X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie w Wigilię :)
Odpowiedz

Testowanie w Wigilię :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam już 4 w różnych dniach i nadal wychodzą negatywne. Z tego co czytałam to zdarzają się przypadki nawet tu na forum, że dziewczyna była w ciąży a testy negatywne i dopiero beta pokazała ciążę. Dlatego czekam cierpliwie do poniedziałku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mialam, po 5 dniach dopiero wyszedl. A beta potem mi zrobili bo mialam plamienia to byla tylko 280 chyba wiec odrazu wiedzialam ze cos nie tak. Potem zaczela spadac.

    .. ale to tylko ja :D

    U Ciebie napewno bedzie wszystko okej :) oby beta wyszla 1000 ponad albo najlepiej juz 10000 haha :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, moze mi ktoras z was doradzi, owuf wyznaczyl mi dzisiaj owulacje, (ktora wedlug temperatury niby wystapila 3 dni temu ) w tym rowniez termin @ w wigilie..Czy ktoras z was mogla by spojrzec na moj wykres, i powiedziec co o nim mysli ? czy to nie za szybko na @ w wigilie ?Do tego czuje sie bardzo dziwnie, mam zawroty i bol glowy..Jakby dopadala mnie goraczka.. :/trudno mi to opisac :/nie za szybko jak na 3 dni po owu? nigdy nie mialam takich ktotkich cykli ani takiej szybkiej owulacji ..( jestem w drugim cyklu po poronieniu )

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha :) zobaczę w poniedziałek. A w sobotę udałoby mi się w jakimś laboratorium zrobić badanie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba troszke za wczesnie w ta Wigilie, na nowy rok radze jak okres nie przyjdzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojecia :D mi w szpitalu robili. Ja w Irlandii jestem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm to może w sobotę uda mi się zrobić i na poniedziałek byłyby już badania :)

    BeriBlue lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to bylam w szpitalu przez te plamienia to mi to na drugi dzien wyniki dawali, dzieki Bogu :)
    W naglym wypadku jest za darmo beta ale jak nie to nie wiem ile to kosztuje... Przynajmniej tu w Irlandii.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czy tak czy tak w Polsce będę robić. Pójdę do luxmedu i mi zrobią :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, no jak bede w Polsce to se badania chyba zrobie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luxmed w sobotę otwarty do 12. Nie wiem czy zdążę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, to bedziemy sie tu razem denerwowac hehe, ja w niedziele albo w poniedzialek dostane okres ... Daj znac jak sie Ci sie uda zdazyc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okej nie ma problemu. Ja się będę dalej modlić żeby jednak @ nie przyszła :)

    BeriBlue lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez... Moje plecy haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba się ruszyć i coś zrobić bo mój mnie z domy wygna w końcu jak tak dalej będzie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha, u mnie nie byloby tak zle, ale moja sunia to straszny strajtek jest. Nie piszczy jak chce isc tylko idzie sie wysrac masakra :( i sika tez gdzie popadnie. Na swoje miejsce nawet. Podobno to ze strachu. Jak sama zostaje albo cos... Mam jej dosc ale ja tak kocham ze masakra wiec mam metlik w glowie xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba pilnować..jak dziecko :P ale bardzo możliwe, że ze strachu tak robi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ubralam sie - sukces :D
    Ide sprzatac, jestem caly czas jak cos Kochana :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okej ja też idę coś zrobić w międzyczasie siedzenia tutaj :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naczynia umyte, pranie poskladane :D
    Teraz to czego najbardziej nie lubie, podlogi i kurze haha :D

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ