X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, moze jeszcze odbije, niema @ to jeszcze nic straconego :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wolę nie robić sobie nadziei :-( W lipcu skończę 37 lat i cały czas się boję, że trochę się z monż zagapiliśmy :-(

  • tapir19 Koleżanka
    Postów: 63 9

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie niestety dzis @ przyszla :( spadam na watek lutowy . A ty Zakocona jak tam? Powodzenia

    ganndqk3s0oeyp3v.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    AGP, jeszcze nic straconego, może to zagnieżdżenie i jutro odbije ;) Ja miałam podobnie. Dalej można wierzyć :)

    Olimama, nie poddajemy się :) To nie jest duży spadek, spokojnie, dopóki @ nie przyjdzie ;)

    Kasia, teraz temp powinna odbić :)

    Tapir, powodzenia następnym razem :) Na Lutowych nie będzie Ci się na pewno nudzić, uwielbiam ten wątek, taki pozytywny :D

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko, sówka przesyłaj ta Swoją pozytywną energię i zarażaj na prawo i lewo :-) Głupi nick sobie nadałam trochę... Mam na imię Aga.

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, bardzo chętnie :) Ale wiesz, ja też miewam gorsze momenty, np. po negatywnej becie, przeszłam załamanie :( Ale teraz znów jest dzień, co ma byc to będzie ;)

    Ja mam na imię Basia :)

    Wiecie, chyba chciałabym już dostać okres, no chyba że jednak ciąża jest ale tylko tak usprawiedliwiam jego brak. Nie chcę takich rozregulowanych cykli. W gołe to na wykresie już mam brak dni do zaznaczania temp, system sam jakoś je doda?? :P

    Nadal wszystko mi w gardle stoi i mnie mdli :(

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tapir, już pisalam na lutowym, że mi przykro. Trzymam kciuki za kolejny.

    U mnie na razie cisza. Ale to może wynikać z tego, że ten cykl jest 29dniowy :/ CyckI mam ogromne i bolące trochę, ciężkie. Na razie plamien zadnych nie ma ani głowa mnie nie bolała (moje oznaki na 2 dni przed), ale za to wczoraj byłam placzliwa koszmarnie, więc okres pewnie idzie :(

    Sówka_83 lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ranne ptaszki :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholera. Właśnie zobaczylam na kalendarzyku w telefonie ze okres mi wypada na wt nie na jutro :(

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek witam :)

    Zakocona, jeden dzień różnicy to nie wiele, gorzej gdyby rozjechało się o tydzień, jak u mnie :P

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Tapir, już pisalam na lutowym, że mi przykro. Trzymam kciuki za kolejny.

    U mnie na razie cisza. Ale to może wynikać z tego, że ten cykl jest 29dniowy :/ CyckI mam ogromne i bolące trochę, ciężkie. Na razie plamien zadnych nie ma ani głowa mnie nie bolała (moje oznaki na 2 dni przed), ale za to wczoraj byłam placzliwa koszmarnie, więc okres pewnie idzie :(


    Dobre objawy na ciążę a nie na okres ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2015, 10:23

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam koszmarne co msc placzliwosci przed okresem. Takie absurdalne np że winda za za wolno jedzie :/

    No nic. Mam nadzieję że zadne plamienie ani ból głowy ani nic innego oprócz dwóch kresek nie przyjdzie :)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona trzeba wierzyć :)

    Ja płaczliwa jestem cały czas bo w stresie. Ale przed @ zawsze mam bóle głowy i brzuch doskwiera a teraz nic kompletnie a ból brzucha jak jest to taki inny. I jak ja mam sobie nie wkręcać? :(
    Mówię Wam, zaczynam się o siebie martwic.Zastanawiam się czy jest możliwe żebym podświadomie sterowała cyklem aż do tego stopnia :(

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowka, to niestety jest możliwe. Ja byłam już raz w urojonej. @ nie przychodziła a ja wszystkie objawy miałam jakie tylko są możliwe. Test negatyw, ale do mojej głowy to nie docieralo :(

    U mnie ten tydz też był koszmarnie pełen stresu. A ja stres rozladowuje płaczem, bo tak się we mnie nerwy zbierają, że już dłużej nie mogę I nagle zaczynam beczec.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też skoro nie jestem w ciąży wolałabym już dostać @. Nowy cykl i już. A z drugiej strony dopóki nie mam @ to sobie wkręcam, ze może jednak się udało... Wydawało mi się, ze wczoraj mogła być implantacja bo objawy takie dziwne. Ale to byłoby za duże szczęście. Pewnie za dużo o tym myślę i to siła autosugestii... Po kiego grzyba robiłam ten test na 5 dni przed @ :/

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona, płacz też jest dobry, rozładowuje emocje. Schodzi wszystko z człowieka.

    No to ja chcę okres!! Ta beta jednak nadzieje mi odbiera ale nie do końca. Jak jutro zatestuje i będzie negatyw to bardzo możliwe że pójdę do gina jutro. Niech zaczyna coś ze mną działać bo ja tak nie chcę :(

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielica, ja też już dwa razy wczoraj I przedwczoraj zatestowalam ;)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica wrote:
    Ja też skoro nie jestem w ciąży wolałabym już dostać @. Nowy cykl i już. A z drugiej strony dopóki nie mam @ to sobie wkręcam, ze może jednak się udało... Wydawało mi się, ze wczoraj mogła być implantacja bo objawy takie dziwne. Ale to byłoby za duże szczęście. Pewnie za dużo o tym myślę i to siła autosugestii... Po kiego grzyba robiłam ten test na 5 dni przed @ :/

    Annielica to jest nas dwie. Ty 5 dni wcześniej więc ma prawo wyjść negatyw, ja robiłam krew dwa dni przed teoretycznie i też dupa :( Kochana jednak póki co trzeba Wierzyc!!! Masz większe szanse na + niż ja ;)

    Agutek. lubi tę wiadomość

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowka_83 u Ciebie musi byc fasolinka!! Wykres masz piekny, okresu brak... nie ma innej opcji!

    Sówka_83 lubi tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania1718 wrote:
    Sowka_83 u Ciebie musi byc fasolinka!! Wykres masz piekny, okresu brak... nie ma innej opcji!

    Mania obyś miała racje :) Ale robię co mogę żeby się nie nakręcać ;)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ