X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • _cherryLady Autorytet
    Postów: 789 1273

    Wysłany: 27 lutego 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko OK :) od tygodnia czuje ruchy ... <3 w srode mialam USG, gin przylozyla glowice do brzucha a na pierwszym planie wylowila sie dupcia i pipusia wiec raczej zostaje Marcelinka :)

    Czytalam dzis Twoj pamietnik, nie zlosc sie :) zawsze jest jeszcze np iui :) widzisz sowka zaskoczyla za pierwszym strzalem :))

    Nasza Marcysia jest już z nami <3
    bobas.gif
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 28 lutego 2016, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny, kciuki się przydadzą :-) Jutro powtórka bety, tylko pewnie jej wynik będę miała dopiero we wtorek popoludniu, chyba że przez neta mi udostępnia ;-)

    Klaudia jestem z Tobą, Twój wykres śledzę bo miałyśmy praktycznie w tych samych dniach owu i po cichu liczyłam, że uda się nam obu w tym samym czasie. Dalej trzymam mocno kciuki :-)

    Sylwia jak ten czas szybko leci jeszcze chwila i połowa ciąży za Tobą będzie :-)Super, że już wszystko jest ok i niunia się rozwija :-)

    _cherryLady lubi tę wiadomość

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Betii31 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania1718 wrote:
    Ania ja kupiłam kosz Mojżesza ;) ze względu na to ze pokoik dziecka będzie na górze to mam nadzieje ze posłuży nam na dole.
    Dzisiaj miałam strasznie kiepski dzień emocjonalnie ale maleństwo na pocieszenie bryka I kopie dość mocno :)
    Madzia daj znać jak tam Filipek? ile przybrał na wadze i jak se radzisz z karmieniem?
    A możesz podpowiedzieć czym najlepiej sugerować się podczas wyboru takiego kosza?

    kosze mojżesza
‹‹ 352 353 354 355 356
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ