X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie w Wigilię :)
Odpowiedz

Testowanie w Wigilię :)

Oceń ten wątek:
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też ciągle siedzę przed lapem :) a teraz okazało się, że suszarka,którą mi kupił mąż na urodziny we wrześniu się zepsuła. Znalazłam paragon...kosztowała aż 230 zł! szok! faceci się nie znają ale już nie mówiłam, że jest strasznie ciężka i ma mało biegów..a ta cena? szok :-/ pewnie ktoś go naciągnął w sklepie. Musze ją oddać na gwarancję bo zostanę na święta bez suszarki :-/

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, ja tez musze posprzatac, do mnie moja mamuska z bratem moim i ojczymem na Swieta przyjezdzaja :O ide zrobic test, zeby sie uspokoic :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marribell wrote:
    ja też ciągle siedzę przed lapem :) a teraz okazało się, że suszarka,którą mi kupił mąż na urodziny we wrześniu się zepsuła. Znalazłam paragon...kosztowała aż 230 zł! szok! faceci się nie znają ale już nie mówiłam, że jest strasznie ciężka i ma mało biegów..a ta cena? szok :-/ pewnie ktoś go naciągnął w sklepie. Musze ją oddać na gwarancję bo zostanę na święta bez suszarki :-/

    Ojej, ja to mam z tesco za 10 euro haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marribell no to mąż zaszalał :P dlatego mój zawsze się pyta co chcę dostać na prezent żebym była zadowolona ;)
    BeriBlue idź rób :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apropo suszarek ja jakiś czas temu kupiłam fajny zestaw suszarka z prostownicą z philipsa. Zapłaciłam jakieś 25euro i jak narazie wszystko gra i z suszarką i z prostownicą ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2014, 14:25

    BeriBlue lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, jak na razie to nie jestem w ciazy :P zobaczymy za 4 dni czy okres przyjdzie :P ale te testy sa tandetne. jakis pasek papieru no cholera, jutro kupuje normalny bo oszaleje xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzanka, gdzie mieszkasz? :>

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Niemczech a dokładniej Schwabisch Hall

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu, ja to podobno mam siostre w Niemczech :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno? :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od Ojca strony, raz ja chyba widzialam, Agnieszka, ma meza i dzieci. Tyle chyba wiem XD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha rozumiem :)
    Jak tu się zmobilizować do działania. Czytam pamiętniki i te wzruszające historie i się poryczałam. Też bym chciała żeby się udało w tym cyklu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ochote wysprzatac cala chate, ale podniesc sie z kanapy nie moge xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi się nie udaje podnieść z łóżka. Mam chyba jakiegoś doła bo dobija mnie to czekanie. Nie ma @ i nie ma a już dawno powinna być. Dobrze, że jutro już wyjeżdżamy to nie będę miała czasu aż tyle nad tym myśleć i do poniedziałku może jakoś wytrzymam :)

    BeriBlue lubi tę wiadomość

  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane, ja też marzę o tym żeby w tym cyklu się udało. Wiem, że w porównaniu z innymi dziewczynami na forum nie staramy się długo, ale ja jestem w gorącej wodzie kąpana. Wszystko bym chciała już/teraz/od razu :D

    Muszę się uzbroić w cierpliwość! :) wieżę, że przyjdzie czas kiedy każda z nas zostanie mamą i będzie tuliła do siebie swoje maleństwo.

    BeriBlue lubi tę wiadomość


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to sie poddaje a jak znowu sie szansa pokazuje to pier*olca dostaje xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba być cierpliwym i myśleć pozytywnie :)

    BeriBlue lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile sie juz staracie dziewczyny?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to pierwszy cykl. Tylko, że martwi mnie to bo @ już mi się spóźnia parę dni i nie ma chyba zamiaru przyjść i oby się nie pojawiła oczywiście :)
    Problem w tym, że nie wiem czy to ciąża czy coś się ze mną złego dzieje.
    Temperaturę nadal mam podwyższoną, szyjka nadal wysoko twarda i zamknięta i w ogóle wszystko jest na TAK a ja wraz się martwię, że coś złego się dzieje i że to nie jest jednak ciąża. Wykończę się do poniedziałku normalnie...

    BeriBlue lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie masz testu? Dla nas to bedzie rok w styczniu jak sie staramy, mialam wysoko prolaktyne, jak opadla to zaszlam w ciaze (w sierpniu), we wrzesniu poronilam i od tego czasu znowu sie staramy, dlatego nam tak zalezy zeby sie udalo jak najszybciej. Jeny ja mam dopiero 20 lat i mam juz dosc :(

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ