X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Karolucha Przyjaciółka
    Postów: 79 53

    Wysłany: 1 lutego 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak myslicie dziewczyny? Kiedy powinnam testowac najwczesniej? Zrobilam dzis no I oczywiscie negatywny...
    wiem wiem ze za wczesnie...tylko zaraz jajko zniose

    d981bbf53b146fe2a8e3bbf0c6f46b30.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze jeszcze troche zaczekaj.. ja zrobilam wczoraj( 10 dni po) i tez negatyw :/

    Karolucha lubi tę wiadomość

  • Karolucha Przyjaciółka
    Postów: 79 53

    Wysłany: 1 lutego 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze w dniu spodziewanej @ jest bardziej wiarygodny chociaz ja nie wytrzymalam...tylko ze jak bylam w ciazy z moja Juz prawie 9 Julia,tydzien po spodziewanej @ wciaz mialam negatywny ...
    Gdybym mieszkala w Polsce pewnie jutro poszla bym na bete

    d981bbf53b146fe2a8e3bbf0c6f46b30.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis tempka poleciala w dol, chyba zostalo mi czekac na @ .. :(:(

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 2 lutego 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna_121 wrote:
    U mnie dzis tempka poleciala w dol, chyba zostalo mi czekac na @ .. :(:(
    Głowa do gory! :*

    zakocona, jakoś na początku października.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2015, 08:19

    atdc3e5e035kp155.png
  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 2 lutego 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi tez przyjdzie testowac w marcu bo test negatywny i tempka troche spadła :(

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz nie wiem co ze soba zrobic, mam metlik w glowie. okresu niema..mam częste luzne stolce .. nigdy tak nie mialam.. :/

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 2 lutego 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna_121 ja wiem, że to trudne ale Ty musisz wyluzować i to koniecznie. Jeżeli się tak nakręcisz, to Ci okres wstrzyma a luzne stolce mogą być wynikiem nerwów. Oczywiście życzę dwóch pięknych kresek, może warto wybrać się na betę? :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 2 lutego 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Im bardziej chcemy tym bardziej organizm płata nam figle. Ja się nakrecilam testami owulacyjny mi a ciąży brak bo testy ciążowe negatywne :) Teraz nic mi się nie chce!! Lenia mam i pewnie przedłuży się parę dni do @ Standard stres robi swoje.

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 2 lutego 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiadomo, nadzieja zawsze jest i to jest ok :) ale jezeli myslimy non stop, to mozna zeswirowac :) ja tam przyjelam sobie plan, ze po prostu chce zajsc w ciaze do maja, jezeli się nie uda, to wtedy wracam do pracy i o dziecko postaramy się w innym czasie, bo najwidoczniej teraz nie jest mój czas :)

    Mania1718 lubi tę wiadomość

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 2 lutego 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałbym podchodzić do tego tak spokojnie jak ty różowa :) Podziwiam ;) Strasznie żałuję że po raz drugi zapodalam tego implanta :( przecież nigdy nie przestałam chcieć dzidziusia. .. Teraz za złe decyzje płacę rozregulowanymi hormonami bo niby skąd te pozytywne testy owulacyjne ja się pytam? ??

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 2 lutego 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    póki co podchodzę spokojnie. myślę, że gdybym nie zachodziła przez pół roku to już bym się lekko stresowała, a po roku to bym do lekarza leciała. Ale póki co czekam i nie mam zamiaru podporządkowywać wszystkiego pod starania się o dziecko (tak wiem, mam już jedno i nie wiem co to są prawdziwe starania). Mania, ja jak ognia unikam wszelkich rzeczy, które zaburzają działanie naszych hormonów, żadnych tabletek, spirali, zastrzyków. Chyba, że mówimy o hormonach regulujących pracę tarczycy. Za dużo widziałam dziewczyn, które przechodziły katusze po ich odstąpieniu. Oczywiście są też dziewczyny, które nie mają żadnych problemów pod odstawieniu hormonów ale jednak coś tam się dzieje.

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak strzala.. wiem wiem nie powinnam sie nakrecac, ale chyba juz za pozno :/ :/ Widzialam na wykresie u ( zakocona ) ze tez miala pare dni biegunke.. no myk cyk nadzieja blyskawicznie powrocila :/ NIc tylko czekac.. jak do piatku @ nie bedzie to powtorze test. Na bete nie chce isc.. :/ Tyle wytrzymalam to i te pare dni chyba tez jeszcze wytrzymam :/

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 2 lutego 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia cierpliwość popłaca i oby u Ciebie tak było :)

    Ja dwa lata temu brałam tabletki anty ale odstawiłam i na szczęście nie miałam żadnych dolegliwości :)

    Mam mężusia w domu i zero czasu wolnego ;) Ale czas przynajmniej leci i nie mam jak rozmyślać ;)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 2 lutego 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój dzisiejszy test:
    07163315d11f07c8m.jpg

    Na betę w ogóle nie idę. Kolejna wizyta u gina 13 lub 14.02 :)

    Powodzenia Dziewczyny! :*

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek piekne rowniutkie kreseczki <3 ;* =)
    Moze w krotce tez takie ujrze :/

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 2 lutego 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek moje ogromne gratulacje :) Krechy wyraźniutkie :D No i może na Walentynki potwierdzenie :) Koniecznie daj nam znać ;)

    Kasiu będzie dobrze <3

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne krechy :) Gratulacje! Przenosisz się na fioletowe?

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek wrote:
    Mój dzisiejszy test:
    07163315d11f07c8m.jpg

    Na betę w ogóle nie idę. Kolejna wizyta u gina 13 lub 14.02 :)

    Powodzenia Dziewczyny! :*


    Gratulacje kochana :)))))

    muriella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna_121 wrote:
    Tak tak strzala.. wiem wiem nie powinnam sie nakrecac, ale chyba juz za pozno :/ :/ Widzialam na wykresie u ( zakocona ) ze tez miala pare dni biegunke.. no myk cyk nadzieja blyskawicznie powrocila :/ NIc tylko czekac.. jak do piatku @ nie bedzie to powtorze test. Na bete nie chce isc.. :/ Tyle wytrzymalam to i te pare dni chyba tez jeszcze wytrzymam :/

    Kasiu głowa do góry trzymam mocno kciuki za Ciebie :)

    Katarzyna_121, muriella lubią tę wiadomość

‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ