X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie testowac czy jeszcze nie?
Odpowiedz

testowac czy jeszcze nie?

Oceń ten wątek:
  • meniulka Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 4 maja 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. czy mogę do Was dołączyc?z.mężem staramy się o 3 dzidziusia i jestem w 21dc.testuje za ok tydzień:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2017, 14:44

    meniulka
  • Aenu Autorytet
    Postów: 906 982

    Wysłany: 4 maja 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meniulka wrote:
    Hej. czy mogę do Was dołączyc?z.mężem staramy się o 3 dzidziusia i jestem w 21dc.testuje za ok tydzień:-)
    Zapraszam :) i trzymam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszamy na majowe testowanie.Oby było jak najwięcej fasolek w maju ❤

    Aenu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć!
    właśnie sie staram o drugie dziecko.
    To jest mój 23dc, 3dpo. Owulacja była późno bo 19/20dc. Więc albo za tydzień przyjdzie @ albo bede testować.
    W poprzedniej ciązxy pozytywny test wyszedł dopiero 16dpo - uzywałam te najczulsze 10.
    Juz sie nie moge doczekać. Ateraz jak na złośc chyba przeziębiłam pęcherz w weekend majowy i okropnie boli mnie ząb :-/

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 4 maja 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miamia wrote:
    Według ovufrend jestem w 12 dpo, moim zdaniem 13 :) wczorajszy test o czułości 10 negatywny. Myślicie, że jest jeszcze szansa?

    no pewnie że jeszcze jest szansa :) jak na mój gust to trochę zbyt wcześnie na test, spróbuj 2 dni przed spodziewaną @ ;)


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • mamusia86 Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 5 maja 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś wie skąd skok temp. teoretycznie według ovufriends 6 dni po ovu?

    mamusia86
  • Aenu Autorytet
    Postów: 906 982

    Wysłany: 5 maja 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może na ciąze, albo ovu się przesunęła

  • mamusia86 Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 5 maja 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovu już była o ciąży marze jak kazda kobieta tu na forum ale jakoś od paru miesięcy sie nie udaje ☹ mam już czwórkę dzieci ale dopiero starając sie teraz o piąte przygladam sie swojemu cialu,cyklowi dlatego pewnych rzeczy na wykresie nie rozumiem.Nasz organizm jest bardzo skomplikowany

    mamusia86
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może bół głowy, albo jakas infekcja?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja z kolei mam gazy od 2 dni, a jem jak zwykle.... strasznie to uciążliwe.
    Ząb jakby troche lepiej bo płucze dentoseptem więc może to nie bedzie nic poważnego.... oby!
    Jeszcze upierdliwie synek sie rozchorował..... mam tylko nadzieje, że nic nie złapie od niego :-/

  • Olka1991 Znajoma
    Postów: 28 0

    Wysłany: 10 maja 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny:) ja jestem prawdopodobnie jestem dzisiaj w 13 dpo zrobilam już dwa testy 10dpo i 12dpo ale lipa są negatywne...myślicie że to za szybko :)? Jeny dostaje już do głowy..

    Olka1991
  • Aenu Autorytet
    Postów: 906 982

    Wysłany: 10 maja 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dzisiaj test i pozytywny :)

    Paulina48 lubi tę wiadomość

  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 11 maja 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/4caf7132d07368a73cbb66c105d1e703 powiedzcie mi czy już testować?.. owulke lekarz przewidział niedziela / poniedziałek tj. 29/30 kwietnia

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • Aenu Autorytet
    Postów: 906 982

    Wysłany: 11 maja 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OvuGrażyna wrote:
    https://ovufriend.pl/graph/4caf7132d07368a73cbb66c105d1e703 powiedzcie mi czy już testować?.. owulke lekarz przewidział niedziela / poniedziałek tj. 29/30 kwietnia

    Ja zrobiłam test 11 dni po owulacji. Wczoraj zrobiłam test i wyszła mi druga blada kreska. Dla pewności dzisiaj powtórzyłam i również pojawiła się druga bladziocha. Możesz już zrobić test. Powodzenia :)

  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 11 maja 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mozesz pokazać swoj wykres?:)

    7v8rdqk3dbllser2.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ