X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała, ja zawsze myślałam o adopcji dziecko, nawet jakbym miała własne ;) Dla mnie to nie stanowi żadnego problemu :)

    Tapir, to może lepiej usiądź ze swoim facetem i spokojnie pogadaj, bo szantażem to niewiele można zdziałać. Wydaje mi się, że facet to jednak też musi czuć jakiś instynkt, bo na siłę to tym bardziej może nie wychodzić :( Przepraszam, że tak o tym piszę. Może po prostu bez spiny działajcie, jak się uda to znaczy, ze tak miało byc :) Jeśli się nie uda to decyzja musi być wspólna, czy robicie coś szerzej w tym kierunku.

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naox to Twój J jest jak mój D :) Ma ten instynkt i uwielbia dzieci a one jego :) Zawsze się ze mnie śmieje, ze jak dzwoni to mnie wiecznie nie ma bo już jestem u Brzdąca na dole ale sam jak przyjedzie to chwila moment już chce się z nim bawić :)

    Kasia miłego dnia, zresztą dla Was wszystkich :)

    Ja zabieram się za sprzątanie bo mamuśka już mnie goni :) Ps. i cały cas mnie pociesza, że może jednak za wcześnie ten test i lepiej żebym dzisiaj niewiele piła ;)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki ze sie wtrace, ale Annielica wspomniala o termometrze na podczerwien jako termometrze owulacyjnym. Chcialam sprostowac, ze nie nadaje sie on do tego, poniewaz mierzymy temperature sluzowki a nie skory.

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nat_alia Autorytet
    Postów: 557 1038

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ide na bete :)

    temp mi nie spadla...
    o 6 rano pierwszy test negatywny... ale dalej nie dalo mi to spokoju powtorzylam test o 9 i wyszły ładne dwie kreski :D

    odezwe się po wynikach
    trzymajcie kciuki

    menka, mb lubią tę wiadomość

    faa5c06194854123428158bb63edca04.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
    SYN :)
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Sorki ze sie wtrace, ale Annielica wspomniala o termometrze na podczerwien jako termometrze owulacyjnym. Chcialam sprostowac, ze nie nadaje sie on do tego, poniewaz mierzymy temperature sluzowki a nie skory.

    W dalszych postach i w odpowiedziach na moje pytania Annielica wyjaśniła, że ten na podczerwień do mierzenia temp w pochwie zdecydowanie się nie nadaje :) Ale nie umniejsza to jemu dokładności i przydatności przy dzieciach np :)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia POWODZENIA :) Trzymam kciuki i czekam na wiruski :D Koniecznie wstaw też później zdjecie testu ;) Pogratuluję jak się potwierdzi <3

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nat_alia wrote:
    dziewczyny ide na bete :)

    temp mi nie spadla...
    o 6 rano pierwszy test negatywny... ale dalej nie dalo mi to spokoju powtorzylam test o 9 i wyszły ładne dwie kreski :D

    odezwe się po wynikach
    trzymajcie kciuki
    Ooo to trzymamy kciuki :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • naox Ekspertka
    Postów: 244 256

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś sprzątam na odpoczynki, czuję się jak na kacu i plecy mnie zawsze bolą w @. Przygotuję dziś jakiś super obiad, lub kolację i relaks.

    Natalia trzymam kciuki:)

    p19uyx8dnezstxe3.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nat_alia wrote:
    dziewczyny ide na bete :)

    temp mi nie spadla...
    o 6 rano pierwszy test negatywny... ale dalej nie dalo mi to spokoju powtorzylam test o 9 i wyszły ładne dwie kreski :D

    odezwe się po wynikach
    trzymajcie kciuki


    Kciukam mocno i nie moge sie doczekac wyniku ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nat_alia, mocne kciuki!!

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka_83 wrote:
    W dalszych postach i w odpowiedziach na moje pytania Annielica wyjaśniła, że ten na podczerwień do mierzenia temp w pochwie zdecydowanie się nie nadaje :) Ale nie umniejsza to jemu dokładności i przydatności przy dzieciach np :)



    Tak wiem, ale ktos kto nie wie gdzie mierzy sie podstawowa temperature ciala, moze pomyslec, ze taki termometr jest latwy w obsludze i dokladny, a co za tym idzie miarodajny przy wykrywaniu owulacji. Moja uwaga byla dla tych dziewczyn, ktore sa poczatkujace na forum.

    Pozdrawiam

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a ja mam 10 DPO - temperatura rośnie - byle do środy - wtedy wszystko się okaże ale nie czuje się nic a nic ciazowo niestety :(

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie ma @, nie ma co już w panikę wpadać ;) Łatwo mi się pisze a wczoraj dałam popis paniki jakich mało :P Ale nie poddawać się!!! Mnie nic nie boli tak jak na @ ale i nic szczególnego na ciążę nie wskazuje ;)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Tak wiem, ale ktos kto nie wie gdzie mierzy sie podstawowa temperature ciala, moze pomyslec, ze taki termometr jest latwy w obsludze i dokladny, a co za tym idzie miarodajny przy wykrywaniu owulacji. Moja uwaga byla dla tych dziewczyn, ktore sa poczatkujace na forum.

    Pozdrawiam


    Ok, rozumiem :) Dobrze, że ktoś podczytuję i kontroluję info :) Dzięki temu można faktycznie uniknąć nieporozumień i nie potrzebnych nerwów.

    She Wolf lubi tę wiadomość

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anel wrote:
    Witaj agp. Poki co temp rosnie i oby nie spadała przed @, ktora oczywiscie nie przyjdzie :-)


    Byłoby super :-) Ale się nie nastwaim. W zeszłym miesiacu mimo, iż nie robiłam wykresów, ani też żadnych pomiarów, wszystko mi wskazywało, że się udało, a tu klops :-(

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naox dawaj adres, podeślę wam moją awanturę na miesiąc.

    Sówka_83 lubi tę wiadomość

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znów mam lenia :P

    Ale już posprzątane przynajmniej ;)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nat_alia Autorytet
    Postów: 557 1038

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem jestem i nie moge uwierzyć

    moja beta HCG 72,49 mIU/ml

    rycze ze szczęścia


    Trzymam kciuki za kolejne zafasolkowania
    i przesyłam mnóstwo wirusków :D:D

    &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

    Anko:-), olimama, zakocona, natalka189, rozowa_strzala, Propablyme, mb lubią tę wiadomość

    faa5c06194854123428158bb63edca04.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
    SYN :)
  • Majsonowa67 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje!;)

    Majsonowa....
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nat_alia wrote:
    jestem jestem i nie moge uwierzyć

    moja beta HCG 72,49 mIU/ml

    rycze ze szczęścia


    Trzymam kciuki za kolejne zafasolkowania
    i przesyłam mnóstwo wirusków :D:D

    &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


    No Kochana, na taka informację czekałam :D GRATULACJE :D:D:D I zabieram troche wirusków <3

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ