X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie testowanie w mikołajki?
Odpowiedz

testowanie w mikołajki?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie myślę że jak nie przyjdzie @ to testuję w mikołajki w świątecznym szlafroku i skarpetach :-)

    iluzja, Kajtka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja sie dolaczam :) podoba mi sie ten pomysl swiatecznego szlafroka i skarpet, ja chyba zaloze dodatkowo czapke mikolaja na szczescie :)

    iluzja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-D

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 25 listopada 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2015, 06:27

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • mb Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 26 listopada 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się do Mikołajek! I życzę wszystkim "mikołajkom" dwóch kresek..

    czekolada, Cosma lubią tę wiadomość

    margaretka
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 27 listopada 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero zobaczyłam ten wątek. Też sikam w mikołajki, powodzenia wszystkim! ;)

  • Sugarbaby Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 27 listopada 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Ja też się dołączam. Mam nadzieję że nam wszystkim się uda:))

    7b2d099d2ec4fb782113cd9cc2ca434d.png

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 27 listopada 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo, ale bedzie wesolo :D ja tez testuje w Mikolajki :)

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja sie do was dolacze =) Wlasnie patrzylam czy juz taki watek istnieje =) Termin okresu wypada u mnie dokladnie w mikolajki, dlatego zatestuje razem z wami.. Ja rowniez trzymam kciuki, zeby ten dziej byl jeszcze bardziej wyjatkowym niz sam w sobie jest =)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wierze w magie mikolajek ☺juz raz, dokladnie w mikolajki dowiedzialam sie o ciazy wiec teraz nie moze byc inaczej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym napewno bylysmy wszystkie "grzeczne" i nie na darmo testowanie wypada nam wlasnie w taki dzien

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby tak bylo jak piszesz Cosma =)
    Kazda z nas zasluzyla sobie na ten cudowny prezent :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow dziewczyny u mnie same dobre wieści jeśli chodzi o pracę i zarobki, z narzeczonym cudnie, musi się udać w tak piękny dzień! Powodzenia wszystkim! Trzymam dwa kciukasy jednego dnia za wszystkie panie 6 grudnia <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madeleine.m to tylko dalej tak trzymac :)
    Dziewczynki juz tylko tydzien do testowania..zaczynamy odliczanie,macie juz jakies objawy? Wiem, wiem, jeszcze za wczesnie ale znajac siebie i tak bede sobie wszystko przypisywac ;)
    Milego dnia i wysokich temperaturek wam zycze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogole to mialam zamiar sie dzis wyspac bo wolne a ja co robie...mierze temperature i hop na forum siedze ledwo oczy otworzylam...wiec objawy mam-uzaleznienia ;):)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry dziewczyny =)Zato ja sie dzisiaj wyspalam,zmierzylam o 7.00 tempke i spalam dalej do 9.00 :D
    Ale uzalezniona od ovu chyba tez juz jestem, niema dnia kiedy mmnie tu niema ;/ =) U mnie jak narazie zadnyh objawow.. Oby Mikolaj podarowal nam to czego tak bardzo pragniemy =)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wam :-) niestety muszę zmienić datę testowania bo of wyznaczyl mi dzień @ na 10 grudnia. Chociaz ty byłby 38 dc. Długi jak na mnie. Ale objawy płodności mam teraz większe niż wtedy co tempka skakała i wyznaczył mi owulkę w 24 dc. Szkoda że jako kapitan muszę jako pierwsza opuścić statek :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może któraś zerknie na wykres i mi podpowie? (czytajcie notatki) :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm tez bym powiedziala ze 24 dc.. moze odczekaj troche dluzej z testowaniem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2014, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6 dni dziewczyny...
    Lecz u mnie chyba to nic nie bedzie w tym cyklu, temperatura spadla :(

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ