X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy 1 września!
Odpowiedz

Testujemy 1 września!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica Mala wrote:
    Nie mam wpisanych wcześniejszych, bo nie mierzyłam. Lekarz w poprzednim cyklu mi powiedział, że nic nie dojrzewa itp. i jajniki jak sitka, więc dałam sobie zupełnie spokój, żeby się nie stresować, a jak dostałam plamień, byłam akurat na wyjeździe i nie miałam czym mierzyć :-)
    Właśnie sama nie wiem jak z tym jest, bo dopiero dziś koło południa zaczęły mnie boleć piersi (wcześniej sutki, które nie bolały mnie nigdy tak)… tak właśnie bardziej z boku. No i boli mnie dół brzucha jak na @. Tylko pamiętam, że 2 lata temu jak pojawił się bąbelek to też tak miałam - piersi i bóle jak na @, ale jej nie było. Tylko za cholerę nie mogę sobie przypomnieć kiedy… po datach w kalendarzu na oko w dniu @ lub kilka przed. Trochę świruję, bo nie chcę się nastawić za bardzo.

    P.s. przepisałam, pomijając kilka początkowych, bo mierzyłam tylko w ustach… ale teraz to już w ogóle mi się pozmieniał wykres :-D

    Całkiem dobrze ten wykres teraz wygląda.. Tylko ciekawe jakie miałaś temperatury przed owu, bo jak na takim poziomie, na jakim masz teraz [dosyć niskim] to owu raczej nie było... No, ale tego już się nie dowiemy ;) Robisz test jutro?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia87 wrote:
    Całkiem dobrze ten wykres teraz wygląda.. Tylko ciekawe jakie miałaś temperatury przed owu, bo jak na takim poziomie, na jakim masz teraz [dosyć niskim] to owu raczej nie było... No, ale tego już się nie dowiemy ;) Robisz test jutro?

    Uwierz, że sama żałuję, że nie wiem jakie były wcześniej. Takie są skutki odpuszczania. Gdyby nie te plamienie to zupełnie przestałabym zwracać uwagę na "objawy". Z testem się waham, ale jak nie dostanę @ jutro lub pojutrze to chyba jednak zrobię. Nie podoba mi się to czekanie ;-) Fajnie byłoby już mieć pewność i II kreseczki :-D

  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 2 września 2014, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytruska wrote:
    Hej laski u mnie negatyw a@ dalej brak...
    dokładnie jak u mnie, w którym dpo robiłaś test?

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cień cienia.
    http://zapodaj.net/de07b51273716.jpg.html
    http://zapodaj.net/438cd36769601.jpg.html
    http://zapodaj.net/a78b93d843a64.jpg.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te paskowe testy są w ogóle dobre? Po ile je kupujecie? Bo ja się wahałam nad bobo testem, który ponoć wykrywa już 2-3 dniową ciążę i można go robić o każdej porze dnia...ale jeszcze nie byłam w sklepie :-) Wciąż się waham, ale piersi bolą coraz bardziej a @ nadal brak... (Temp. są w stosunku do normalnych - w ustach - podwyższone trochę, bo norma to u mnie 35,2-3, a w ustach mam 35,8-36)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2014, 07:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Czarna coś tam widać :). Ale na razie spokojnie. Powtórz za dwa dni. Mi dwa razy też taki cień było widać i nic z tego nie wyszło więc lepiej się nie podpalać za mocno.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi taki wychodził w zeszłym cyklu i była ciąża ale poroniłam... :( Narazie się nie cieszę i poszłam na betę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety jedna wyraźna kreska. Drugiej nie doszukam się nawet z lupą :-( Także trzymam kciuki za pozostałe staraczki, a sama znikam na dłużej (od następnego cyklu anty, więc problem z głowy).

  • Cytruska Znajoma
    Postów: 23 20

    Wysłany: 2 września 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    surreal95 wrote:
    dokładnie jak u mnie, w którym dpo robiłaś test?

    test robiłam w 13 dc dzisiaj robiłam znów dalej nic, a plecy mnie bolą w okolicy krzyża, dużo białego śluzu rozciągliwego 30 dzień i dalej nic, nie wiem co mam myśleć... 2 mies. temu dostałam na 28 dni tabletki anty Yasminelle na unormowanie hormonów i w tamtym cyklu okres dostałam po odstawieniu a potem po 19 dniu a teraz jest 30 dzień i cisza.... zawsze miałam krótkie cykle.... nie wiem, nie wiem....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2014, 18:12

    w4sqskjo6iyngx8g.png

    no i jest ..... Boże, żeby ładnie rosła fasolka :D
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 35 dc i nadal nic. Bolą tylko piersi po bokach i od 2 dni mam erotyczne sny i to raczej nie z braku seksu ;-) Miałam też odrobinę zaróżowionego śluzu wczoraj wieczorem/w nocy, ale dzisiaj spokój. Niby trochę dół brzucha boli i jakby ona się zrobiła nieco posiniała… ale nadal pozostaje kwestia negatywnego testu i tego, że choć bardzo bym chciała… jakoś nie czuję się na ciążę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica Mala wrote:
    U mnie 35 dc i nadal nic. Bolą tylko piersi po bokach i od 2 dni mam erotyczne sny i to raczej nie z braku seksu ;-) Miałam też odrobinę zaróżowionego śluzu wczoraj wieczorem/w nocy, ale dzisiaj spokój. Niby trochę dół brzucha boli i jakby ona się zrobiła nieco posiniała… ale nadal pozostaje kwestia negatywnego testu i tego, że choć bardzo bym chciała… jakoś nie czuję się na ciążę.

    Szkoda, że już nie mierzysz temperatury, bo jakbyś odnotowała spadek to wiedziałabyś, że @ się zbliża wielkimi krokami..

  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 3 września 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytruska wrote:
    test robiłam w 13 dc dzisiaj robiłam znów dalej nic, a plecy mnie bolą w okolicy krzyża, dużo białego śluzu rozciągliwego 30 dzień i dalej nic, nie wiem co mam myśleć... 2 mies. temu dostałam na 28 dni tabletki anty Yasminelle na unormowanie hormonów i w tamtym cyklu okres dostałam po odstawieniu a potem po 19 dniu a teraz jest 30 dzień i cisza.... zawsze miałam krótkie cykle.... nie wiem, nie wiem....
    Powiem Ci tak, na moje to efekt tabletek, jesli byly zle dobrane to możesz miec rozregulowany cykl. Przerabiałam coś takiego właśnie. Po drugie po odstawieniu tabsów najczęściej jaja się dzieją, bo tabsy blokują owulkę, wiec pozniej hormony muszą odbić i się unormować.

    U mnie dalej nic nie wiadomo, testów już nawet nie robię.

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 3 września 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ew. brak owu.. ja tam miałam

    f2wlcbxmqludqper.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia87 wrote:
    Szkoda, że już nie mierzysz temperatury, bo jakbyś odnotowała spadek to wiedziałabyś, że @ się zbliża wielkimi krokami..

    Jutro zmierzę :-) Poza tym jutro chcę iść do ginekologa, więc w razie czego może rozwieje moje wątpliwości. Przynajmniej mam taką nadzieję.

    Sylwia87 lubi tę wiadomość

  • Cytruska Znajoma
    Postów: 23 20

    Wysłany: 4 września 2014, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem właśnie też zakładam taką opcję.. jutro idę na betę to się okaże bo już mam dość czekania w niewiedzy, wczoraj robiłam test i jakby cień cienia wyszedł... beta bedzie w tym przypadku najlepsza :D

    w4sqskjo6iyngx8g.png

    no i jest ..... Boże, żeby ładnie rosła fasolka :D
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 4 września 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie, jesli masz mozliwosc to rob bete, wtedy sie wszystko wyjasni. ja dostalam @

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • Cytruska Znajoma
    Postów: 23 20

    Wysłany: 5 września 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiona beta wynik >0.1 więc nie jestem :( pozostaje czekać na @ jeżeli przyjdzie a jak nie to do gina żeby dał coś na wywołanie :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2014, 15:24

    w4sqskjo6iyngx8g.png

    no i jest ..... Boże, żeby ładnie rosła fasolka :D
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 7 września 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny u mnie dzis 28 dzien cyklu @ powinna sie dzis pojawić ciekawi mnie to czy cos jest na rzeczy czy mi się spózni. Robilam test w 11 dzien po. Ale byl negatywny czy mimo to jest szansa? czuje sie troche okresowo. nie wiem co mam o tym myslec i kiedy testowac by miec pewnosc czy jestem czy nie. :/

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Cytruska Znajoma
    Postów: 23 20

    Wysłany: 9 września 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi się wydaje, że jest szansa :D u mnie dalej brak @ w czwartek do ginekologa :( a to już 37 dc :(

    w4sqskjo6iyngx8g.png

    no i jest ..... Boże, żeby ładnie rosła fasolka :D
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ