X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie w Wigilię :)
Odpowiedz

Testowanie w Wigilię :)

Oceń ten wątek:
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D. wrote:
    W pracy mam ostatnio sporo stresu, ale to w sumie norma...

    Niska temperatura, owulacja 24 dc, jakiś dziwny ten mój cykl. Poprzedni też był długi (34d), ale moja lekarka powiedziała, że jeszcze nie ma się czym niepokoić. We wrześniu doszło u mnie do ciąży biochemicznej, stąd podobno te nieregularne cykle.
    hehe u mnie owu tez 11 grudnia :)

    D. lubi tę wiadomość

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oprócz Malinki, ma ktoś jeszcze dzieciaczki? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 13:59

    KBdM lubi tę wiadomość

  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marribell wrote:
    hehe u mnie owu tez 11 grudnia :)

    kochana widzę, że u Ciebie też długi cykl, ovu w 23 dc, u mnie 24 dc :) idziemy łeb w łeb :D tylko u Ciebie tempka ładniej wygląda


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeriBlue wrote:
    Oprócz Malinki, ma ktoś jeszcze dzieciaczki? :)
    ja mam synka, ma 3 latka kochany słodziak:)

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • mała.mi Autorytet
    Postów: 404 763

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Ja też mam zamiar testować w wigilię. Dzisiaj zrobiłam falstart ale mam nadzieję, że nie wszystko jeszcze stracone.
    Dzieci nie mam, ale w sierpniu straciłam fasolkę :-( Z tym świątecznym cyklem wiążę ogromne nadzieje, jak pewnie każda z nas :-)

    sv6zcOJ.jpgsv6zp1.png
    3WMBhGc.jpg3WMBp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra, ale fajnie :) mi się wydaje ze moje pierwsze do będzie dziewczynka. U nas w rodzinie jakoś dziewczyny są pierwsze haha :D mój to chce syna oczywiście.

    Mała.mi ja we wrześniu :(

  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój A. też chciałby syna, zawsze mówiłam, że chciałabym najpierw chłopca, a później dziewczynkę, tak aby braciszek opiekował się siostrzyczką, ale teraz jest mi wszystko jedno, ważne żeby dziecko było zdrowe :)

    BeriBlue, bardzo mi przykro, ja również poroniłam we wrześniu.

    BeriBlue lubi tę wiadomość


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • Malina81 Autorytet
    Postów: 261 270

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, wiem że serduszko Was boli po stracie... jednakże nie odwracajcie się za siebie... kto się ogląda za siebie, to nie patrzy na przód idąc i się wywróci...
    Ruszajcie do przodu.. a ja gorąco trzymam kciuki !!!aby się udało.
    Wszystko dzieje się " po coś" w naszym życiu.. wiem co mówię.
    W moim przypadku wrzesień też był " pechowy urodziłam syna szybciej przez cc az 2 m-ce. Jednak jest i wygrał:) To istny cud czego I WAM kobitki życzę! Sciskam:*********

    BeriBlue lubi tę wiadomość

    nzjds65gub4su1ev.png
    w4sqdqk3vntd2f9j.png
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super się składa :) może zielona będzie nie tylko choinka :) mój M rok temu w Wigilię mi się oświadczył :) więc może teraz też się coś pięknego wydarzy :)

    BeriBlue lubi tę wiadomość

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj oby tak było, Marribell :)

    Malinko przykro mi to słyszeć ale ważne że wszystko dobrze się skończyło :)

    Malina81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dizewczyny, dołączam do testowanka w okolicach świąt. @ ma przyjść 23.12 a ja chyba zatestuję 21-22.12, żeby się otrząsnąć przed świętami i przegonić zły humor jak nic z tego nie będzie, a jak będzie to żeby mężowi odpowiedni prezencik kupić : )

    BeriBlue lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shooa, dobry pomysł ale powiem Ci że ja robiłam test w dzień spodziewanej miesiączki i nie wyszedł mi, dopiero po 5 dniach spróbowałam i juz był pozytywny, ale życzę Ci wysokich hormonów i żeby wyszedł tego 21 hehe :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 22:20, i nudy, jest ktos? :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeriBlue, pomyślałam o tym, że test może nie wyjść przed dniem @ i dlatego zdążę przełknąć gorycz porażki bez względu na to czy I kreska zamiast II spowodowana jest brakiem ciąży czy niskim poziomem hcg:) ale wychodzę z założenia, że jak @ się nie pojawi, to tylko się ucieszę i zrobię test w wigilię lub 1 dzień świąt, ale to wtedy będzie wielka radość która nie grozi świątecznym rozczarowaniem :)

    BeriBlue lubi tę wiadomość

  • Alutkaaa123 Debiutantka
    Postów: 14 11

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. jeżeli mogę to też się dołączę. planuję testować tak w granicach drugiego dnia świąt i mam wielką nadzieję że się uda. Nie jestem już pierwszej młodości 33 lata i wiem że może być ciężej. Jestem już po dwóch ciążach z którymi nie miałam problemy z zajściem bo obydwie w drugim cyklu się udało. Niestety pierwsze moje dziciątko musiało przyjść na świat w 28 tc i nie dala rady :(, natomiast druga córcia ma 17miesięcy i jest moim kochanym oczkiem w głowie. Nie mam za dużej rodziny i chcę aby moja Zosia miała rodzeństwo i kiedyś jak zabraknie rodziców żeby nie była sama. Do dzieła dziewczyny, trzymam za wszystkie was kciuki i wierzę że każdej z nas się uda. Pozdrawiam

    BeriBlue, Malina81 lubią tę wiadomość

  • kociczka26 Znajoma
    Postów: 17 11

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja również testuję 21-24 grudnia. Planuję iść 22 na bete i wszystko się wyjaśni. Nie mam jeszcze dzieci ale bardzo pragnę tej małej kruszynki. Jestem dzisiaj w 23 dc, czyli 8 dni po owulacji i inseminacji. Niecierpliwi czekam na ten poniedziałek i bardzo chce zrobić świąteczny prezent mężowi :)

    BeriBlue lubi tę wiadomość

  • Alutkaaa123 Debiutantka
    Postów: 14 11

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociczka26 trzymam kciuku żeby prezent się udał. Daj znać jak poszło. A co do testu i ile kosztuje taki z krwi?

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem czy dotrwam do daty testowania tak się dziś źle czuję. PMS na maxa dawno takiego nie miałam. Boli mnie jajnik i nastrój mam taki, że bez kija nie podchodź. Nie wiem jak ja te pierogi uleputam z takim nastawieniem, eh.

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • kociczka26 Znajoma
    Postów: 17 11

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w Invicta trzeba zapłacić 39 zł za to badanie a wynik jest następnego dnia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ranne ptaszki :D

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ