X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie w Wigilię :)
Odpowiedz

Testowanie w Wigilię :)

Oceń ten wątek:
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to ładniee.. :) możesz śmiało robić teścik i od razu z wynikiem zapraszam tutaj :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2014, 10:24

    BeriBlue, przyszła mama lubią tę wiadomość

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeriBlue mnie od wczoraj boli podbrzusze a wieczorem jeszcze czułam kłucie w okolicy pępka... jak dziś @ nie przyjdzie to będzie dobrze. Jeszcze nie tracę nadziei :) ide robić blok waniliowo/czekoladowy :) pewnie zjem jeszcze zanim wystygnie ale zostawię coś rodzinie na święta hehe potem drugie ciacho a pod wieczór czeka mnie lepienie pierogów z teściową

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też muszę wstać i zacząć wszystko ogarniać :P

  • przyszła mama Autorytet
    Postów: 364 315

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marribell wrote:
    no to ładniee.. :) możesz śmiało robić teścik i od razu z wynikiem zapraszam tutaj :D


    chyba tak zrobię, ale muszę się zmusić, żeby pójść do apteki, którą mam pare kroków od domu:) Od dwóch dni jestem tak leniwa, że coś strasznego, niedawno wstałam z łóżka, nic mi się nie chce, poprostu totalne lenistwo mnie dopadło

    Marribell lubi tę wiadomość

    Marzenia się spełniają :)

    relgi09kd0jrtcj6.png
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama wrote:
    chyba tak zrobię, ale muszę się zmusić, żeby pójść do apteki, którą mam pare kroków od domu:) Od dwóch dni jestem tak leniwa, że coś strasznego, niedawno wstałam z łóżka, nic mi się nie chce, poprostu totalne lenistwo mnie dopadło
    mi też nic się nie chce, nie czuję świąt :) dziś już się czuje lepiej ale lenistwo mnie jeszcze nie opuściło...najchętniej przeleżałabym cały dzień w łóżku heheh :)

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama, co bierzesz na tarczycę?

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • przyszła mama Autorytet
    Postów: 364 315

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem, byłam w aptece, biegiem poleciałam do toalety i jest druga bladziocha :) az boje się za wcześnie cieszyć :) a na tarczyce biore Letrox 75 pół tabletki rano na czczo

    BeriBlue lubi tę wiadomość

    Marzenia się spełniają :)

    relgi09kd0jrtcj6.png
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupii!! super! :) to wczesna ciąża więc dużo hormonu jeszcze się nie wydzieliło :D jutro na pewno będzie już ciemniejsza. W moczu porannym jest większe stężenie różnych substancji, dlatego zaleca się robić test rano ale skoro teraz wyszły 2 kreski to już wiadomo! :D gratulacje Kochana, oby fasolkowi nic nie brakowało i rósł szybko i zdrowo :)

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • przyszła mama Autorytet
    Postów: 364 315

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marribell wrote:
    Jupii!! super! :) to wczesna ciąża więc dużo hormonu jeszcze się nie wydzieliło :D jutro na pewno będzie już ciemniejsza. W moczu porannym jest większe stężenie różnych substancji, dlatego zaleca się robić test rano ale skoro teraz wyszły 2 kreski to już wiadomo! :D gratulacje Kochana, oby fasolkowi nic nie brakowało i rósł szybko i zdrowo :)


    dziekuje :) tak się ciesze, ze aż się boje cieszyć, żeby nie zapeszyć. Tak bardzo z mężem chcemy mieć maleństwo :)
    Mam nadzieje, że u Ciebie też pokażą się dwie kreseczki :)

    BeriBlue lubi tę wiadomość

    Marzenia się spełniają :)

    relgi09kd0jrtcj6.png
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może nie w tym cyklu bo spadła mi dziś temperatura a brzuch i żołądek boli, że aż mam uderzenia gorąca. Ale detektor mi wyznaczył "ewentualny termin porodu" na 3 września a to dzień po moich urodzinach :) oj nadzieja umiera ostatnia :) bardzo się cieszę, że Wam się udało :) dbaj o siebie i olej przygotowania do świąt :D jak jesteś zmęczona, to sobie odpoczywaj :) kurcze, najpiękniejszy prezent dla męża jaki znam :D

    BeriBlue lubi tę wiadomość

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Przyszła Mamo, dobry nick haha :D

  • przyszła mama Autorytet
    Postów: 364 315

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale możecie mi wierzyć lub nie, nie liczyłam w tym miesiącu, że się uda - TSH 3,44 8 grudnia byłam u endo powiedziałam, że staramy się o dzidziusia. Już miałam wyniki zrobione na własną rękę. USG tarczycy w porządku. Kazała mi brać letrox witaminę D, swoja drogą brałam kwas foliowy, siemię lniane, zielona herbata i tyle :) i udało się :) nie wierze :)

    Marzenia się spełniają :)

    relgi09kd0jrtcj6.png
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dostałam Eutyrox25. Mi endo powiedział, że po tych tabletkach jest mniejsze ryzyko poronienia ale jak już zajdę to trzeba zwiększyć dawkę. Widzisz, jednak spokój jest najlepszym sposobem..dobre nastawienie oraz naturalne sposoby :) Ja też porobiłam już wszystkie badania na różyczkę i tokso itp :) oj fajnie, zazdroszczę Ci ale nabrałam nadziei, że z chorą tarczycą też się da i , że to wcale nie takie trudne :)

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • przyszła mama Autorytet
    Postów: 364 315

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chora tarczyca i nie tylko, ja też miałam problem ze śluzem, kiedyś było go bardzo dużo, lało się ze mnie dosłownie ale zaczęłam brać olejek z wiesiołka w 1 połowie cyklu. Według temperatury wyznaczałam sobie mniej więcej owu bo śluz nic mi nie pokazywał. Przede wszystkim nie stresować się :)Ja się stresowałam. W październiku braliśmy ślub więc wiadomo stres na maksa i dopiero teraz wyluzowałam.

    Marzenia się spełniają :)

    relgi09kd0jrtcj6.png
  • MadBoy Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki...nie wiem, co robić...już spisałam ten cykl na straty, już pogodziłam się z porażką nawet a dziś nagle taki skok temp. Miałam jutro testować, ale boję się :/ Mam tyle roboty w domu a nie mogę się zebrać, bo ciągle myślę tylko o jednym..
    ps. przyszła_mama gratuluję! dostałaś cudowny prezent na Święta :)

    BeriBlue lubi tę wiadomość

  • przyszła mama Autorytet
    Postów: 364 315

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja i mąż, oboje dostaliśmy prezent:) mąż dodatkowo spóźniony imieninowy bo 19 świętowaliśmy:) ja też miałam obawy żeby zrobić test, ale jednak się udało :) może też spróbuj :) wszystkim waż z całego serducha życzę, żeby się udało :)

    Marzenia się spełniają :)

    relgi09kd0jrtcj6.png
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama, ja brałam ślub 7 czerwca i starania zaczęliśmy już w noc poślubną :) ale następnego dnia była @ więc wiadomo :)też mam ten sam problem ze śluzem ale mi trochę pomógł olej z wiesiołka :)fajnie, że Wam się udało. MadBoy, Twój wykres pachnie mi zieloną kropką, jutro testuj jak nic! :)

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dzisiejszy dzień i jutrzejszy jest decydujący :) skoro mam takie dziwne objawy i spadek tempki to powinna dziś być @, chodź wyznaczona jest na 25. Jeśli do jutra nic nie będzie a tempka skoczy to testuje

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • przyszła mama Autorytet
    Postów: 364 315

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marribell wrote:
    przyszła mama, ja brałam ślub 7 czerwca i starania zaczęliśmy już w noc poślubną :) ale następnego dnia była @ więc wiadomo :)też mam ten sam problem ze śluzem ale mi trochę pomógł olej z wiesiołka :)fajnie, że Wam się udało. MadBoy, Twój wykres pachnie mi zieloną kropką, jutro testuj jak nic! :)


    Ja w noc poślubną miałam dni płodne ale nie wyszło :), ale właściwie tak z mierzeniem temperatury, kwasem foliowym itd to 2 miesiąc starań :) Po ślubie zaczęłam czytać na temat dni płodnych owulacji wspomagania się. Mój mąż nawet już jest w tym obyty, bo jak wraca z pracy i sie mnie tak obsłucha to samo w głowie zostaje. Ale fajnie, że się interesuje i na poważnie do mierzenia temperatury itp podchodzi

    Marzenia się spełniają :)

    relgi09kd0jrtcj6.png
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój jak mu powiedziałam, że dziś tempka w dół to mnie przytulił i pocieszył ale puki co @ nie widać :) a może się uda jeszcze? :) kiedy powiesz mężowi?

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
‹‹ 20 21 22 23 24
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ