X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie testy ciążowe 10ml
Odpowiedz

testy ciążowe 10ml

Oceń ten wątek:
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4802 3942

    Wysłany: 26 marca 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola lola ja tez 1wszy raz sie spotkalam z testem o takiej czulosci...Bole owulacyjne mialam raz w zyciu-wlasnie w tym cyklu i byl to rowniez szczyt sluzu,wiec przypuszczam,ze w tym dniu byla owulacja.Jutro mam 12dpo i mysle,ze test powinien juz cos pokazac ale nie wiem,czy zatestuje...Piersi w ogole mnie nie bola ale przed okresem tez nie sa wrazliwe...

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Pola lola Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 26 marca 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki zeby były dwie krechy!!;)
    U mnie piersi mega bolaly od razu po owulacji, od poniedziałku jakby mniej ale wciąż napompowane. Wczoraj znów trochę bardziej plus dziwne kłucia w pachwinach (jajnik moze). Także ze względu na to ze objawy jakby zaczęły mi ustępować to moja nadzieja opadła. Aczkolwiek nowa rzecz która napawa mnie optymizmem to wiecej żył na piersiach. Od ilus miesięcy nawet laczylam i na jednej miałam 3 żyły na drugiej 4, a teraz jest ich 4 i 5 i to ewidentnie u mnie widać haha :) oszalalam juz zeby sobie żyły liczyć na cyckach.. ;)

    smutasek, majeczka87 lubią tę wiadomość

  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4802 3942

    Wysłany: 26 marca 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Pola Lola :) Ja jednak wole przygotowac sie na @..Bylabym bardziej pozytywnie nastawiona,gdyby chociaz piersi byly wrazliwe ale pamietam,ze w 1wszej ciazy,to zwrocilam uwage,ze sa obolale dopiero 5dni po spodziewanej miesiaczce,wiec moge w sumie miec nadzieje.Ee tam oszalas...Po prostu jesli kobieta jest swiadoma,ze ciaza jest mozliwa,to doszukuje sie wszystkich symptomow :) Ciekawe jak sie ten czuly test spisze??? Na ulotce jest napisane,ze mozna go wykonac na 4 dni przed miesiaczka ale daje to tylko 46% potem 3 dni przed @ daje juz 90% 2 dni przed @ daje 98% i dzien przed 100%
    Takie troche dziwne,bo po co test ma miano ''early'' skoro nie daje 100% pewnosci jesli sie go wczesniej wykona...46% to malo moim zdaniem.
    Jestem tez ciekawa,czy otwarcie testu a uzycie go dopiero kolejnego dnia,moze miec wplyw na wynik??? Otworzylam test z ciekawosci,zeby sobie popatrzec :D schowalam spowrotem do pudelka i uzylam kolejnego dnia.Jak myslicie dziewczyny???
    Pola Lola ja tez trzymam kciuki za Ciebie i za inne dziewczyny rowniez :)

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Pola lola Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 26 marca 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie otwieraj, gdzieś czytałam ze sie nie powinno otwierać.. Lepiej nie ryzykuj zeby potem jakiś dziwny wynik nie wyszedł, moze wyschnąć i bedzie niemiarodajny.
    Ja szczerze mówiąc z pierwszej ciazy niewiele pamietam z samego poczatku ale chyba nie miałam objawów bo wtedy paliłam papierochy i gdyby mnie coś niepokoilo rzucilabym.. :)

  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, Dziewczyny, pozwoliłam sobie odkopać stary wątek, żeby nie powielać tematu. Termin @ miałam wczoraj, ale nie przyszła. Dziś też nie przyszła, a zawsze miałam regularne miesiączki i przychodziły po 11 dniach fazy lutealnej (dziś mam 13 dpo). Zrobiłam popołudniu test (miał być jutro, ale nie wytrzymałam :P) o czułości 25 ml i wyszedł cień cienia drugiej kreski (po wyschnięciu cień stał się nieco bardziej widoczną kreseczką, ale nadal bardzo bladą). Zrobiłam drugi test, tym razem o czułości 10 ml i ten nie pokazuje nawet cienia cienia :( Nie wiem, co myśleć. Został mi jeszcze jeden 10 ml, myślicie, że wynik jutro z porannego moczu będzie wiarygodny już, czy lepiej jeszcze zaczekać?

    Audobrandessa lubi tę wiadomość

    oar89jcgzipdaets.png
  • daisy37 Koleżanka
    Postów: 55 9

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że spróbuj jutro :-)ja szczerze mówiąc bardziej wierzę testom 25! Więc trzymam mocno kciuki i dawaj znać :-)

    da9bfb0f0152f9ad92119aa23d7aaecb.png
  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam drugi tej samej firmy, też 10 ml i wyszedł mi w polu testowym taki zaciek i 2 kreski, czyli w sumie na całym teście są 3 krechy :/ a temperatura spadła jak na @ i nadal nic nie wiem :((

    oar89jcgzipdaets.png
  • daisy37 Koleżanka
    Postów: 55 9

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórz jeszcze Test ;-)

    da9bfb0f0152f9ad92119aa23d7aaecb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam właśnie ten pepino.. wyszedł mi cień drugiej kreski...czy to możliwe? Teraz się przestraszyłam... czy tet testy może są jakieś wadliwe, w końcu tak mało kosztują...co robić? Mam od kilku dni delikatne plamienie z rana...proszę bardzo o pomoc.. Test zrobiłam przed chwilą byłam pewna że nic nie wyjdzie, bo miewałam już takie plamienia przed okresem, ale mam zdecydować czy jechać na wycieczkę na początku lipca i wpłacić pieniądze.. chciałam mieć 100% pewności że nie jestem w ciąży i się spokojnie zapisać...co teraz? Czy iść jutro rano na bhcg? Czy rano jutro zrobić test? Błagam o radę.. najgorsze te plamienia.. jeśli to ciąża to może powinnam coś brać na to żeby się utrzymała? Czy ktoś ma doświadczenie z tymi testami? To niewiarygodne, pierwszy miesiąc próbowaliśmy i mieliśmy tylko dwa dni.. Błagam o pomoc:((
    a7630019fd08737ab24470c5d74b67ff.png

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kita wrote:
    Zrobiłam właśnie ten pepino.. wyszedł mi cień drugiej kreski...czy to możliwe? Teraz się przestraszyłam... czy tet testy może są jakieś wadliwe, w końcu tak mało kosztują...co robić? Mam od kilku dni delikatne plamienie z rana...proszę bardzo o pomoc.. Test zrobiłam przed chwilą byłam pewna że nic nie wyjdzie, bo miewałam już takie plamienia przed okresem, ale mam zdecydować czy jechać na wycieczkę na początku lipca i wpłacić pieniądze.. chciałam mieć 100% pewności że nie jestem w ciąży i się spokojnie zapisać...co teraz? Czy iść jutro rano na bhcg? Czy rano jutro zrobić test? Błagam o radę.. najgorsze te plamienia.. jeśli to ciąża to może powinnam coś brać na to żeby się utrzymała? Czy ktoś ma doświadczenie z tymi testami? To niewiarygodne, pierwszy miesiąc próbowaliśmy i mieliśmy tylko dwa dni.. Błagam o pomoc:((
    a7630019fd08737ab24470c5d74b67ff.png
    Nie chcę Cię martwić ale testy pepino bardzo często wychodza fałszywie dodatne, poczytaj na necie. Najlepiej kup test innej firmy bądź idź na betę.

    Swoją drogą wykres wygląda w miarę ładnie a jeśli masz plamienia a to ciąża to powinnaś dostać progesteron. Jak masz w domu inny test to zrób i idź na betę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2014, 14:05

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki.. też mam ciągle wątpliwości co do tego testu.. drugiego nie mam i raczej już dziś nie kupię, tylko jutro rano wcześniej przed pracą mam obok biura aptekę całodobową. A jak znów wyjdzie coś to pojadę po pracy na betę. Głupia sprawa - nigdy nie myślałam, że tak będzie ale chyba pozytywnego bardziej się boję niż negatywnego! Chociaż chcemy mieć dziecko!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, myślicie że gdybym zrobiła test o czułości 10 jutro, czyli 3 dni przed spodziewaną @, to byłby wiarygodny? Jestem 12 dni po prawdopodopobnej owulacji.

  • MyszaGenia Znajoma
    Postów: 29 6

    Wysłany: 5 lipca 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    Zatestowałam właśnie i widzę malutki cień drugiej kreski... czy według Was jest widoczna druga kreska? Nie chcę się nakręcać niepotrzebnie ;-)

    http://zapodaj.net/114ff958d5d51.jpg.html

    http://zapodaj.net/87bc00d720518.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2014, 15:23

    Wierzę, że się uda...:)
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 6 lipca 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, gdzie można kupić testy Pepino?

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • kluska Autorytet
    Postów: 615 603

    Wysłany: 6 lipca 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupowałam w Kauflandzie.
    Właśnie mnie korci żeby jutro zatestować, myślicie, że ma to sens ?

    zrz6p07wtzdrpy2l.png

    Aniołek * * * 04.11.2013r.
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 6 lipca 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kluska a który dpo?

    Ja chyba zatestuję teraz właśnie z Pepino... z tego co się orientowałam, to chyba najszybciej wykrywa ciążę.

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 7 lipca 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze raz ja :)

    Dziewczyny, myślicie, że ten test Pepino wykryje ciążę w 27/28 dc?
    Mam cykle 30 dniowe.

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 10 lipca 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do paskowych pepino o czuł. 10 to mi w ubiegłym cyklu dwa pokazały II kreski a hCg z krwi było tylko 3,04 czyli praktycznie brak ciąży..a teraz od kilku dni jak robię zakupy np. w kauflandzie to zauważyłam (bo testy przy kasach mają), że nie tych paskowych..owszem są o czuł. 10 ale płytkowe..czyżby paskowe znowu okazały się wadliwe i je wycofali..szczerze to nie polecam tych testów..i z testowaniem najlepiej poczekać do terminu @ i robić test o czuł. 25 a jeszcze lepiej wstrzymać się i zrobić test jakieś 2/3dni po spodziewanym terminie @ :)

    Daisy lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Kashamba Koleżanka
    Postów: 56 23

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam przed wczoraj ups-test optima o czułości 25 pokazaly się od razu 2 kreseczki owczem testowa bladziutka ale byla,dziś powturzylam tej samej firmy też 2 kreaeczki i testowa już wyraźniejsza,ale dla pewności zrobiłam jeszcze bobo-test o czułości 10 i nic 1 kreska nawet "cienia cienia". Więdz już sama nie wiem czy upsy są wadliwe czy te 10 do dupy. Poszłam na betę i jutro będę wszystko wiedziała.

    Aniołek [*] 06. 02. 2014
    Julek 16. 08. 2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam Pepino 10 i już na 5 dni przed spodziewaną @ pokazały drugą bladą. Beta z wczoraj 28. :)

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ