X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie w Wigilię :)
Odpowiedz

Testowanie w Wigilię :)

Oceń ten wątek:
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuuzaankaa wrote:
    Cześć dziewczyny. wpadłam na chwilkę się przywitać życzyć miłego dnia :)
    Marribell udanego pieczenia szarlotki :)
    dzięki :) już jest w piekarniku :) trochę przekombinowałam przepis jak zawsze ale jak się nie uda to mój łasuch i tak zje :) najlepiej mu idzie łyżką od razu z blachy hahaha :)

    zuuzaankaa lubi tę wiadomość

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to akurat po świętach w sobote zrobie bete :) myślałam nad 24.12 bo to byłby 9dpo ale może faktycznie się wstrzymam, chyba że do tego czasu nabiorę pewności że coś może być na rzeczy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby była miła i nie było korków na autostradach :D
    Trzeba się spakować do końca, a ja znowu w nocy spać nie mogłam i ledwo cokolwiek jestem w stanie zrobić bo oczy mi się zamykają. Nawet film na zaśnięcie nie pomógł i obejrzałam 3 zanim udało mi się zasnąć...

    BeriBlue lubi tę wiadomość

  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuuzaankaa wrote:
    Oby była miła i nie było korków na autostradach :D
    Trzeba się spakować do końca, a ja znowu w nocy spać nie mogłam i ledwo cokolwiek jestem w stanie zrobić bo oczy mi się zamykają. Nawet film na zaśnięcie nie pomógł i obejrzałam 3 zanim udało mi się zasnąć...
    oj ja też nie mogę spać przed wyjazdami :D mnie najbliższy wyjazd czeka 17 stycznia :) z 15 godzin... :)

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka wrote:
    no to akurat po świętach w sobote zrobie bete :) myślałam nad 24.12 bo to byłby 9dpo ale może faktycznie się wstrzymam, chyba że do tego czasu nabiorę pewności że coś może być na rzeczy :)
    heheh akurat na sylwka będziesz wiedziała, czy szampan, czy picolo :)

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mam nadzieję, bo wizyta u gina na 29.12 umówiona ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marribell ja nie tyle co przed wyjazdem nie mogę spać. Ja od dobrych dwóch tygodni nie mogę spać w nocy, a rano jak mam wstać to jest tragedia :(

  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuuzaankaa wrote:
    Marribell ja nie tyle co przed wyjazdem nie mogę spać. Ja od dobrych dwóch tygodni nie mogę spać w nocy, a rano jak mam wstać to jest tragedia :(
    hmm... może jakaś meliska na wieczór? albo jakiś sporcik, spacer wieczorny :) mi pomaga jak wywietrzę porządnie sypialnię przed spaniem. Czasem pomaga wywietrzenie i zmiana pościeli, zmiana strony, poduszki :) albo za dużo myślisz o fasolku :)

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli chodzi o małpowe sprawy....u mnie nadal @ brak (36dc) szyjka nadal wysoko twarda i zamknięta, temperatura nadal nie spada, a piersi nadal nie są takie jakie powinny być przed @ i do tego żyłki widać jeszcze bardziej niż kilka dni temu. Do poniedziałku ja zwariuję, bo wcale się nie zapowiada żeby @ miała przyjść

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Próbowałam już wszystkiego. Nie mogę normalnie spać, nie mogę sobie znaleźć odpowiedniej i wygodnej pozycji. Noga odkryta-źle zakryta-źle na boku-źle na brzuchu-jeszcze gorzej....i tak w kółko. W końcu zasypiam w jakiejś nienormalnej pozycji i wstaję rano cała połamana

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj cos mi sie wydaje ze bedzie zielono w poniedzialek :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do termometru to ten co mam to jak wloze to nie mina 2 sekundy a juz mam wynik, jakis dziwny on jest. W ustach troche dluzej, a pod pacha to wgl chyba z pol min musze czekac.. wiec nie wiem jak dziala ten termometr xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że to będzie To, a nie jakieś choróbsko..np jakaś torbiel albo nie wiem co innego. Hormony miałam badane jakiś czas temu i było wszystko w porządku, nawet z tarczycą więc w przeciągu niecałych 6 miesięcy chyba by się nic nie poprzestawiało

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wiem, ja w jednym cyklu mialam wysoka prolaktyne a w drugim niedoczynnosc tarczycy :/

    Mi jednak sie wydaje ze to Fasolka nie daje Ci spac :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OBY :)
    I powtórka z rozrywki za niecałe dwie godziny mój M. wraca z pracy i wyjazd a ja w rozsypce :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2014, 13:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuuzaankaa wrote:
    OBY :)
    I powtórka z rozrywki za niecałe dwie godziny mój M. wraca z pracy i wyjazd a ja w rozsypce :D


    Oj tam, dobrze bedzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi :) idę się trochę ogarnąć, a Ty BeriBlue zajrzyj do wiadomości ;)

  • Malina81 Autorytet
    Postów: 261 270

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marribell wrote:
    Malina81 u Ciebie dziś istny szczyt jak rysy w tatrach :) bardzo ładnie poszybowało...oby już spadać nie chciała, co najwyżej tyci tyci, żeby fasolkowi za gorąco nie było :)


    Dzięki Marribell ( swoją drogą nie mogę napatrzeć się na Twój avatar ... piękny jest)

    E.. tam po ptakach.

    Mąż mówi, co masz być w niepewności.. idz zrób test... no to poszłam... maż akurat mył okna stojąc na drabinie w tej niepewności. Heh... nasłuchiwał.. czy będę krzyczeć czy też nie.... cisza... mój szybki krok do pokoju... 1 kreska. Brak ciąży. ...

    Odpuszczamy... przynajmniej na pół roku.
    Mam plan codziennie badać temperaturę, powiedzcie mi, jaki najlepiej kupić termometr? Jaka firma.
    Ja mierze takim zwykłym elektronicznym.

    Wiedzialam że tak będzie, że nic z tego... od prawie 2 tyg. jestem na L-4 Wpierw zapalenie gardla... brałam paskudne tabletki z masakrycznymi skutkami ubocznymi Eurespal... a teraz lecze powikłania... czyt. osłabienie organizmu. Temp. ciała 36.0, 36,4 czyli słabo.

    Co ma być to będzie.. jeszcze nie jestem dość stara:)

    Dziewczyny trzymam kciuki za Was i fasolki:))

    nzjds65gub4su1ev.png
    w4sqdqk3vntd2f9j.png
  • Malina81 Autorytet
    Postów: 261 270

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzanka bezpiecznej podróży:)

    zuuzaankaa lubi tę wiadomość

    nzjds65gub4su1ev.png
    w4sqdqk3vntd2f9j.png
  • Malina81 Autorytet
    Postów: 261 270

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się zapytam, dziewczynki jak Wam się zyje na " obczyźnie"?

    nzjds65gub4su1ev.png
    w4sqdqk3vntd2f9j.png
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ