X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Trądzik !!!!
Odpowiedz

Trądzik !!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Mała_blondyneczka88 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może do gina się przejdź nich zrobi Ci badania? Po co masz się męczyć? Może trzeba trochę pomóc aby dzidziuś się zagdnieździł w Tobie :)

    2grdp3oc7vyobd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podstawowe badania mam wszystkie dobre, bo od razu mnie skierowal jak odstawilam tabletki, na wiecej badan za 3 cykle zaprasza.

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A od ilu miesiecy obserwujesz cykle i ile dni one trwają?

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to problem, 4 cykl po odstawiniu tabletek jestem, pierwszy cykl 24 dni, noo moze 26 bo najpierw mialam plamenie potem nic a potem okres, drugi cykl 28 dni (tu bylam po krwawieniu u ginekologa dostalam kierowania na badania podstawowe przed staraniami, badanie palpacyjne dobre) i w tym cyklu robilam testy owu i ta sama histori była tylko robilam raz dziennie przez 5 dni, kolejny cykl 38 dni, tez 5 testow owu wszystkie negatywne, temperature mierzylam dopiero od 29 dnia cykly by miec na nowy cykl wykresik, okres sie spoznial, testy negatywne, objawy ciazy minimalne, jeden test ciazowy w 36 dc majaczaca druga krecha, 38dc plamieni, potem dwa dni dziwnego krwawienia, 2 dni po 2-3godziny zywa krew bez kawalkow endometrium a potem znow 2 dni plamienia, wizyta u ginekologa - wszystko ok badania krwi dobre, jesli za 2 cykl nie bede w ciazy a cykle sie nie unormuja bedziemy dalej dzialac...

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana mi testy ciążowe pozytywne wychodziły kiedy miałam cykle bezowulacyjne z niepękniętymi pęcherzykami spowodowane spożywaniem antykoncepcji hormonalnej.Oczyszczenie organizmu z hormonów trwa ok 6 miesiecy. Przy nieregularnych cyklach ja robilam, testy owulacyjne przez ok 14 dni. Zrób USG czy pecherzyki pękaja lub monitoring cyklu. Jesli jutro będziesz miala wyższą temp to chyba owulacje już mialas, bo testy faktycznie masz bardzo blade...Ja dopiero po pół roku nauczylam sie obserwowac moj organizm. Ja tez myslałam że odstawie antykoncepcje i pach ciach będę w ciązy a sprawa nie jest taka prosta jak mi sie wydawało.....

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie u mnie w znajomych bardzo duzo osob w pierwszym i drugim cyklu po odstawieniu zaszlo, a bralo te same tabletki co ja a to ma tez podobno znaczenie. Lekarz nawet mowil zeby od razu sie zaczac starac poniewaz przez pierwsze 3 miesiace jest latwiej zajsc.

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie jedni tak mówią drudzy mówią że antykoncepcja może zaburzać cykl... Mamy XXI wiek a informację sa tak sprzeczne....Spróbuj wsluchac się w swoje cialo i zobaczyć jakie sygnały ci daj. Ja obserwacji sluzu dopiero nauczyłam sie obserwować dopiero po pół roku a myślałam że to takie proste...Ja na przykład przed owulacja mam bardzo delikatne skurcze jak na okres ale bardzo delikatne, albo lekkie bóle krzyża. Przed owulacja dostaje nowych pryszczy, albo mam delikatne mdłosci, tylko ja to dopiero zauwazylam po 30 latach życia:) bo wczesniej nie zwracałam na takie pierdoły uwagi :)

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O wlasnie sie zastanawialam czy ciezkosc na zoladku moze byc spowodowana owulacja, bo cos takiego mam, ciagniecie w pochwie jak na okres (i to chyba bylo zawsze u mnie przy owulacji), ale wiem ze nie mam sluzu plodnego rozciagliwego a jak bralam tabletki to byl taki, a Tobie sie cos zmienilo po tabletkach?

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po tabletkach mam problem ze śluzem. Sprawdzam go rano i wieczorem i zazwyczaj tylko w przedsionku pochwy. Jak zauważę że palec mi się ślizga i nie ma tarcia to zaznaczam rozsciagliwy u mnie nie wystepuje sluz wodnisty,,,

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, a mam mokro caly czas, ale rociagliwego w ogole nie mam, albo wodnisty, ze czuje ze jest mokro i lepki, czasem bielszy jak balsam i to wszystko

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli czujesz uczucie mokra i palce się ślizga to jest faza płodna jeśli jak balsam to jest kremowy. Ja kremowy mam tuz przed okresem a po owulacji od razu mam sucho wogóle...

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to zobaczymy co jutrzejsza temperatura o tym powie, ja jestem troche skolowana..

  • Mała_blondyneczka88 Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam nadzieje że obecnie spóźniająca się miesiączka wgl się nie zjawi. Możecie spojrzeć na mój wykres i napisać czy wgl była szansa ?

    2grdp3oc7vyobd36.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatury nie mierzylas wiec nic nie mozna powiedziec. Jednorazowe sprawdzenie temperatury nie da obrazu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też miałam problem po tabletkach anty. postanowiłam je odstawić bo nie chciałam mieć gorszej cery, po odstawieniu i zażywaniu żelu Alaclarin skóra sie unormowała i krostki poginęły mi. Chyba juz nie wrócę do tabletek, bo moze źle one na mnie wpływają.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ