Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 stycznia 2015, 10:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak sowka mysle, niema co sobie wszystkiego zabraniac, zaciazymy to dosyc czasu bedzie trzeba z wiekszosci zrezygnowac =)
    My tez mamy dzisiaj wypad, jedziemy do tak zwanego pandino z juniorem, dobrze, bo troche i ja oderwe mysli ..

• tapir19 Koleżanka

Wysłany: 24 stycznia 2015, 10:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie to chyba lipa bedzie. Temperatura spadla, brzuch bolal w nocy,@ jeszcze nie przyszla ale pewnie bedzie jutro albo pojutrze. Najgorzej mam z moim narzeczonym bo jemu za bardzo nie zalezy by miec dziecko. Rozmawiamy o tym juz od dwoch lat. Dopiero teraz po placzu, prosbach, grozbach poddal sie dwa razy(zaczelam sie pakowac ze odchodze :) ) Potem mowil caly czas ze jest zmeczony i przytulania nie bylo. I teraz jak sobie pomysle ze znowu bedzie sie wymigiwal i szukal jakis powodow to mi sie plakac chce. Jestesmy razem 5 lat, ja 31 lat on 36. Przepraszam ze sie tu tak rozpisalam ale dola dzis zalapalam

ganndqk3s0oeyp3v.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 stycznia 2015, 10:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj jak ja to znam, to podobnie jak u nas ( nie zjesz sniadania czy obiadu, nie bedzie zadnej bajki :D ) ale dobrze postapilas, ja tez tylko w taki sposob go przekonuje

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 stycznia 2015, 10:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sowka jak siebie znam to nawet nie zdarze zatestowac, bo czekam zawsze do dnia @ a ona zawsze mnie wyprzedzi :/ No chyba ze tym razem bedzie inaczej =) My zaraz wyjezdzamy troche sie pobawic na trampolinach :P Zycze milego dnia i do wieczora <3 ;*

• naox Ekspertka

Wysłany: 24 stycznia 2015, 10:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tapir19 no nie wiem czy groźba to dobry plan. Chociaż jakby mój J miał 36 lat, to pewnie też bym tak postąpiła. U nas dziś robotnicy wymieniają ogrodzenie, więc ja sprzątam i się nudzę. Marzy mi się taki wyjazd weekendowy, ale mój J jest domatorem. Różowa strzała jakbyśmy nie mogli mieć dzieci, to pewnie byśmy adoptowali. Mamy oboje nadmiar miłości i przygarniamy nawet dzieci z rodziny na tydzień, dwa. Teraz w lutym siostrzenica przyjeżdża na ferie. I jak widzę jak J się nią zajmuje, jak się wygłupiają, to serce rośnie. Nie mogę narzekać na swoje życie.

Dziś powiedziałam, że okres... to nie spał już od 4. Najgorzej, że ten cień drugiej kreski zobaczył na teście dziś.

Mania1718 dzieciaki chyba ogólnie nie lubią wizyt u fryzjera :) Jak byłam dzieckiem dwa razy uciekłam z fotela

p19uyx8dnezstxe3.png
  • Sówka_83 Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2015, 10:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała, ja zawsze myślałam o adopcji dziecko, nawet jakbym miała własne ;) Dla mnie to nie stanowi żadnego problemu :)

Tapir, to może lepiej usiądź ze swoim facetem i spokojnie pogadaj, bo szantażem to niewiele można zdziałać. Wydaje mi się, że facet to jednak też musi czuć jakiś instynkt, bo na siłę to tym bardziej może nie wychodzić :( Przepraszam, że tak o tym piszę. Może po prostu bez spiny działajcie, jak się uda to znaczy, ze tak miało byc :) Jeśli się nie uda to decyzja musi być wspólna, czy robicie coś szerzej w tym kierunku.

p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Sówka_83 Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2015, 10:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naox to Twój J jest jak mój D :) Ma ten instynkt i uwielbia dzieci a one jego :) Zawsze się ze mnie śmieje, ze jak dzwoni to mnie wiecznie nie ma bo już jestem u Brzdąca na dole ale sam jak przyjedzie to chwila moment już chce się z nim bawić :)

Kasia miłego dnia, zresztą dla Was wszystkich :)

Ja zabieram się za sprzątanie bo mamuśka już mnie goni :) Ps. i cały cas mnie pociesza, że może jednak za wcześnie ten test i lepiej żebym dzisiaj niewiele piła ;)

p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • She Wolf Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2015, 10:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki ze sie wtrace, ale Annielica wspomniala o termometrze na podczerwien jako termometrze owulacyjnym. Chcialam sprostowac, ze nie nadaje sie on do tego, poniewaz mierzymy temperature sluzowki a nie skory.

b3Xi.png
    Encorton, Clexane, Acard, Cyclogest

25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] <3 <3

41 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nat_alia Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2015, 10:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ide na bete :)

temp mi nie spadla...
    o 6 rano pierwszy test negatywny... ale dalej nie dalo mi to spokoju powtorzylam test o 9 i wyszły ładne dwie kreski :D

odezwe się po wynikach
    trzymajcie kciuki

menka, mb lubią tę wiadomość

faa5c06194854123428158bb63edca04.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
    SYN :)
  • Sówka_83 Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2015, 10:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Sorki ze sie wtrace, ale Annielica wspomniala o termometrze na podczerwien jako termometrze owulacyjnym. Chcialam sprostowac, ze nie nadaje sie on do tego, poniewaz mierzymy temperature sluzowki a nie skory.

W dalszych postach i w odpowiedziach na moje pytania Annielica wyjaśniła, że ten na podczerwień do mierzenia temp w pochwie zdecydowanie się nie nadaje :) Ale nie umniejsza to jemu dokładności i przydatności przy dzieciach np :)

p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Sówka_83 Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2015, 10:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia POWODZENIA :) Trzymam kciuki i czekam na wiruski :D Koniecznie wstaw też później zdjecie testu ;) Pogratuluję jak się potwierdzi <3

p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • madziulek Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2015, 10:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nat_alia wrote:

temp mi nie spadla...
    o 6 rano pierwszy test negatywny... ale dalej nie dalo mi to spokoju powtorzylam test o 9 i wyszły ładne dwie kreski :D

odezwe się po wynikach
    trzymajcie kciuki
    Ooo to trzymamy kciuki :)

atdc3e5e035kp155.png
  • naox Ekspertka

Wysłany: 24 stycznia 2015, 10:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś sprzątam na odpoczynki, czuję się jak na kacu i plecy mnie zawsze bolą w @. Przygotuję dziś jakiś super obiad, lub kolację i relaks.

Natalia trzymam kciuki:)

p19uyx8dnezstxe3.png
  • Mania1718 Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2015, 11:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nat_alia wrote:

temp mi nie spadla...

odezwe się po wynikach
    trzymajcie kciuki

Kciukam mocno i nie moge sie doczekac wyniku ;)

bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2015, 11:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nat_alia, mocne kciuki!!

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • She Wolf Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2015, 11:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka_83 wrote:
    W dalszych postach i w odpowiedziach na moje pytania Annielica wyjaśniła, że ten na podczerwień do mierzenia temp w pochwie zdecydowanie się nie nadaje :) Ale nie umniejsza to jemu dokładności i przydatności przy dzieciach np :)

Tak wiem, ale ktos kto nie wie gdzie mierzy sie podstawowa temperature ciala, moze pomyslec, ze taki termometr jest latwy w obsludze i dokladny, a co za tym idzie miarodajny przy wykrywaniu owulacji. Moja uwaga byla dla tych dziewczyn, ktore sa poczatkujace na forum.

Pozdrawiam

b3Xi.png
    Encorton, Clexane, Acard, Cyclogest

25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] <3 <3

41 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 stycznia 2015, 11:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a ja mam 10 DPO - temperatura rośnie - byle do środy - wtedy wszystko się okaże ale nie czuje się nic a nic ciazowo niestety :(

• olimama Ekspertka

Wysłany: 24 stycznia 2015, 11:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 22:45

qdkkwn1504hvwayi.png
  • Sówka_83 Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2015, 11:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie ma @, nie ma co już w panikę wpadać ;) Łatwo mi się pisze a wczoraj dałam popis paniki jakich mało :P Ale nie poddawać się!!! Mnie nic nie boli tak jak na @ ale i nic szczególnego na ciążę nie wskazuje ;)

p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Sówka_83 Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2015, 11:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Tak wiem, ale ktos kto nie wie gdzie mierzy sie podstawowa temperature ciala, moze pomyslec, ze taki termometr jest latwy w obsludze i dokladny, a co za tym idzie miarodajny przy wykrywaniu owulacji. Moja uwaga byla dla tych dziewczyn, ktore sa poczatkujace na forum.

Pozdrawiam

Ok, rozumiem :) Dobrze, że ktoś podczytuję i kontroluję info :) Dzięki temu można faktycznie uniknąć nieporozumień i nie potrzebnych nerwów.

She Wolf lubi tę wiadomość

p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego