X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja z najoma z Polski urodzila 6 miesiecy temu i miala miesiaczke 4 miesiace w ciazy!! Zaczela czuc ruchy i poszla do ginekologa. Nie dowierzala ze to juz polowa ciazy i ze bedzie coreczka.. Pozniej miala problemy bo becikowe czy cos tam sie jej nie nalezalo bo zapozno poszla do lekarza..

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia ja nie jestem dobrym doradca w tych sprawach bo nigdy nie obserwowalam się. Dopiero pierwszy cykl to czuje. Ale co do jajników to ja przeważnie czuję prawy, raz czy dwa lewy. I nie jest yo ból a raczej takie pikanie, dawanie o sobie znać ;-)

    Mój D. też wie o ovu ale nie dopytuje bo się denerwuję :-P Jak będę tu dłużej to może wtedy go wtajemnicze ;-)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pikanie to nie bylo ani nie klucie.. okres mialam calkiem normalny jak zawsze.. wiem tylko patrzac na wykres z tamtego dnia ze mialam sluz rozciagliwy.. Ale naprawde odczuwalam takie przeplywanie.. az sie wtedy w tym momencie zlapalam z zdziwienia. I teraz jak mialam to jednorazowe plamienie, to sobie o tym przypomnialam. Ze moze jednak ciaza,ale slyszalm ze to sie zadko zdarza majac wczesniej okres.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myslalam nawet ze moze to owulacja, ze wzgledu na plodny sluz ,ale tempka byla nisko. Wiec nie wiem do dzisiaj :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki smigam spac, junior jutro pewnie znowu o 6 mnie bedzie budzic :/ Juz sie boje jutrzejszej tempki, ze spadnie jeszcze nizej :/ :(
    Dobranoc <3 ;*;*

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywne myślenie! :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek pozytywne myślenie to podstawa :)

    Właśnie zauważyłam, że zmienił mi się śluz, na gęstszy i bardziej żółty czy nawet bladziutki brąz. Pewnie @ się będzie powoli rozkręcać ale znając życie zdążę zatestowac rano i zmarnować test :/ Życie...

    Ale i tak jakoś mi tak humor dopisuje, nie wiadomo dlaczego ;)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam już na jutro przygotowany test - Bobo test Duo. Są w nim dwa testy: strumieniowy o czułości 10 i płytkowy o czułości 25. Zrobię ten strumieniowy ;)

    Mam coś za dużo tego pozytywu w sobie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2015, 21:45

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie śluz zrobił się lejący jak woda. Dziwna sprawa. Ja też od niedawna obserwuję swój organizm i jeszcze do końca nie umiem go rozszyfrować. Nie mniej jednak wiem, które objawy kojarzę a których nie no i ten cykl jest inny... Zobaczymy jak to będzie:)

    Będę czekała na wieści od was. Od razu mówię - mają to być same dobre wiadomości !:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka też robiłam Bobo test strumieniowy z zestawu duo. Pozostawały mi jeszcze płytkowe, bo maż jak zjawił się w aptece kupił po kilka sztuk każdego testu "żeby nie było że kupił nie taki" :P

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i sprawdziłam opinie o bobo teście strumieniowym na necie, nie jest on chyba dobrym pomysłem. Wezmę ten o czułości 25.

    Annielica, chciałabym Ci przynieść dobre wiadomości :D Ale nie łudźmy się zbytnio P

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, mam ten zestaw duo.

    Haha, ja jeszcze mojego D. po testy nie wysyłałam ale kupował owulacyjne razem ze mną :P

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam dziewczyny uzywam tylko pink test ;P do czwartku chyba zeswiruje ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różówa pink test też już kiedyś robiłam. Teraz zakupiłam ten dwupak i jeden Pre test. Skoro i tak podejrzewam jutro negatyw, to zrobię Bobo test, wszystko jedno :)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uwielbiam pre test :) pink test czesto daje falszywie pozytywny wynik, wiec nie stosuje by sie nie nakrecac ;) za to test z rossmana jest ladny na pamiatke ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • malgosiam Znajoma
    Postów: 25 4

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór, dziewczyny! Witam się w wątku :) Prawdopodobnie i ja zatestuję w ostatnim dniu stycznia, choć okresu (nie) spodziewam się dopiero 1-2 lutego.

    U nas to dopiero drugi miesiąc wstępnych starań, tj. póki co na luzie, bez mierzenia i analizowania. Ale może się udało, choć na razie nic na to nie wskazuje.

    Trzymam kciuki za wszystkie testujące, czekam na Wasze dobre wieći.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka Twój wykres jest bardzo obiecujący !!! :) Ja też bym chciała zatestować jeszcze jutro, ale dziś wypiłam 2 piwka ze znajomymi, wiec nawet rano będę miała mocz bardzo rozcieńczony i to chyba bez sensu. Zresztą jutro dopiero 12 dpo.

    Strzała ja zeświruję do środy. Musimy się razem trzymać do tej pory.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 04:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba zeświruję dziewczynki:-( Ja już termometr typowo owu z dwoma miejscami o przecinku zamówiłam, bo nie wiem, czy ten mój nie oszalał :-( Sówka, jak to napisałaś nadzieja umiera ostatnia, u mnie zaś iskierka się zapaliła... Spodziewana @ ma być jutro, zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień...

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    negatyw..

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny mi pozostało 4 dni do @ mam nadzieję że nie przyjdzie :-( do tej pory nic nie wychodziło od owulacji mialam bóle podbrzusza nigdy tak nie miałam wiec nadzieja jakas jest :-)

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ