X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyna niedawno zauwazylam nitki krwi w sluzie (dosc gesty kremowy) tylko troszeczke, to owulacja?? Zglupialam juz do reszty myslalam ze jestem po?? Tempka wysoko i sluz nie plodny.. Nic tylko zaraz zawita @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2015, 19:08

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz wrocilismy, junior sie kapie a ja mam chwile czasu =) Ulepilismy fajnego balwana :D U mnie tez dzis znowu troche krwi zauwazylam ale nie zaznaczam nie wiem jakos mniej niz wczoraj nie wiem co grane :/ na okres za szybko, wedlug owu f powinnam dostac za tydzien. Ale juz zaczynam sie nakrecac. Maz mowi ze powiekszyly mi sie piersi, ze sa pelniejsze.. powiedzialam zeby mi nie mowil bo bede sie nakrecac, no i sie tak stalo :/

    Mania a moze te nitki krwi to jeszcze u nas po owulce.. ehh wiecznie ten znak zapytania w glowie :/

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyno my tutaj marzymy o sniegu ale niestety wieje i pada :( Junior pewnie w niebowziety :D

    Oby te nasze objawy byly spowodowane fasolinka!! ;) Pamietasz jak wspominalam wczesniej ze piersi zawsze po owulce bola strasznie? A teraz nic, czasami cos zakluje... :/ I wez tu sie nie nakrecaj :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie dziewczyny coraz bardziej plecy bolą... cycki coraz bardziej wrażliwe. W śluzie mam jakieś dziwne kluchy ;P nie wiem o co cho ;) a brodawki też mi się wydają ciemniejsze na granicach ale i tak nie jestem w stanie niczego zinterpretować, bo nigdy nie obserwowałam ciała przed okresem ;)

    U nas śnieg spadł :) ale powoli się topi...

    naox nooo.. do łodzi kawałek mamy ale myślę, że paczką priorytetową dojdzie w 3 dni :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i strasznie chce mi się pić wodę, na potęgę!

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny sorka, że wam namieszałam w głowach z tym termometrem na podczerwień. Czasami mam problem z wyjaśnieniem w prostych słowach tego co myślę (zbyt szybko myślę, zbyt wolno piszę) stąd takie nieporozumienia.

    natalia gratulacje serdeczne !!! cudownie, że w końcu którejś się udało.

    Dziewczyny zaczynam myśleć, że może za wcześnie zrobiłam test? Co jeśli dopiero dziś była implantacja? Mam pewne obawy ponieważ czułam dziś kłucie w lewym jajniku (nigdy wcześniej mnie nie bolały) i kilka razy poczułam dziś ukłucie w macicy (tak jakby ktoś mnie szpilką dotknął. Na cuda nie liczę, ale te dzisiejsze bóle są takie dziwne...

    strzała - te sutki mogą jak najbardziej świadczyć o ciąży.

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica myślę, że warto jest poczekać kilka dni z testem :) mnie korci non stop, żeby pójść na betę ale szkoda mi kasy jeżeli wyjdzie wynik ujemny ;P wolę poczekać na 29 i zatestować :) jeżeli wyjdzie test negatywny a @ nie przyjdzie to poczekam do 1 lutego :)

    a sutki no właśnie nie wiem, mają chyba dziwny kolor ale nie jestem pewna... poczekamy-zobaczymy :)))

    dzisiaj zjadłam jedną z moich ulubionych potraw: naleśniki z dżemem truskawkowym i jest mi niedobrze... Normalnie mogłam zjeść z 5, 6 a dzisiaj ledwo 2 ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie już sama niewiem, ale od dwóch godzin boli mnie mocno podbrzusze i lewy jajnik. Jeszcze nugdy tak mocno mnie nie bolało ..może jestem właśnie w trakcie owu a nie po.. jak myślicie? Możliwe :/ ?? Sama już nie wiem. I do tego czuje sie nadmuchana jak balon.. :( czy któraś tak miała ?
    Wspomne że jestem tydzień przed okresem ..

    Tak mnie ciągnie jajnik że chyba nie zasne :( :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mhhh naleśniki , uwielbiam <3 ;*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katrzyna_121 - mi się wydaje, że to niemożliwe żebyś miała tak późno owulkę skoro jesteś tydzień przed okresem. Gdybyś miała teraz owulkę to miałabyś za krótką fazę lutealną aby była możliwa ciąża. Mi się wydaje, że może to być bardzo wczesna implantacja :)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna_121 wrote:
    Mhhh naleśniki , uwielbiam <3 ;*


    :D Chyba telepatycznie laczymy sie :D U mnie dzisiaj z twarogiem :)
    Trzymam kciuki zeby te plamienie byla implantacja fasolinki <3

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby to cudownie było, gdybyśmy wszystkie w ciąży były:)

    Dziewczyny ja tez miałam plamienie, dwa dni, jednorazowo i spokój. Może to dobry znak ;)

    Mnie dodatkowo mdli :/ Wszystko mi w gardle stoi. Aż się boje tych moich objawów :(

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka_83 a może mdli Cię z nerwów??? chyba, że to 3 tydzień ciąży :)

    Majsonowa67 lubi tę wiadomość

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowa ja już nie wiem co mam myśleć :( Strasznie długi mam ten cykl, okresu i objawów na niego brak, wszystko pod ciążę pasuje :( Ale jakbym faktycznie była to byłby już to pewnie 6 tydzień ciąży :P Jednak beta z przedwczoraj, dużych nadziei mi nie pozostawia :(

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba od poniedziałku zacznę się modlić o okres a nie o ciążę, o jak tak dalej pójdzie to luty będzie w dupę ze staraniami, maż będzie akurat pewnie w pracy :(
    A do tego zacznę się martwic o siebie i moja psychikę :( Nie cierpię być w stresie i w nim działać.

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 01:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka_83 może warto wybrać się do ginekologa? :) niech zrobi usg. Jak będziesz tak intensywnie o tym myśleć, to wykończysz się.

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica wrote:
    Katrzyna_121 - mi się wydaje, że to niemożliwe żebyś miała tak późno owulkę skoro jesteś tydzień przed okresem. Gdybyś miała teraz owulkę to miałabyś za krótką fazę lutealną aby była możliwa ciąża. Mi się wydaje, że może to być bardzo wczesna implantacja :)


    Ooo oby to bylo to <3 ;* Nie wiem, nigdy tak mocno nie bolal mnie jajnik :/

    Jakos wczoraj zasnelam, dzisiaj juz nie boli ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nic z tego laseczki nie będzie. Tempka w dół dziś poszła :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja tez poleciala troche w dol, mam nadzieje ze jeszcze odbije do gory :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ta moja to zjechała ostro :-( Ja niestety podobnie jak Ty olimama chyba muszę przyjąć na klatę , że do trzech razy sztuka to nie dla mnie :-(

‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ