X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie w Wigilię :)
Odpowiedz

Testowanie w Wigilię :)

Oceń ten wątek:
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie u każdego jest różnie...ja mam długie cykle więc cierpliwość muszę sobie wpoić... brzuch mnie czasem pobolewa i spać mi się chce ciągle... dziś miałam trochę załatwiania na mieście.. same te manewry po parkingach itp mnie wymęczyły. Dziś już nic nie robię, odpoczywam. Obiad się piecze a ja piernicze wszystko :)

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skarbka u Ciebie ładny skok w 22 dniu, może to implantacja fasolki? Musisz poczekać minimum 48 godz a jeszcze lepiej do 12 dnia. U mnie niestety nic nie wiadomo...dziś jestem rozdrażniona i zmęczona.

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • igusia Znajoma
    Postów: 29 13

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeriBlue wrote:
    Aleś Ty nie cierpliwa haha :D

    Straszliwie :) ale rozumiesz muszę się czymś zająć czekając na własne testowanie. Zwłaszcza, że oczywiści doszukuję się u siebie wszelkich objawów wczesnej ciąży m.in. ciągnie mnie w pachwinach i kłuje w okolicach pępka (a to był także pierwszy objaw w poprzedniej ciąży). Niestety, jednak ciąża u mnie jest mało prawdopodobna, to byłby rzec można nawet cud :) Dobrze, że okres przedświątecznych przygotowań w toku...ale choć ręce zajęte robotą to głowa myśli o jednym :()

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny odebrałam wyniki bety 2,0 mUI/ml czy to oznacza brak ciąży?

  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ile dni po owu jesteś? i kiedy masz termin@?

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem 9 dzień po terminie @ a po owu jestem 23 dni...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2014, 18:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodam, że jeszcze robiłam tsh chociaż nie wiem czy to ma jakiś zwiążek ze spóźniającą się @ a dzisiaj już jest 39dc....

  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi powiedzieli w laboratorium, że beta ciążowa zaczyna się od 5. Możesz zrobić za 48 godz kolejne badania i zobaczysz czy rośnie..tak zawsze zalecają...albo zrób po tym czasie test ciążowy.

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • justys2218 Koleżanka
    Postów: 31 18

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    igusia robilam jeszcze dwa dla pewnosci:) dzisiaj juz te kreski sa bardzo widoczne.Trzymam bardzo mocno kciuki za Was wszystkie!jestem szczesliwa ale i lekko przerazona,bo to pierwsza dzidzia i nie wiem jak to bedzie.

    Marribell, skabarka, igusia, BeriBlue lubią tę wiadomość

    justys2218
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justys2218 wrote:
    igusia robilam jeszcze dwa dla pewnosci:) dzisiaj juz te kreski sa bardzo widoczne.Trzymam bardzo mocno kciuki za Was wszystkie!jestem szczesliwa ale i lekko przerazona,bo to pierwsza dzidzia i nie wiem jak to bedzie.
    nie martw się :) my kobiety mamy wrodzony instynkt! później sama się będziesz dziwiła, skąd wiesz jak i co robić :)

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuuzaankaa wrote:
    Dziewczyny odebrałam wyniki bety 2,0 mUI/ml czy to oznacza brak ciąży?
    Zuzanka niektóre dziewczyny które nie zafasolkowały miały 1,coś , więc Ty masz więcej, powtórz jeszcze raz bete i zobacz czy urosło, albo leć po test płytkowy i zrób za dwa dni z rana :-)

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • justys2218 Koleżanka
    Postów: 31 18

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marribell a Ty kiedy testujesz?

    justys2218
  • justys2218 Koleżanka
    Postów: 31 18

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ile to nowych fasolek moze na swieta wykielkowac:)

    BeriBlue lubi tę wiadomość

    justys2218
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna, ja chyba zatestuje w Wigilię rano...dziś dziwnie się czuje.. parę dni temu miałam wilczy apetyt a dziś nic prawie nie jem i jakby mnie mdli a czasem jak siedzę dłużej to czuję skurcze/ból w podbrzuszu, zwłaszcza jak dziś jechałam samochodem. Jak wróciłam od razu pobiegłam do ubikacji, bo myślałam, że @...a tu duuużo białego wodnistego śluzu...szyjka dziś powędrowała wysoko (wcześniej była niepokojąco nisko).. Sama nie wiem co o tym myśleć. Trzeba uzbroić się w cierpliwość :) co ma być to będzie :)

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wcześniej tak wnikliwie się nie obserwowałam. Miałam nieregularne @ więc nie mierzyłam regularnie temperatury itp. Ogólnie staramy się 6 cykl :) zaczęliśmy zaraz po ślubie :) ten cykl obserwuję wszystko bardzo wnikliwie. Od miesiąca jestem na lekach na tarczycę i zmieniłam ginkę. Mam przyjść za 3 mc jak się wszystko unormuje albo za mc jak będą dwie kreski :D

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • justys2218 Koleżanka
    Postów: 31 18

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marribell ja moze nie mialam duuzo tego bialego sluzu,ale to wlasnie byl jeden z czynnikow ktore daly mi do myslenia,ze cos jest inaczej niz zwylke.z apetytem bylo u mnie dziwnie,bo zawsze przed okresem sie opychalam,a teraz nic mi sie nie chcialo.i pamietam jednego dnia racuchy robilam i tak mnie cos zemdlilo,ze bieglam do ubikacji bo myslalam,ze zwymiotuje.Jak tak czytam Twoj opis to mialam praktycznie tak samo:)

    justys2218
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podchodzę na razie do tego z dystansem bo pierwszy miesiąc biorę leki i nie wiem, jaki mają wpływ na moje samopoczucie. Jak będzie @ to już będę mogła to wszystko porównać :) ogólnie to nie mogę się doczekać porannego mierzenia temperatury hehe :) jeśli jutro nie spadnie gwałtownie w dół to moje nadzieje wzrosną bardzo :) Justynko a Ty już Jasia Fasolę hodujesz? :) który tydz?

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • igusia Znajoma
    Postów: 29 13

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justys2218 wrote:
    igusia robilam jeszcze dwa dla pewnosci:) dzisiaj juz te kreski sa bardzo widoczne.Trzymam bardzo mocno kciuki za Was wszystkie!jestem szczesliwa ale i lekko przerazona,bo to pierwsza dzidzia i nie wiem jak to bedzie.
    Cudownie! Gratulację :) Oby było zafasolkowanych więcej. Przerażenie, lęk, obawa na początku ciąży to typowy objaw, masz więc pełnoobjawową i potwierdzoną testami ciążę :) :) :)

  • justys2218 Koleżanka
    Postów: 31 18

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem tak niecierpliwa,ze mierzylam temperature przez trzy dni,a pozniej test:)chociaz pierwszy jaki zrobilam wyszedl negatywny,bo za szybko byl. Wychodzi na to,ze moja Fasola ma 3 tygodnie i 5 dni,ale wszedzie zaokraglaja do 4 tyg.Marribell a nie chcesz jutro zatestowac?

    BeriBlue lubi tę wiadomość

    justys2218
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marribell wrote:
    skarbka u Ciebie ładny skok w 22 dniu, może to implantacja fasolki? Musisz poczekać minimum 48 godz a jeszcze lepiej do 12 dnia. U mnie niestety nic nie wiadomo...dziś jestem rozdrażniona i zmęczona.

    a na implantację nie wpadłam... jakoś wyjątkowo nie myślę w ty cyklu, że napewno się udało. Raczej spokojnie obserwuję rozwój wydarzeń. Póki co bóle podbrzusza, wszystkie skurcze podbrzusza, bóle jajników, krzyża... wszystko przeszło... Co dziwne tydzień do @ a tu ani trądziku ani bolących piersi... co najwyżej mam skoki humorów, dużo bardziej drażliwa jestem, żeby nie powiedzieć że płaczliwa... i ciągle mi zimno w stopy i dłonie (no ale przy temp powyżej 37 to raczej nic dziwnego)... ponieważ cykle mam 30dniowe, a owu była w 16dc to pozostaje mi ciepliwie czekać i po świętach zrobić bete :) chociaż kusi mnie żeby zrobić jutro bo i tak idę na progesteron....

‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ