Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 stycznia 2015, 19:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka 189 mój maż nawet nie był jeszcze u lekarza bo w ostatniej chwili odwołali mu wizytę. Postanowiliśmy, że nie będziemy się bawić w wizyty na nfz i czekamy na fundusze żeby zrobić badanie nasienia i iść prywatnie. Ale dotykałam tego i bez wątpienia to żylaki. Wiem, ze jest wielu mężczyzn je ma i normalnie ma dzieci, bo nie zawsze nasienie jest gorsze. Najczęściej dowiadują się gdy pary starają się długo i nie zachodzą. Ja wciąż wierzę, ze nasienie męża jest ok. Mąż to okaz zdrowia. Bardzo mu zależy na dziecku.

• Sówka_83 Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2015, 19:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielica więc nie powinnaś się już załamywać. Nic nie wiadomo jeszcze. Jeśli będzie coś nie tak to przynajmniej będzie wiadomo z czym walczyć.

Ja nie planuję już nic, bo z moich planów nie wyszło nic oprócz ślubu a i on się odbywał w stresie sporym. Ale odbył się i mam męża, na którego 5 lat czekałam zanim zdecydował się być ze mną a rok zanim zaciągnęłam go przed ołtarz :) Wyczekałam tyle to i wyczekam ile trzeba na dziecko :)

nikicia86, agp lubią tę wiadomość

p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 stycznia 2015, 19:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba wierzyć i myśleć pozytywnie ...choć boje się testować bo cały czas mam nadzieje ze jest ok a jak zatestuje to sie rozczaruje ;/ zaczyna mnie pobolewać znów brzuch chyba przyjdzie ta [email protected]łpa

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 stycznia 2015, 19:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak to już bywa, że życie lubi kpić z naszych planów. Nie smuć się Sówka. Ważne, ze jesteście zdrowi i się kochacie.

Mój maż już na pierwszej randce powiedział mi, że będę jego żoną :) Pod ołtarz to raczej on mnie zaciągną hehe. Jest kochany, tak bardzo chciałabym mu powiedzieć, ze będziemy mieli dzidziusia :(

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 stycznia 2015, 19:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica zobaczysz jeszcze mu to powiesz :) nie ma się co martwić na zapas :) będzie dobrze

rozowa_strzala, annielica lubią tę wiadomość

• rozowa_strzala Ekspertka

Wysłany: 26 stycznia 2015, 19:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie, co ma byc to bedzie :)) jak tylko skonczy sie okres to biore sie za meza :D teraz zaczniemy od poczatku cyklu ;)

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 stycznia 2015, 19:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    strzała jest pozytyw tego, ze już masz @. Nie musisz siedzieć i się zastanawiać. No i dzięki temu szybciej będziesz miała dni płodne :D

Wysłany: 26 stycznia 2015, 19:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja generalnie nie mam co marudzic, bo nawet miesiac nie minal od starań ;) więc nie wiadomo na co się napalałam :))) ale kibicuję każdej z Was z całej siły i wierzę, że niedługo wszystkie będziemy narzekać na ciążowe objawy ;)

nikicia86 lubi tę wiadomość

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 stycznia 2015, 19:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i masz już córcię, wiec masz pewność, ze z wami wszystko ok. Powodzenia życzę w następnym cyklu :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 stycznia 2015, 20:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To kto jeszcze zostaje i testuje na koniec miesiąca ze mna? :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 stycznia 2015, 20:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w środę. Dalej nie opuściła mnie nadzieja :)

• madziulek Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2015, 20:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja! I ja! :D

atdc3e5e035kp155.png

Wysłany: 26 stycznia 2015, 20:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica niby wiem ale czesto slyszy sie, ze pierwsze poooszło, a z drugim zajmuje nawet kilka lat. Mam nadzieje,ze ze mna tak nie będzie :) najwyzej na poczatku cyklu przejde sie do gina na rozmowe, a co ;) niech sprawdzi mi podwozie :D

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 stycznia 2015, 20:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też byłam zanim zaczęliśmy się starać. Przynajmniej mam pewność, ze to nie moje podwozie zawodzi hehe :P

Wysłany: 26 stycznia 2015, 20:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja generalnie musze wyluzowac, bo zbyt mocne checi zle działają :) mam nadzieje, ze szybko zaskocze dzieki skupieniu sie na pracy :))

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• olimama Ekspertka

Wysłany: 26 stycznia 2015, 20:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 22:45

8p3ocsqvkw7c7932.png
    17u94z1707a0k7ko.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 stycznia 2015, 20:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikicia86 wrote:
    To kto jeszcze zostaje i testuje na koniec miesiąca ze mna? :)
    Ja termin @ mam jutro, ale testować pewnie będę koło czwartku, piątku, o ile @ nie zapuka do mych drzwi :-(

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 stycznia 2015, 20:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super więc pozytywnie kobietki :) damy rade razem :)

olimama, muriella lubią tę wiadomość

• zakocona Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2015, 20:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agp wrote:
    Ja termin @ mam jutro, ale testować pewnie będę koło czwartku, piątku, o ile @ nie zapuka do mych drzwi :-(
    ja nie wytrzymałam :P

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2015, 21:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień przed @ to już często wychodzi bladzioch :)

atdc3e5e035kp155.png
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego