X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy 1 września!
Odpowiedz

Testujemy 1 września!

Oceń ten wątek:
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 1 września 2014, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia87 wrote:
    Długo już mierzysz temp? Jaką masz fl? Masz na of poprzedni wykres? Idź na bete, będziesz miała pewność

    wiesz, to jest pierwszy cykl na OF gdzie sumiennie mierze temperature, w lipcu dopadła mnie choroba, więc nie mierzyłam. Jaką mam fl nie wiem dokładnie, nie podjełam jeszcze monitoringu ani nic. Chciałam spróbować bez pomocy medycznej, bo wiadomo że w 1cs nie leci się do lekarza.
    Dziewczyny zachodzą w niechciane ciąże podczas jednego stosunku, a wiekszości z nas nie dane przy regularnym współżyciu...

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 1 września 2014, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale po co na bete, skoro w termin @ wyszedł negatyw? Wszystko jasne
    Do tego u mnie beta taka droga, że szkoda mówić

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    surreal95 wrote:
    Ale po co na bete, skoro w termin @ wyszedł negatyw? Wszystko jasne
    Do tego u mnie beta taka droga, że szkoda mówić

    Bo u niektórych kobiet test wychodzi nawet kilka dni po terminie @.
    surreal95 wrote:
    wiesz, to jest pierwszy cykl na OF gdzie sumiennie mierze temperature, w lipcu dopadła mnie choroba, więc nie mierzyłam. Jaką mam fl nie wiem dokładnie, nie podjełam jeszcze monitoringu ani nic. Chciałam spróbować bez pomocy medycznej, bo wiadomo że w 1cs nie leci się do lekarza.
    Dziewczyny zachodzą w niechciane ciąże podczas jednego stosunku, a wiekszości z nas nie dane przy regularnym współżyciu...

    Na te Twoje ostatnie zdanie nikt nie zna odpowiedzi.. Jak jutro temp gwałtownie Ci nie spadnie to idź na bete. Dzisiaj masz 15-sty dpo, wydaje mi się, że 11dpo mogło być zagnieżdżenie więc beta wyjdzie, a test za 2-3 dni. A wykres masz na prawdę ładny.

  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 1 września 2014, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mam wizyte u ginekologa, zobaczymy co mi powie. Jeśli tempka nie spadnie, a @ nie przyjdzie to może i na bede pójdę. Robiłam po prostu 3 testy w tym cyklu, jeden popsuty był, a dwa negatywy więc nie mam nadziei po prostu

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • olaaa1229 Koleżanka
    Postów: 36 15

    Wysłany: 1 września 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, jestem w ciąży. dwie kreski dzisiaj na teście

    surreal95, Tosia 1981, kiciaa lubią tę wiadomość

    thgf9n730pshwi5w.png
  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 1 września 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Surreal dopóki nie ma @ jest nadzieja a Twój wykres wygląda naprawdę ładnie. Jak mówi Sylwia jak jutro @ nie będzie zrób betę :) Kciukam mooooocno :*

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 1 września 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olaaa1229 wrote:
    dziewczyny, jestem w ciąży. dwie kreski dzisiaj na teście

    gratuluje ;D

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • olaaa1229 Koleżanka
    Postów: 36 15

    Wysłany: 1 września 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję ;*

    surreal95 lubi tę wiadomość

    thgf9n730pshwi5w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powinnam dziś zatestować, bo na dziś wypadała @ na kalendarzu w telefonie… ale na ovu mi przesunęło @, bo niby owulacje miałam 27.09 czyli 28 dc. Dziwne… sama nie wiem, co zrobić… tym bardziej, że z tego wszystkiego czuję skurcze w dole brzucha jak na @… chyba poczekam cierpliwie na nieuniknione :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica Mala wrote:
    Ja powinnam dziś zatestować, bo na dziś wypadała @ na kalendarzu w telefonie… ale na ovu mi przesunęło @, bo niby owulacje miałam 27.09 czyli 28 dc. Dziwne… sama nie wiem, co zrobić… tym bardziej, że z tego wszystkiego czuję skurcze w dole brzucha jak na @… chyba poczekam cierpliwie na nieuniknione :-(

    Mogłaś mieć owu wcześniej. Wskazują na to śluz i plamienia. Tyle, że nie masz wpisanych temperatur od początku cyklu i dlatego tak program wyznaczył :) I powpisuj na wykres te temperatury, które masz napisane w notatkach :) W ustach zawsze jest niższa. I myślę, że możesz zatestować, bo masz minimum 15dpo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2014, 16:10

  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 1 września 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny! jestem tu nowa i chetnie sie do Was przylacze. Ja testowalam dzisiaj , w sobote i w piatek . I rzecz dziwna , bo w piatek test byl pozytywny ( co prawda nie od razu i robilam o 19 ), a kolejne negatywne . @ dalej brak temp.na wyzszym poziomie ,wiec chyba pozostaje mi czekac. Co ciekawe we wrzesniu mamy podejsc do IUI .Czyzby stal sie cud ?!


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 1 września 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola Gratuluje !!!


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 1 września 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki! "-)Zauważyłam wątek o 1 września :-) Dziś sikaniec z cieniem cieniowatego cienia haha ciekawe jak sytuacja dalej się rozwinie :-) Cały czas zaliczam spadek tempki ale nie przejmuję się tym bo u mnie ciąże były nie na takich zakręconych wykresach a jak nie będzie to idziemy dalej :-)

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta HCG w 9 dpo -4,36 mIU/ml jak myślicie jest szansa na ciąże? niby w normach jest od 5 ale zrobiłam bardzo wcześnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta HCG w 9 dpo -4,36 mIU/ml jak myślicie jest szansa na ciąże? niby w normach jest od 5 ale zrobiłam bardzo wcześnie :)

  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 1 września 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powtorz bede za 2-3dni, jesli bedzie przyrastac to fasolka :)

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 1 września 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Jestem tu nowa, i chciała bym się poradzić . Fakt nie prowadzę swojego wykresu tak intensywnie ale najważniejsze sprawy według mnie zostały zaznaczone ;) jutro minie mi 9 dni po stosunku, mam konkretne pytanie kiedys najwcześniej test jest w stanie wykryć ciąże przy tej standardowej wyczuwalnosci 25mlU/ml ?

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia87 wrote:
    Mogłaś mieć owu wcześniej. Wskazują na to śluz i plamienia. Tyle, że nie masz wpisanych temperatur od początku cyklu i dlatego tak program wyznaczył :) I powpisuj na wykres te temperatury, które masz napisane w notatkach :) W ustach zawsze jest niższa. I myślę, że możesz zatestować, bo masz minimum 15dpo.

    Nie mam wpisanych wcześniejszych, bo nie mierzyłam. Lekarz w poprzednim cyklu mi powiedział, że nic nie dojrzewa itp. i jajniki jak sitka, więc dałam sobie zupełnie spokój, żeby się nie stresować, a jak dostałam plamień, byłam akurat na wyjeździe i nie miałam czym mierzyć :-)
    Właśnie sama nie wiem jak z tym jest, bo dopiero dziś koło południa zaczęły mnie boleć piersi (wcześniej sutki, które nie bolały mnie nigdy tak)… tak właśnie bardziej z boku. No i boli mnie dół brzucha jak na @. Tylko pamiętam, że 2 lata temu jak pojawił się bąbelek to też tak miałam - piersi i bóle jak na @, ale jej nie było. Tylko za cholerę nie mogę sobie przypomnieć kiedy… po datach w kalendarzu na oko w dniu @ lub kilka przed. Trochę świruję, bo nie chcę się nastawić za bardzo.

    P.s. przepisałam, pomijając kilka początkowych, bo mierzyłam tylko w ustach… ale teraz to już w ogóle mi się pozmieniał wykres :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2014, 20:40

  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 1 września 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna Nadziei wrote:
    Hej Dziewczyny. Jestem tu nowa, i chciała bym się poradzić . Fakt nie prowadzę swojego wykresu tak intensywnie ale najważniejsze sprawy według mnie zostały zaznaczone ;) jutro minie mi 9 dni po stosunku, mam konkretne pytanie kiedys najwcześniej test jest w stanie wykryć ciąże przy tej standardowej wyczuwalnosci 25mlU/ml ?
    po stosunku nie znaczy po owulacji,
    testy o tej czułości dają wiarygodny wynik najwcześniej ok. 12-14 dni po zapłodnieniu, nie po stosunku

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • Cytruska Znajoma
    Postów: 23 20

    Wysłany: 1 września 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski u mnie negatyw a@ dalej brak...

    w4sqskjo6iyngx8g.png

    no i jest ..... Boże, żeby ładnie rosła fasolka :D
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ