X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka ale u Ciebie jest bardzo długi cykl, więc do zagnieżdżenia mogło dojść później niż Ci się wydaje i może dlatego beta negatywna. Nie zawsze implantcja jest związana ze spadkiem tempki. Samo wykluwanie jaja trwa 24 h, też trzeba na to popatrzeć. U mnie najgorzej, ze test był bardzo czuły. No ale sama mam świadomość, że żaden test nic nie wykryje jeśli jeszcze nie było implantacji a przecież może być ona nawet 12 dpo! Jeszcze mamy cień nadziei :)

    zakocona a w którym dniu po owulacji testowałaś? I o jakiej czułości test ?

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica Trzymam kciuki :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • mb Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak fajnie wiedzieć, że jednak nienormalna nie jestem.. Wczoraj cały dzień chodziłam i smęciłam, łzy z byle powodu, aż mi żal męża mojego.. Jestem w 8dpo. Od kilku dni pobolewa mnie brzuch- coś jak na @, ale znacznie słabiej- no i wkręcałam sobie początkowo, że to może być objaw- na wykresie nawet ovu daje za to punkty.. Ale to pewnie @ zbliża się wielkimi krokami- jak co miesiąc.. Dziś obudził mnie silniejszy ból, myślałam, że przylazła- ale jeszcze nie. Jak ma być to niech przyłazi i nadziei nie daje.. Wtedy zaczniemy nowy cykl.. Pozdrawiam Was dziewczyny i trzymam kciuki za Wszystkie!

    margaretka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka_83 wrote:
    Aga, bardzo chętnie :) Ale wiesz, ja też miewam gorsze momenty, np. po negatywnej becie, przeszłam załamanie :( Ale teraz znów jest dzień, co ma byc to będzie ;)

    Ja mam na imię Basia :)

    Wiecie, chyba chciałabym już dostać okres, no chyba że jednak ciąża jest ale tylko tak usprawiedliwiam jego brak. Nie chcę takich rozregulowanych cykli. W gołe to na wykresie już mam brak dni do zaznaczania temp, system sam jakoś je doda?? :P

    Nadal wszystko mi w gardle stoi i mnie mdli :(


    No tak,mam świadomość, że załamka na każdego przychodzi :-( Trzymam za Ciebie kciuki mega mocno!!!:-)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agp wrote:
    Chyba wolę nie robić sobie nadziei :-( W lipcu skończę 37 lat i cały czas się boję, że trochę się z monż zagapiliśmy :-(


    Aga nie przejmuj sie wiekiem. Znajoma miala 36 lat starala sie 4 miesiace i dzisiaj ma slicznego synka :) Bedzie dobrze i nie trac nadzieji ;)

    mb lubi tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania dzięki! Za Ciebie też trzymamy kciuki, masz jeszcze sporo czasu na testowanie :)

    Mania1718 lubi tę wiadomość

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, od jutra czekamy na pozytywne testy :D

    mb lubi tę wiadomość

    atdc3e5e035kp155.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna mobilizacja ma być u nas :) Będzie co ma być, akceptujemy fakty i idziemy dalej :)

    A propo wieku, to ja w lutym kończę 32 i dopiero o pierwsze się staram wiec Aga nie narzekaj na wiek, szanse masz takie jak każdy, uda się na pewno :)

    Ja ten cykl mam zupełnie inny jak wszystkie, taki wyjątkowy, dlatego ta iskierka nadziei nie chce zgasnąć ;)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek widzę, ze jeszcze trochę i Ty też testujesz. No i masz kremowy śluz tak jak ja:) Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak, mnóstwo go jest :)
    Za kilka dni wszystko będzie jasne :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica wrote:
    zakocona a w którym dniu po owulacji testowałaś? I o jakiej czułości test ?
    10 dpo (24dc) i 11dpo (25dc), o czułości 25, więc nie miało prawa nic wyjść.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam cały czas mokro ale sama już nie wiem czy wcześniej też tak nie miałam :P

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wcześniej brałam tabsy i nic mnie nie interesowało ;)
    A jak zaczęłam obserwacje swojego ciała to byłam w szoku jak to wszystko się zmienia w trakcie cyklu :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciało kobiety to jedna wielka maszyna, pełna zaułków, które trzeba poznać :D

    Właśnie sprawdzałam w kalendarzu te moje cykle, które różnią się długością. Zaczęty we wrześniu trwał 33 dni, zaczęty w październiku 40 dni, zaczęty w listopadzie 32 a teraz znów 40 i nie wiadomo kiedy koniec ;) I jak tu coś planować :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2015, 13:08

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezeli chodzi o cykle to dla mnie zawsze byla jedna wielka niewiadoma. Przy obserwacji zaczelam sie przyzwyczajac do zmian jakie zachodza u mnie :) Najgorszy stan przed @ Nikt mnie nie lubi w domu :D Dzisiaj bola mnie sutki (zwlaszcza lewy) i boli na dole jak na @ I wez tu badz madry..

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zawsze miałam bardzo regularne dni, nawet po dostawieniu tabletek od razu wróciły do normy i zawsze były 28 dniowe. Ale w październiku okres spóźnił mi się 4 dni, a w grudniu z kolei dostałam go 4 dni wcześniej. Aczkolwiek w całej mojej historii to akurat te dwie anomalie się przytrafiły.

    Jak oglądałam galerię testów na ovu to niektórym dziewczynom testy o czułości 25 wychodziły nawet 9, 10 dpo, tle, że były to cienie cienia. Ale wiadomo to kwestia indywidualna. Matko jak długo do środy jeszcze...

    Ogólnie dziś lepiej się czuję. Wczoraj byłam załamana, a dziś wychodzę z założenia, że co ma być do będzie. Gdzieś tam w niebie czeka na nas nasz okruszek i kiedyś w końcu będzie z nami :)

    Aha i sutki mnie też bolą :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie że kiedyś w końcu do każdej z nas zawita ! :)
    Mnie jak narazie nic nie boli, nie wiem czy źle czy dobrze

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica wrote:
    Jak oglądałam galerię testów na ovu to niektórym dziewczynom testy o czułości 25 wychodziły nawet 9, 10 dpo, tle, że były to cienie cienia. Ale wiadomo to kwestia indywidualna. Matko jak długo do środy jeszcze...
    czasami to forum mnie załamuje. Nie chciałam tego wiedzieć :/

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Agutek. Przyjaciółka
    Postów: 123 43

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Dziewczyny mam 36 lat,staram się od jakiegoś czasu zajść w ciążę,zawsze miałam nieregularne cykle ,dodatkowo okazało się ze nie zawsze miałam owulacje,wiec lekarz Mnie monitorował ,przepisał luteinę (dzięki niej mam regularne cykle)no i na owulacje dostaje zastrzyk ovitrelle. Teraz czekam :) 16 stycznia dostałam zastrzyk,był sexik nie raz hmmm... No i zobaczymy co w tym miesiącu wyjdzie.Za 8 dni mam mieć @ tak bardzo chciałabym zeby na teście jednak pojawiły się dwie kreseczki ;)

    Aga 36.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona - przecież to, że komuś wychodziły cienie nie oznacza, że u Ciebie musi być tak samo. Wiele też zależy od tego jak przyrasta beta. Widziałam na innych forach, ze dziewczyny miały w 9 dpo betę coś koło3 , a w 11 już ponad 20 (ale normalny test jeszcze by nie wykrył) a w 13 już ponad 50. Różnie z tym bywa :) A jak widać ty robiłaś test 10 i 11 dpo wiec moim zdaniem zdecydowanie może być za wcześnie.

    Dziewczyny wszystko się bierze z niecierpliwości. Gdybyśmy czekały do terminu @ nie byłoby wątpliwości.

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ