X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w Warszawie to i ceny inne niż w Białystoku. Ale u nas bieda straszna to przy droższych cenach nie miałby kto kupować. Lubię kupować po 9zł za kilogram ale nie zawsze jest wybór.

    A ja chora jestem gardło czerwone i boli. Katar i w dodatku suchy kaszel. Brzuch boliprzy kaszlaniu i martwię się trochę:( czosnek i syrop z cebuli poszły w ruch. Ssę też Prenalen gardło.

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrówka Ania!
    Ja tam niczym leczyć nie mogłam oprócz soku malinowego i tych "super działających" prenalenowych rzeczy. Czosnek i cebula = mega wzdęcia + mi się rzygać chciało.

    Na gardło pij mleko z miodem i masłem. Pychota i super działa!

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas najdrozej to 60 zł /kg :)

    Aniu, zdrowka!:* Na gardło zdecydowanie goździki :) Kilka do buzi, lekko przegryzac i ssać. Plus miod, cytryna, imbir.

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny będę się kurować. Jestem trochę zła bo jutro robią te darmowe usg 4d a ja nawet nie wiem czy będę w stanie się tam zjawić. A nawet jeśli poczuję się lepiej to czy będę w stanie wystać w długiej kolejce. Już myśleliśmy nawet żeby kogoś podstawić aby zajął kolejkę i przyjechać już na badanie :P zobaczymy jak to będzie ;) obym tylko była w stanie zasnąć przez ten kaszel...

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrówko najważniejsze :)

    Ja właśnie zaczynam sezon na arbuza <3

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arbuzy niestety mocno wzdymają, więc pewnie nie będę mogła zbytnio ich jeść :(

    A ja właśnie ślęczę na allegro i wybrałam prezent dla L na dzień ojca :)
    No i jeszcze zamawiam rożek i kocyk minky.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbieramy się do Krakowa :) Bawcie się dobrze!

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udanego wyjazdu :)

    Ja się obudziłam z zawalonym nosem i bolacym gardłem. .głupia alergia :/
    Musze się ogarnąć bo o 14 odbieramy przyjaciółkę z dworca :) :)

    Aniu jak zdrówko?

    Co u reszty Dziewczyn? Jak testowanie? :)
    Odezwijcie się :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje przemyślenia po zwiedzaniu Krk. Nie jedziemy na 100000000% zagranicę, szkoda kasy na nudne leżenie pod parasolem. Po 3h lażenia łzy z bólu opuchniętych stop same mi leciały. Każdy krok to mordega. Dłonie też mega spuchniete. Masakra. A będzie tylko gorzej :/

    Ania byłaś na tym usg?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2015, 18:04

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo dziewczyny. Ja zaprychana, zakatarzona. Na szczęście kaszel już mokry czyli powoli choroba będzie się kończyć.

    Pojechaliśmy na to usg... masakra... mimo, ze była kolejka ludzie się wpychali:/ Tylko 20 pierwszych osób miało usg 4d, ja i tak bym nie miała bo od 20 tyg robili je. Zapisaliśmy się na zwykłe usg, bo liczyliśmy, ze poznamy płeć. Przyjechaliśmy po kilku godzinach i ... płci dalej nie znamy bo lekarz powiedział, że jest za wcześnie. Miał podejrzenia ale wolał nie mówić bo wg niego różnie z tym bywa i na połówkowym dopiero można jakkolwiek określoną płeć brać na poważnie. Ogólnie pomierzył dzidzię, posprawdzał czy wszystko gra i dzidzia rozwija się idealnie, wszystko w normie i serducho i kości, żołądek, pęcherz itp. Posłuchaliśmy też serducha :) Bardzo się cieszę, że z bejbi wszystko w porządku :D

    Mąż brał udział w demonstracji wiązania chusty i wygrał jakieś kosmetyki. Ja odpowiedziałam na pytanie od kiedy można chustować dziecko i wygrałam płytę. Oprócz tego widzieliśmy też instrukcję masażu Shantala.


    A co do upału Klaudia ja też ledwo wytrzymuję. Wcale się nie dziwię takiej decyzji, bo im dalej tym gorzej będzie ufff.... Jak dobrze, że nie chodzimy z ogromnym brzuchem w lato.

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, super, że z maluchem wszystko ok :) To najważniejsze! Płeć jeszcze poznacie, dzieciak nie ucieknie :P ;) Ja i Magda też tylko wstępnie wcześniej poznałyśmy, a dopiero na połówkowym było potwierdzane. Równie dobrze mogło się zmienić ;)
    Gratuluję wygranych :D
    Jak się czujesz?
    "Nie chodzimy" w sensie ty i mąż?

    Magda, jak tam piwkowanie z koleżanką?

    My wczoraj wróciliśmy z Krk. Ogarnęliśmy kiedy mniej więcej możemy na urlop się wybrać.
    Ja dzisiaj na gimnastykę dla kobiet w ciąży idę na 18, a jutro na 13.30 jadę na warsztat "Łagodzenie bólu przy porodzie".

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, spokojnie z ta płcią :) Najważniejsze,że z fasolką wszystko dobrze :D

    Klaudia, bardzo miły weekend spędziłyśmy :) Nie ma to jak przyjaciółka <3 Szkoda,że dzieli nas 500km..Ale jeszcze mnie odwiedzi przed rozpakowaniem :D

    Co do opuchlizny, to ja wczoraj poczułam co to znaczy. Tak mnie nogi bolały i wyglądały jak bańki :/

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia "nie chodzimy" w sensie my tutaj na forum:P Bo jesteście w bardziej zaawansowanej ciąży ale np. mogłybyście być teraz w 8 czy końcówce 9 miesiąca w taki upały i dopiero byłoby ciężko. Wy chyba macie terminy na wrzesień tak? To jest szansa, że będzie już chłodniej.

    Mój weekend tragicznie, dalej jestem chora, męczy mnie straszny kaszel.... Mam wrażenie, że zaraz płuca wypluję :(

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ekhm my mamy terminy na październik, więc całe lato z wielkimi brzuchami będziemy przechodzić.. Przecież my jesteśmy w połowie 6 msca obecnie a lipiec i sierpień dopiero przed nami ;) :/

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w październiku to i tak lepiej niż mieć termin na lipiec czy sierpień. Chociaż ja mam w sumie porównywalny brzuch do waszych to wiem co czujecie. Ja się bardzo cieszę z terminu na grudzień.Z jednej strony nigdy nie chciałam rodzić zimą, bo sama jestem ze stycznia i lipa zawsze mieć urodziny zimą, ale z drugiej mi będzie lżej rodzić jak będzie zimno.

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie...ostatnie miesiące ciąży w największych upałach :/

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodzące na lato mają dobrze, bo z dzieciakiem można szybko na spacer wyjść. Szczególnie te wczesnolipcówki. My będziemy się turlać z brzuchami, dużymi dzieciakami w nich i upałami. Mnie to przeraża. We wrześniu może być równie gorąco, co jest obecnie w czerwcu, więc 3 trymestr cały w upałach przechodzimy.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kto wie może wrzesień będzie chłodniejszy ;)
    Znając nasze szczęście (moje i męża) to jak się już przeprowadzimy i rozstawimy basen w ogrodzie i będziemy mogli za przeproszeniem mieć w "d" upały to w ogóle lata nie będzie haha :P Teraz jak się muszę wtaczać na 3cie piętro cała zasapana to akurat upały... na szczęście jeszcze tylko 2 tygodnie i przeprowadzka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2015, 12:43

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to się nachodziłam na gimnastykę w ciąży :/ powiedzieli nam, że zajęcia do końca czerwca tylko i potem mają wakacyjną przerwę :/
    no i muszę znowu czegoś szukać gdzieś indziej.. szkoda, że jak się zapisywałam, to nie byli łaskawi poinformować...

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    60% ciąży :)!

    przeglądałam wczoraj wykresy sobie różnych dziewczyn wagi i znalazłam taki, gdzie dziewczyna ma 3 dni młodszą ciążę od mojej (i 2 dni od Magdy) i jest -1kg obecnie o.O Jak to w ogóle jest możliwe o.O?? Z 51kg obecnie 50kg ma..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2015, 08:36

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
‹‹ 281 282 283 284 285 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ