Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • madziulek Autorytet

Wysłany: 25 stycznia 2015, 15:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie, najlepiej testować w dniu spodziewanej @.
    Ewentualnie dzień przed :P Wcześniej nie ma sensu. Szkoda zdrowia i pieniędzy :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2015, 15:04

Katarzyna_121, Propablyme lubią tę wiadomość

atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 stycznia 2015, 15:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek dokladnie =)

• gaga Przyjaciółka

Wysłany: 25 stycznia 2015, 17:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech skacząca temperatura i brązowe plamienie niczego dobrego nie wróżą:/ tym bardziej, że zawsze przed okresem mam plamienia

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 stycznia 2015, 17:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, mi okres juz sie spoznia tydzien. Ten dzien po terminie wyszedl negatywnie. W sumie to czuje sie ok, nic mnie nie boli, zmeczona jestem ale jak zawsze od tej szarosci i od pracy wiec trudno cos powiedziec. Piersi nabrzmiale ale to tez jak przed @. W pt i sobote brzuch znow bolal ale dzis znowu spokoj.
    Jutro zrobie test... hmm.

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 stycznia 2015, 17:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    gaga wrote:
    Ech skacząca temperatura i brązowe plamienie niczego dobrego nie wróżą:/ tym bardziej, że zawsze przed okresem mam plamienia

Plamienia moga tez wystapic we wczesniej ciazy wiec to nic nie znaczy..

• zakocona Autorytet

Wysłany: 25 stycznia 2015, 17:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Że ty jeszcze testu nie powtorzylas, jak ci się okres tydz spóźnia o.O

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Nadira Autorytet

Wysłany: 25 stycznia 2015, 17:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testowanie, to jedna z najbardziej dołujących czynności miesiąca. Jestem w 13 dpo i jak rano zmierzyłam temperaturkę która o dziwo podskoczyła znów jak głupia pełna nadziei poleciałam do toalety zrobić ten cholery test. Mówię Wam dziewczyny byłam tak podekscytowana że ręce mi się trzęsły jak go robiłam. A na koniec rozczarowanie -jak co miesiąc i jak co miesiąc dół totalny.

ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Nadira Autorytet

Wysłany: 25 stycznia 2015, 17:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Propablyme, jak ty wytrzymałaś tydzień?

ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 25 stycznia 2015, 17:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadira, a kiedy termin @? Może jeszcze jest szansa?

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Nadira Autorytet

Wysłany: 25 stycznia 2015, 17:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małpiszon szykuje się na wtorek, może w środę. Zaczekam, zobaczę.

ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 25 stycznia 2015, 17:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki mocno żeby nie przyszła!
    We wt testować i ja będę. Mam nadzieję, że obie pozytywnie :)

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet

Wysłany: 25 stycznia 2015, 17:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Propablyme wrote:
    Ojej, mi okres juz sie spoznia tydzien. Ten dzien po terminie wyszedl negatywnie. W sumie to czuje sie ok, nic mnie nie boli, zmeczona jestem ale jak zawsze od tej szarosci i od pracy wiec trudno cos powiedziec. Piersi nabrzmiale ale to tez jak przed @. W pt i sobote brzuch znow bolal ale dzis znowu spokoj.
    Jutro zrobie test... hmm.
    Koniecznie zatestuj :)

atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 stycznia 2015, 17:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    3mam kciuki dziewczyny ! Ja w środę. Ale tydzień po @ bez testowania bym nie wytrzymała:P

też mi się ręce trzęsą gdy test robię ehhh...

• Nadira Autorytet

Wysłany: 25 stycznia 2015, 18:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, to życzę Wam samych pozytywów na testach!

ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 stycznia 2015, 18:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie tydzień czasu to dla mnie za długo. Mi okres się spoźnia 4 dni i jutro robię test :)

• Sówka_83 Autorytet

Wysłany: 25 stycznia 2015, 18:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to powodzenia w tych Waszych testach, oby się tu zazieleniło :)

Kasiarat, to jutro obie testujmy :)

Ale muszę Wam powiedzieć, że ja coś czuję francę w kościach :/ Oby tylko jutro obeszło się bez łez, no chyba że tych ze szczęścia, takie zaakceptuję :P

p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 25 stycznia 2015, 18:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ci się okres spóźnia 4 dni, jak masz 5 dzień po owu? Ilu dniowe ty masz cykle w takim razie?

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Sówka_83 Autorytet

Wysłany: 25 stycznia 2015, 18:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Propablyme, o i z Tobą testuję :) Ty masz widzę większe szanse, oby Ci się udało, życzę Ci tego z całego serducha :)

p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 stycznia 2015, 18:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No macie rację dziewczynki, tylko wiecie doktor Google :-), spadająca płodność po 35 roku życia i człowiek wszystko sobie jest w stanie wkręcić :-(
    Nie poddam się tak łatwo, ale zawsze jak się zbliża termin @ to człowiek z taką nadzieją czeka... Córcię mam to fakt, i życzę każdej z Was takiego "Aniołka z różkami", to jest moje wielkie szczęście:-) Trzymam za Was kciuki dziewczynki!!!

Agutek. lubi tę wiadomość

• Sówka_83 Autorytet

Wysłany: 25 stycznia 2015, 18:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Jak ci się okres spóźnia 4 dni, jak masz 5 dzień po owu? Ilu dniowe ty masz cykle w takim razie?

To samo właśnie zauważyłam.

p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego