X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Świąteczne testowanie (grudzień)
Odpowiedz

Świąteczne testowanie (grudzień)

Oceń ten wątek:
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 30 listopada 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej a co w ogóle z BERTHĄ ?! WIADOMO CO U NIEJ?

    bertha lubi tę wiadomość

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 30 listopada 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hyacinthus wrote:
    Klara może musiałabyś odpuścić i tyle nie myśleć o bobasie. Wiem, że to trudne:), ale podobno jak się bardzo chcę to czasami jest jakaś blokada organizmu.

    Wiem, że piszesz to z życzliwości, ale ja tak nie potrafię.
    Do wielu spraw w życiu podchodzę zadaniowo - w tym przypadku podobnie - okazało się, że mam problemy z hormonami, ok, trzeba wyleczyć, trudno, ludzie mają gorsze problemy. Ale skoro już wszystko jest ok, już wszystkie przeciwności zostały pokonane, to ja nie potrafię po prostu odpuścić.

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 30 listopada 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kochana :) nie możesz tak o tym myślec My jestesmy poprostu z edycji limitowanej i musiały dłużej poczekać na Nasz cud. Ale pomysł o plusach! Nikt tak jak my nie doceni swojej ciazy i nie bedzie wiedział ze to naprawdę cud a my mamy najpiękniejszy na to dowód :)

    Miłe to co napisałaś, ale rozumiesz... ;)

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 30 listopada 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hyacinthus gratuluję Ci jeszcze raz z całego serca. Cieszę się że test się udał i myślę że to będą niezapomniane dla Was andrzejki :)

    Klara, wiem co czujesz bo też miałam starasznego doła jak w zeszłym cyklu zaczęła spadać w dół, natomiast wtedy przeglądałam różne wykresy i dziewczyny które miały zielonego kropka w dniu okresu też miały spadki a później nagle strzał do góry. U niestety skończyło się @ ale życzę Ci by u Ciebie skończyło się zielonym kropkiem a temp za chwilę odbiła w niebiosa.

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • hyacinthus Znajoma
    Postów: 16 21

    Wysłany: 30 listopada 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    Nie robiłam dzisiaj testu. Rano po porannym sikaniu podtarłam się i plamienie było spooore. Dużo bardziej obfite niż wczoraj. Nie okres, plamienie. Ale.. wiadomo. Czasem miewam plamienia przed @, ale te wydają się trochę za szybko. Chyba się po porstu nakręcam. Jutro rano zrobię chyba test.[/QUO
    Zrób jutro test, najwyżej powtórzysz za dwa dni, jeśli nawet nie będzie drugiej kreski to nie oznacza, że nie jesteś w ciąży, a może akurat zobaczysz słabiutką kreseczkę..:)

    Ewcia88 lubi tę wiadomość

  • hyacinthus Znajoma
    Postów: 16 21

    Wysłany: 30 listopada 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Hyacinthus gratuluję Ci jeszcze raz z całego serca. Cieszę się że test się udał i myślę że to będą niezapomniane dla Was andrzejki :)

    Klara, wiem co czujesz bo też miałam starasznego doła jak w zeszłym cyklu zaczęła spadać w dół, natomiast wtedy przeglądałam różne wykresy i dziewczyny które miały zielonego kropka w dniu okresu też miały spadki a później nagle strzał do góry. U niestety skończyło się @ ale życzę Ci by u Ciebie skończyło się zielonym kropkiem a temp za chwilę odbiła w niebiosa.

    Andrzejki będą niezapomniane:), a na Mikołajki może dostanę pierwsze usg, bo jestem umówiona u ginekologa:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara jasne ze rozumiem :) ale wiem, ze jak sie załamiemy to bedzie jeszcze gorzej ;) i juz po ponad roku nauczyłam sie ze tylko uśmiech moze poprawić tą sytuacje :D

    Klara Wysocka, Oluchna lubią tę wiadomość

  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 30 listopada 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by..., dziękuję <3

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 30 listopada 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahoj załogo! :)

    Nie było mnie od wczoraj wieczora a tu produkcja postów pełną parą!

    Ewcia, Proszę się nie załamywać, tylko lecieć do apteki i zrobić test;:)

    A może by, jedziemy na tym samym wózku, u mnie temperatura dokładnie taka sama jak wczoraj, aż się zdziwiłam jak spojrzałam na termometr. Wiem jednak, że o niczym to jeszcze jednak nie świadczy.

    Aga, pięknie temperaturka odbija do góry, po cichu już się cieszę :)

    Hyacinthus gratulacje, wrzuć zdjęcie testu, takie zasady :p

    Ewcia88 lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 30 listopada 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Ahoj załogo! :)

    Nie było mnie od wczoraj wieczora a tu produkcja postów pełną parą!

    Ewcia, Proszę się nie załamywać, tylko lecieć do apteki i zrobić test;:)

    A może by, jedziemy na tym samym wózku, u mnie temperatura dokładnie taka sama jak wczoraj, aż się zdziwiłam jak spojrzałam na termometr. Wiem jednak, że o niczym to jeszcze jednak nie świadczy.

    Aga, pięknie temperaturka odbija do góry, po cichu już się cieszę :)

    Hyacinthus gratulacje, wrzuć zdjęcie testu, takie zasady :p

    Ooo to oby to był taki wózek co to później pozwoli nam pchać nasze śliczne wózeczki!

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SURI boje sie ze temp odbiła bo mnie jakieś choróbsko rozbiera aż zrobiłam sobie dzis wolne od pracy i leze w lozku

  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 30 listopada 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram się tą temperaturą nie przejmować, bo w cyklu, w którym zaszłam w ciążę od owulacji utrzymywałam się praktycznie na tym samym poziomie, tak A może by nic si.ę nie martw :)

    PS. Ja już wózeczek od dawna mam wybrany:)

    Oluchna lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 30 listopada 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suri2016 wrote:
    Ja staram się tą temperaturą nie przejmować, bo w cyklu, w którym zaszłam w ciążę od owulacji utrzymywałam się praktycznie na tym samym poziomie, tak A może by nic si.ę nie martw :)

    PS. Ja już wózeczek od dawna mam wybrany:)

    Ooo a jaki pochwal się:)

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 30 listopada 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem ogromną fanką stokke i joolz, także waham się pomiędzy tymi dwoma:)

    Z moim pierwszym dzieckiem przerobiłam quinny, teutonia, emaljunga, mclaren i cybez i żaden w 100 % nie spełnił moich oczekiwać..

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez juz wozek mam wybrany :) i łóżeczko i wogole tylko fasolka brak.

    SURI No przecież jak my nie zajdziemy razem to padnę!! Tez chce wozek stokke !!! :D

    Jeszcze podobają mi się Adbor.pl zobaczcie sobie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2016, 11:29

    suri2016 lubi tę wiadomość

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 30 listopada 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    A swoją drogą ja na swojego M też w nocy wrzeszczałam, że mi się poduszka nie chce wyprostować :D i żeby nie oddychał w moją stronę :P
    HAHAHA :D dobre, nieźle mu sie biednemu oberwało :D
    Samsaramsa wrote:
    Przed owu było 36.6 później spadek do 36.4 w 18 dc a w 19 dc 36.8, 20 dc 37.0 a później na zmianę 36.9 i 37.0, raz się zdążyło 37.1 a wczoraj 36.8 i dzisiaj to samo
    Kochana, a moze łatwiej by było gdybys udostepnila wykres? ciezko sie bez wykresu analizuje temperatury. Nie trzeba miec chyba wykupionego konta premium, zeby udostepniac wykres?
    hyacinthus wrote:
    Dziewczyny powtórzyłam dzisiaj test:) i chyba jestem w ciąży:) chociaż nadal ta druga kreska jest słaba, ale pojawiła się w ciągu 5 minut:) ta wczorajsza pojawiła się dużo później. Cieszę się jak głupia:) i dzisiaj już powiem mojemu facetowi, nie będę czekała na dwie grube krechy bo nie dam rady:)
    Cudownie :):) gratki! Gdzie zdjecie??! wstawiaj od razu zdjecie wczorajszego razem z dzisiejszym, zeby porównac :) 2 krechy nas rajcują! Wstawiajcie dziewczyny zawsze pozytywy!
    Klara Wysocka wrote:
    Wiem, że piszesz to z życzliwości, ale ja tak nie potrafię.
    Do wielu spraw w życiu podchodzę zadaniowo - w tym przypadku podobnie - okazało się, że mam problemy z hormonami, ok, trzeba wyleczyć, trudno, ludzie mają gorsze problemy. Ale skoro już wszystko jest ok, już wszystkie przeciwności zostały pokonane, to ja nie potrafię po prostu odpuścić.
    Dokladnie mam tak samo i nie zamierzam odpuszczać, bo bym tylko próbowała oszukać sama siebie.
    Nawet w tym celu założyłam kilka dni temu wątek, który ma być inspiracją dla takich jak my - że nie odpuszczając również mozna zajsc w ciążę :)
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/nie-odpuscilam-i-zaszlam-mozna,11704.html


    Dziewczynki, dziekuje za pamiec i wszystki kciuki!!!
    ja juz poooooo!!! :):):)
    Boziu, ile stresu wczoraj... Tak mnie glowa wieczorem rozbolała, ze od razu poszłam spac, nawet nie umialam czytac forum, zeby cokolwiek nadrobic.
    IUI odbyla sie dopiero o 20:30. czyli dokladnie po 36h od zastrzyku z pregnylu. Mam nadzieje, ze jajeczko nie musialo tam za dlugo czekac....
    Plemniory nie byly najlepszej jakosci, ale udalo sie wyselekcjonowac mocnych bojownikow.
    Przy zabiegu nie robił mi gin USG, takze nie wiem jak pecherzyk, ale gin mowil, ze nie chce mnie stresowac.
    Teraz tylko wyczekac te 10-11 dni do testowania, nie stresujac sie! :)


    Ewcia88, Klara Wysocka lubią tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 30 listopada 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie że zostało mi już tylko 6 dni do testowania? <3
    Idę sprzątać chate baby :*
    Nie naprodukujcie mi tu 300 stron bo potem mi ciekawe pogaduchy uciekają :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2016, 11:26

    bertha lubi tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 30 listopada 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Przy zabiegu nie robił mi gin USG, takze nie wiem jak pecherzyk, ale gin mowil, ze nie chce mnie stresowac.
    Teraz tylko wyczekac te 10-11 dni do testowania, nie stresujac sie! :)

    3mamy mocno kciuki :) Uda się ! Trzeba wierzyć :)

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 30 listopada 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja tez juz wozek mam wybrany :) i łóżeczko i wogole tylko fasolka brak.

    SURI No przecież jak my nie zajdziemy razem to padnę!! Tez chce wozek stokke !!! :D

    Jeszcze podobają mi się Adbor.pl zobaczcie sobie :)

    Aga... no padnę! Ja szary melanż najlepiej:)

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
  • suri2016 Autorytet
    Postów: 1217 897

    Wysłany: 30 listopada 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff Bertha cieszę się, że u Ciebie wszystko poszło gładko :) Teraz trzymam kciuki za powodzenie całej akcji :)
    A jak długo trzeba leżeć na fotelu po inseminacji? I czy to jest bolesne?

    bertha lubi tę wiadomość

    3 cs- cp, lewy jajowód usunięty
    HSG- prawy jajowód drożny
    Czekamy na córeczkę <3
    7v8rqqmz6q1tpn76.png
‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ