyjdzie w sobotę to będę już dobrej myśli na niedzielę. Jak przyjdzie to nie zdążę nawet zatestować :(

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 30 listopada 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... Nie przyjdzie :) czaruję i rzucam pozytywne zaklęcia :)

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 30 listopada 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zaczynam się zastanawiać czy nie zrobić testu jednak dzisiaj po pracy...

    Oluchna, bertha lubią tę wiadomość

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja oficjalnie okres powinnam dostać na WIGILIĘ !!!

    Ale bym się cieszyła gdybym zaciążyła!!!

    Jednak znając moje szczęście w październiku myślałam że bedzie to mój prezent urodzinowy, w listopadzie prezent dla męża na jego urodziny, więc pewnie i wigilia nie będzie sprzyjająca.

    Ewcia88 lubi tę wiadomość

‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ