X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiarat wrote:
    Faktycznie tydzień czasu to dla mnie za długo. Mi okres się spoźnia 4 dni i jutro robię test :)

    Chyba sie trafił długi cykl i może faktycznie minął już termin @, do tego ovu wyznaczyło późną owulację a temp nie była mierzona od poczatku cyklu.

    Ale i tak życzę powodzenia :)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie.Nie mierzyłam temp od początku cylku, więc of wyznaczyło pierwszy możliwy. Co do cykli nigdy nie miewam długich, dlatego wiem że coś może być na rzeczy.

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro z rańca tu wpadam i liczę na miłe nowiny :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiarat trzymam kciuki za bete :D

    Mi zostalo jeszcze pare dni do @ .. mam nadzieje ze tempka pojdzie jeszcze w gore :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agp wrote:
    No macie rację dziewczynki, tylko wiecie doktor Google :-), spadająca płodność po 35 roku życia i człowiek wszystko sobie jest w stanie wkręcić :-(
    Nie poddam się tak łatwo, ale zawsze jak się zbliża termin @ to człowiek z taką nadzieją czeka... Córcię mam to fakt, i życzę każdej z Was takiego "Aniołka z różkami", to jest moje wielkie szczęście:-) Trzymam za Was kciuki dziewczynki!!!

    Jesli chodzi o wiek to sie tym nie przejmuj i sie tym nie kieruj, moja mama urodzila mnie jako 4 corke majac 38 lat ! ;) a w googlu nie ma co za duzo czytac bo czlowiek jeszcze bardziej zaczyna myslec i watpic.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania a co u ciebie ?? jak cie czujemy ? jakies nowe dolegliwosci ?? Mnie nic a nic nie dolega :/ Nawet piersi nie bola, jak wtedy w tym miesiacu, w ktorym sie udalo :/

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-D Próbuje wkrecac sobie jakieś dolegliwości ale niestety nie tędy droga :-D Tylko lewa pierś boli.
    Byliśmy u znajomych i mieliśmy brechy ze przy tylu wspomagaczach zajde z trojaczkami :-D mąż mnie rozbawił do łez, powiedziałam mu ze zamówiłam cynk żeby plemniki były lepsze a on na to ,,kochanie ja mogę nawet aluminium wpierd... abyś tylko zaciazyla :-D :-D wariat

    mb lubi tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie laseczki potok, cycochy bolą, mąż mówi, że urosły. Widzę jakieś obwódki na brodawach ale czy one istnieją naprawdę? ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, Wariatki jesteśmy :D

    Ale z tego co czytam to wszystkie mamy fajnych mężów, gotowych na wszystko i wspierających :) Miło się czyta takie rzeczy :D

    Im bliżej testowania u mnie, tym większe zwątpienie. Ale to chyba dobrze, bo nie będzie tak dużego rozczarowania :P

    Mania1718 lubi tę wiadomość

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna_121 wrote:
    Jesli chodzi o wiek to sie tym nie przejmuj i sie tym nie kieruj, moja mama urodzila mnie jako 4 corke majac 38 lat ! ;) a w googlu nie ma co za duzo czytac bo czlowiek jeszcze bardziej zaczyna myslec i watpic.

    Dzięki Katarzyna_121. Staram się nie czytać, ale czasem to silniejsze. Teraz mam Was, więc może mi się głupoty głowy trzymać nie będą :-)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozowa_strzala napewno istnieja :) I jak moz tak mowi to napewno tak jest :D Ja mam piersi ogolnie male i oklapniete po karmieniu dzieci, ale suty mam duze :D Do karmienia idealne :D

    Sowka_83 dobrze ze jest male zwatpienie (mam nadzieje ze dzidziulek juz rosnie!!!) ale lepiej podchodzic do tego z dystansem, bedzie mniej bolalo ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniula no właśnie nie jestem pewna, bo one mają te ciemne obwódki jeszcze zanim się hmm 'skurczą', wiecie o co cho, nie? ;) więc nie wiem, czy tak ma być ;)

    na słodycze nadal ochoty nie mam.. ale na kebaby i kiełbasy z musztardą, tak! :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz Mania jak by sie poswiecil =) Tez tak mysle ze mamy dobrych mezow, ktorzy walcza tak samo jak my o male szczescie =) Moj D. mowi mi od wczoraj ze tego miesiaca ma dobre przeczucie, ale ja mysle ze pewnie dlatego ze tak bardzo by juz chial aby sie udalo :/ No zobaczymy..

    Agp, naprawde nie czytaj za duzo w googlu, ja tez kiedys czytalam i na dobre nie wyszlo. Posiedz lepiej z nami, tu kazda kazda spiera i pociesza =)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozowa to bardzo dobry objaw ;) Obwodki ciemnieja od poczatku ciazy bynajmniej ja tak mialam :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    propo kebabow to tez na nie mam wiecznie ochote, wlasnie Maz jechal spelnic moja zachcianke, wiem w sumie pozno na takie kalorie, ale co mi tam, bedzie groszek to i tak sie przytyje co nieco :D

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu jak sie nie uda (oby nie!!!) zeby Ci nie przyszlo do glowy wkrecac sobie presji... Kazda z nas chcialaby juz ale czasami jest inaczej. Grunt to sie nie poddawac. Maz napewno bedzie przy Tobie. Moj narwany pyta ciagle i co juz jestes?? :D Ja na to ze nie jeszcze nie!! :D Nie wnika czy to plodne czy nie i wczoraj mowi ,,dobra dzis znowu robimu coreczke, dzisiaj napewno sie uda,, :D haha a ja po owulacji juz... nie protestowalam ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chcialam was o cos zapytac, zdarzylo mi sie cos bardzo dziwnego i nie wiem jak to odbierac.. 9 dc Odczuwalam lewy jajnik, jednak ani nie bolal ani nie kul.. dosyc dziwne uczucie nie wiem jak je opisac.. moze to troche glupie ale czulamw okolicy lewego jajnika takie moze laskotanie ..lub nawet uczucie jakby tam cos przeplywalo :/ no sama nie wiem ale poczulam to pod wieczor dwa razy :/ Cos podobnego do pierwszych ruchow plodu,nie kopanie lecz takie przeplywanie ..no ale w ciazy to nie byla bo okres byl.. czy ktoras z was takie cos spotkalo ?? Cieszko mi to uczucie opisac :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj D. tez ciagle sie pyta : i co mowi kochanie twoj owu friend ? Mowi ze mialas jajeczkowanie ? :D

    Mania1718 lubi tę wiadomość

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D moj tez sie nabija ,,jak tam wujek ovu,,

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaska a moze ty powinnas wykonac test?? Okres mialas mocny czy slaby?

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ