X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testowanie w Wigilię :)
Odpowiedz

Testowanie w Wigilię :)

Oceń ten wątek:
  • justys2218 Koleżanka
    Postów: 31 18

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje igusia:) napewno bedzie wiecej Fasolek w grudniu:)!!!!

    justys2218
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka ale na wynikach badan pisze, że przy takim wyniku nie ma ciąży :( trudno może w przyszłym cyklu się uda

    BeriBlue lubi tę wiadomość

  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skarbka ale nie wiem, czy jest sens robić betę...moim zdaniem za wcześnie... po implantacji (jeśli do niej doszło) trzeba jeszcze poczekać zanim organizm się zorientuje...wiem, że ciekawość to taka zołza jak @ ale szkoda kasy (ja za swój upór i niecierpliwość przepłaciłam 50 zł i tylko złego humoru się nabawiłam)...

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwile mnie nie bylo normalnie :D

  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeriBlue jak samopoczucie? :)

    BeriBlue lubi tę wiadomość

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • kociczka26 Znajoma
    Postów: 17 11

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie beta 0,1 w 27 dc ale moje cykle trwają 33 dni i nie wiem czy jest nadzieja czy nie. co o tym sądzicie???

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuuzaankaa wrote:
    Poziomka ale na wynikach badan pisze, że przy takim wyniku nie ma ciąży :( trudno może w przyszłym cyklu się uda
    To gdzie ta @ ?? :-D

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marribell wrote:
    skarbka ale nie wiem, czy jest sens robić betę...moim zdaniem za wcześnie... po implantacji (jeśli do niej doszło) trzeba jeszcze poczekać zanim organizm się zorientuje...wiem, że ciekawość to taka zołza jak @ ale szkoda kasy (ja za swój upór i niecierpliwość przepłaciłam 50 zł i tylko złego humoru się nabawiłam)...


    wieeeem no wieeeeem ale tak mnie to już ciekawi ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienie mam jakieś, chyba się okres rozkręca... No trudno najwyżej w styczniu się spróbuję :)

  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skarbka, skąd ja to znam :D mam identycznie :D

    BeriBlue, trzymam kciuki, żeby na plamieniu się skończyło :)

    BeriBlue lubi tę wiadomość

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio plamienie skończyło się poronieniem więc ja się tam nie nakręcam :P

  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo trzymam kciuki i zaglądne rano, jak sytuacja :) ja już lecę bo padam. Przed chwilą ubrałam naszą pierwszą, dużą, prawdziwą choinkę :D śliczna, mogę na nią patrzeć bez przerwy :) ah... jakby wspaniale było...hmm :) dobranoc Kochane, słodkich snów :)

    skabarka, BeriBlue lubią tę wiadomość

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc Marribell :) ja też powoli znikam, chociaż nie bardzo mogę sobie znaleźć dzisiaj miejsce ;-/ synek nocuje u babci, mąż na noc w pracy a ja sama z kotem ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Dziewczyny :) :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka nie mam pojęcia. Robiłam też tsh mimo tego czy ma to związek ze spóźniającą się @ czy nie. Jest w normie. BeriBlue podpowiedziała mi że prolaktynę mogę mieć podwyższoną. Pójdę do ginekologa to zobaczy co tam sie dzieje i pewnie mi zleci jakieś badania ale wizytę mam 2 dni przed wyjazdem do Niemiec wiec nie wiem czy nie zadzwonić i nie umówić sie na wcześniejszy termin na wizytę....chyba w takim przypadku mnie przyjmą skoro @ mi się nadal spóźnia, ciąży nie ma....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2014, 22:18

    BeriBlue lubi tę wiadomość

  • przyszła mama Autorytet
    Postów: 364 315

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kolejny dzień cyklu, już 28 nadal tempka 36,9 chyba termometr się zaciął na jednej :) boje się zrobić test, ale chyba dziś już nie wytrzymam i polece do apteki

    Marzenia się spełniają :)

    relgi09kd0jrtcj6.png
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny! :) u mnie dziś spadek...wczoraj bolał mnie brzuch...ale @ nie ma, zawsze była z rana..szyjka powędrowała wysoko. Trochę drażnią mnie niektóre zapachy (od rana pichcę ciasta). Trochę mam mieszane uczucia ale jeśli @ nie przyjdzie dziś a jutro skoczy tempka to robie test rano :) a co u Was?

    przyszła mama - a ile dni od owulki? jak długie masz cykle? :)

    zuzaankaa ja jak robiłam tsh to mi wychodziło wszystko w normie ale jednak coś mnie niepokoiła ta tarczyca i dodatkowo zrobiłam przeciwciała przeciwtarczycowe i okazało się, że cierpię na hashimoto. Eh.. jak mi lekarz powiedziała, że z zajściem nie będzie problem ale z donoszeniem może się pojawić to się pobeczałam. Wzięłam się jednak w garść, dostałam leki do końca życia ale (takie mini tabletki i ok 8zł za 3mc kuracji) więc trudno, wszystko dla posiadania dzidzi.

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marribell, ja też zawsze nad ranem dostaje a tu @ mnie w bambuko zrobił i przyszedł o 12 w nocy, bu :P

  • przyszła mama Autorytet
    Postów: 364 315

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle 28 dni jak w zegarku i dziś jest ten 28 dzień, a od owulki dzisiaj 15 dzień :)

    BeriBlue lubi tę wiadomość

    Marzenia się spełniają :)

    relgi09kd0jrtcj6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama wrote:
    Cykle 28 dni jak w zegarku i dziś jest ten 28 dzień, a od owulki dzisiaj 15 dzień :)

    Marsz zrobić test ;P

‹‹ 20 21 22 23 24
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ