X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie testowanie w mikołajki?
Odpowiedz

testowanie w mikołajki?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez dzis spadek :( leb mi zaraz peknie i mdli mnie ale napewno od tego ze wczoraj zjadlam mydlo i powidlo i to na noc, teraz mam za swoje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze jeszcze odbije :o)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje bo pomysl testowania w mikolajki jest taki fajny :)

  • MagdaH Przyjaciółka
    Postów: 69 23

    Wysłany: 30 listopada 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja tez dołączam! :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaH witamy i powodzenia :)

  • MagdaH Przyjaciółka
    Postów: 69 23

    Wysłany: 30 listopada 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczyny, jak tama u was ? Pozostalo jeszcze 5 dni ..
    Macie jakie objawy ? U mnie temperatura dzis ani nie spadla ani nie skoczyla do gory ..A jak u ciebie tempka cosma ? Mnie swedza sutki ale nie chce sie nakrecac ..

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szybko czas leci i pewnie szybko zleci te 5 dni. Wszystkie czekają do mikołajek, czy któraś falstartuje wcześniej z testem? Kciuki dziewczyny!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna tempka u mnie urosla a wraz z nia moje nadzieje :) ale jak ogladam twoj wykres i ilosc serduszek to chyba w komplesky zaraz popadne ;)

    Ja ewidentnych objawow nie mam, ale gdybym sie uparla to moglabym sobie na sile przypisac, staram sie jednak tego nie robic, zreszta i tak moj maz mnie w tym skutecznie wyrecza. Przedwczoraj na przyklad, nazarlam sie na noc orzechow w czekoladzie jak glupia i wczoraj rano mdlilo mnie chyba dwie godziny po przebudzeniu, logiczne-kazdego by mdlilo, moj maz jednak przekonany ,ze to ciaza haha.Wczoraj wieczorem nastepny przyklad: o dwudziestej zaczelismy film ogladac, ja w pozycji lezacej na kanapie, po 15 minutach zasnelam...maz przekonany, ze to kolejny objaw ciazy, pomimo, ze zna mnie juz na wylot i wie, ze powinnam miec zakaz ogladania filmow wieczorem w pozycji lezacej, bo zawsze tak samo sie konczy :) no coz, ja jestem albo staram sie przynajmniej byc realistka on jest niepoprawnym optymista.

    Martika, ja mam termin okresu na 6 grudnia i tak sie juz uparlam na ta date testowania, ze nie zmieniam tego, jedyne co,to wkurzylabym sie jakbym nie zdazyla zatestowac bo @ przyszlaby ewentualnie wczesniej.

    A jakimi testami bedziecie testowac? o jakiej czulosci?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2014, 09:54

    Kajtka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, wspieram was i kibicuję <3. Pomimo ze u mnie tempka spada z dnia na dzien i od tygodnia boli mnie brzuch jak bym miala 2 dzien @. Nie rozumiem juz z tego nic :-( czekam az do 10 grudnia :-)

  • Sugarbaby Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och dziewczyny jeszcze 5 dni....
    Nie złamie się! Musimy się wspierać.
    Nie będę się tu rozpisywać o moich wczesnych oznakach ciąży, bo co miesiąc czuje co innego i już nie chcę się nakręcać.
    Codziennie się zastanawiam czy mnie boli brzuch, czy piersi a dlaczego mnie nie bolą... temperatura w miejscu stoi.... super niska?
    A męża ochrzaniłam żeby też mi nie przypisywał ciąży bo to tylko pogłębia rozczarowanie...
    To czekamy.
    Ps. Fajnie tu jest, nie czuję się sama:) U mnie wokół wysyp ciąż.

    7b2d099d2ec4fb782113cd9cc2ca434d.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cosma skoro twojemu mężowi to podpadło, to chyba coś z tego będzie :) U nas znowu jest
    To tak, że to ja mężowi wmawiam że chyba tym razem się udało. .
    I za każdym razem się nakręcam. Ale chyba nic z tego
    Nie będzie, chyba że od jutra tempka ruszy w góre.. Termin okresu też mam
    Jak ty na 6-tego. Chyba że mi sie przedłuży z powodu
    Poronienia. . Ja testuje testem z clear blue-( wykrywa dwutygodniową ciążę)


    Madeleine.m spokojnie, wszystko może sie jeszcze zmienić
    Tak czy siak, ten miesiąc, czy kolejny i tak w końcu nam sie uda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cosma, a serduszek to masz wystarczająco :D Widziałam wykresy na których było jedno jedyne serduszko, i wykres się zazielenił. Ważne że jest na właściwym miejscu :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh chyba nie dotrwam z wami do 6-tego :(:( właśnie zauważyłam przy podcieraniu sie brązowo-różowe plamienie.. chyba @ się rozkręca :(:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna moze to zagniezdzenie? Dopoki @ nie ma jest nadzieja
    Madlene do ciebie to samo...nie ma @ wiec jeszcze nic straconego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie zatestuje z wami 6-tego.. przylazla @ .. :( Co mnie troche dziwi,bo dzis byl to dopiero 33 dzien cyklu, a przed poronieniem cykle mialam zawsze 38-dniowe..z jednej strony dobrze jesli tak pozostanie. Zato za was trzymam kciuki =)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna przykro mi :( ale co sie odwlecze to nie uciecze, jesli cykle ci sie skrocily to tak jak piszesz lepiej dla ciebie-mniej czekania.

  • Fretka85 Przyjaciółka
    Postów: 83 39

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też testuje 6.XII :) Może nam krasnale sprezentują fasolki na Mikołajki :D

    Kajtka lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 10.07.2014 (pusty pęcherzyk)
    Kacperek 16.08.2015 <3
    zrp0btfa42gpejc8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz czuje @. Przyjdzie jutro. Owulka byla w 16 dc tak jak czułam od początku i tak jak mam zwykle. Ale of wyznaczył mi 24dc bo jest głupszy ode mnie i zbyt automatyczny. A mi sie śluz nie pojawia. Potem przed @ mam wodnisty i wprowadzam system w błąd :-D .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już @. Liczę teraz na was dziewczyny :-) <3

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ