X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie w Wigilię :)
Odpowiedz

Testowanie w Wigilię :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej chyba okres przyjdzie w ta niedziele :( boli mnie brzusio jak na okres

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo najlepsze było to...dzwoniłam przedwczoraj do mojego ginekologa w Polsce żeby się zarejestrować i podałam czas który mnie interesuje, a ona że nie nie da rady nie ma miejsc pani doktor urlop ma i takie tam. Ja wspomniałam o wizycie prywatnej i nagle się znalazło miejsce. Jeszcze coś tam pytała czy ja mam ubezpieczenie ja mówię że mieszkam za granica i mam kartę europejską, a kobieta mowi że działa tylko w nagłych przypadkach takie ubezpieczenie. Ja mówię, że mnie nie interesuje wizyta na nfz tylko prywatna i znalazła dla mnie termin. Mimo tego, że nie ma miejsc i że pani doktor ma urlop ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuuzaankaa wrote:
    Albo najlepsze było to...dzwoniłam przedwczoraj do mojego ginekologa w Polsce żeby się zarejestrować i podałam czas który mnie interesuje, a ona że nie nie da rady nie ma miejsc pani doktor urlop ma i takie tam. Ja wspomniałam o wizycie prywatnej i nagle się znalazło miejsce. Jeszcze coś tam pytała czy ja mam ubezpieczenie ja mówię że mieszkam za granica i mam kartę europejską, a kobieta mowi że działa tylko w nagłych przypadkach takie ubezpieczenie. Ja mówię, że mnie nie interesuje wizyta na nfz tylko prywatna i znalazła dla mnie termin. Mimo tego, że nie ma miejsc i że pani doktor ma urlop ;)

    Zalosne, ta Polska zchodzi na psy :/

  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam sąsiadkę lekarz (chirurg i anestezjolog) pracuje na 3 etatach i jeździ po całej Polsce po klinikach...nie ma dzieci nie ma męża bo zamiast sobie życie układać poszła na całego w medycynę.. teraz ma 45 lat i hopla na punkcie kotów..jest samotna. W Polsce niestety lekarze na jeden etat mają grosze (chyba, że to chirurg plastyk z własną prywatną kliniką np. słynny dr Szczyt). W ogóle nie są doceniani a pracownik niedoceniony wiadomo jak pracuje. Mało jest lekarzy z powołania, którzy za nędzny grosz siedzą całe noce i dnie w szpitalu i kimają gdzieś w kanciapce na siedząco.

    BeriBlue lubi tę wiadomość

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety tak jest i raczej tego nie da się zmienić....

    BeriBlue lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie jak na to tak patrzec :/

    To trzeba wiecej lekarzy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2014, 14:32

  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A prywatnie wiadomo, na nfz niestety mają ograniczoną ilość miejsc i funduszy. Moja druga sąsiadka nagle się ocknęła, że ma 70 lat i jest mega hipochondryczką. Lata do lekarza nawet jak ma rozwolnienie albo siniaka na nodze (boi się, że umrze bo będzie miała zakrzep). I tym oto sposobem chodzi 3x w tygodniu do lekarza i innym chorym zabiera miejsce...

    BeriBlue lubi tę wiadomość

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Irlandii jest pelno taki starszych ludzi. Zadarzaja sie tacy co chodza zeby pogawedzic, a pacjeci siedza w poczekalni po 2 godziny :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie i tych starszych pań nie mogę zrozumieć. Siedzą i zajmują miejsce naprawde chorym ludziom. Oczywiście nie mówię, że wszystkie tak robią

    BeriBlue lubi tę wiadomość

  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo już nikt nie chce słuchać na co są chore i co ich boli a lekarz musi :) co do tej sąsiadki to raz był numer bo niby jej się słabo zrobiło itp więc mąż wystraszony ją zawiózł i czekał w poczekalni.. nagle woła go lekarka i mów "PANA ŻONA JEST W 100% ZDROWA! ZAMIAST JECHAĆ DO MNIE TRZEBA BYŁO JĄ ZABRAĆ NA TAŃCE, RUCH TO NAJLEPSZY LEK" hehehe dobre, nie? :)

    BeriBlue lubi tę wiadomość

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha no dobrze powiedziała :) Bo myslą, że jak są stare to chore na wszystko. Moja prawbabcia świętej pamięci 94 lata miała i zdrowa była do samego końca. Jedyne co jej dolegało to niewielkie problemy z ciśnieniem a tu do lekarza łażą 70-80 letnie babcie i wymyslają, bo ona nie widzi, bo ona ma skurcze bo to bo tamto :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stare babcie boją się śmierci..przecież swoje przeżyły. To My powinnyśmy się bać, młode kobiety, a nie takie stare babcie :P

    BeriBlue lubi tę wiadomość

  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo one robią ranking, to jest bardziej chory :) przypomniał mi się tekst z filmu Pamiętnik :) w szpitalu kolejka pacjentów do pielęgniarki po poranną dawkę leków. Jeden pyta drugiego: Jak tam?Jeszcze nie umarłeś?. Na co drugi: no właśnie staram się, ale mi nie dają. :)

    Malina81, gagat lubią tę wiadomość

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha dobre :D

  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeriBlue a jak dziś samopoczucie? mnie coś dziwnie pobolewa żołądek i jakby podbrzusze ale bardziej jakbym miała rozstrój żołądka i ten częstomocz... hmmm moja mama w ciąży była aż 5x i za każdym razem czuła się normalnie. Z moim najmłodszym bratem, dowiedziała się, że jest w ciąży dopiero w 5mc! :) cały czas miała regularne krwawienie i myślała, że to zwykły okres. Brat oczywiście urodził się w czasie i wszystko z nim ok (chodź czasem mam wątpliwości :P )

    BeriBlue lubi tę wiadomość

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, sorki nie było mnie chwile.
    Straaaasznie mnie muli, spać mi się chcę. Próbuję zasnąć ale co chwile wstaje siu siu. Zmęczona jestem nie wiem po czym.
    Idę w poniedziałek do lekarza zrobię krew i zobaczymy czy to tarczyca czy ciąża :)

  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co z Twoją tarczycą? ja mam hashimoto i biorę tabsy od miesiąca...

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raz mi wyszło że mam niedoczynność ale nie robiłam krwi znowu.

    Co to hashimoto?

  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tarczyca przeciw sobie produkuje przeciwciała... warto robić badanie przeciwciał przeciwtarczycowych. Przy tej chorobie ciężko donosić ciążę bez leków więc mam tabsy do końca życia :-(

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aale czego nie robi się dla fasolków :)

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ