Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie U progu jesieni druga kreska się czerwieni czyli WRZEŚNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

U progu jesieni druga kreska się czerwieni czyli WRZEŚNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 15 września 2020, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55. wrote:
    Frelciu, to i ja biore z Ciebie przyklad - ananas + skarpety = bobo :*

    Wydaje mi się że jeszcze acard pomógł. Generalnie wszystko to, czego wcześniej nie brałam :D i ten zarodek.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • Japoneczka z Porcelany Autorytet
    Postów: 3817 4496

    Wysłany: 15 września 2020, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka to jest chyba nasz problem, ze sie nie udaje Ja nie cierpie skarpet.. nawet na bosaka na trawe wychodze 😂😂 nie lubie kapci, skarpet itp.

    Lawendowe.. z tego co czytalam, najlepiej robic w lab w ktorym sie robilo poprzednia bete, bo kazdy lab ma swoje widelki.. ale mam nadzieje, ze wyniki nie beda sie duzo roznily 🤞🏻🤞🏻

    Frelcia Dziekuje za odp 😚

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    26dc (pecherzyk 20mm niepekniety)
    🧪Glukoza 95,00 mg/dl 🧪TSH 3,98 µIU/ml❌➡️ 1,3 µIU/ml ➡️0.91µIU/ml 🧪FT3 3,65 pg/ml 🧪FT4 0,94 ng/dl 🧪LH 11,24 mIU/ml 🧪Estradiol 107,70 pg/ml 🧪Progesteron 2,08 ng/ml🧪Prolaktyna 22,84 ng/ml🧪DHEA 11,32 ng/ml❌🧪Androstendion 5,71 ng/ml❌🧪Testosteron 61,95 ng/dl🧪anty-TPO 0,30 IU/ml🧪anty-TG < 3.00 IU/ml🧪PAI-1 4G Układ homozygotyczny-nieprawidłowy ❌
    👩 37 ‘single ready to mingle’
    💊 Euthyrox N 25
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2020, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lawendowe kreseczka ładniejsza z dnia na dzień :) będzie dobrze!!!

    Szuszek :D Gratulacje!! Nie chciałabym bez zgody Twojej wpisywać Ci serduszka na pierwszej stronie, wiec jakbyś chciała to napisz ;)

    Milka chyba jajo zniosę do tej 18-tej...matko!! Oczywiście pełna mobilizacja kciukowa!!! CZekamy niecierpliwie na wieści od Ciebie!!!

    Misiu 17 wrzesnia to JUZ za momencik :D o której godzinie masz wizytę?

    awE jak tam u Ciebie na froncie??

    Sielanko kciuki za jutrzejsze testowanie!!!
    Miłego dnia :)

    Sielankaaa lubi tę wiadomość

  • Kaśik Autorytet
    Postów: 1429 3338

    Wysłany: 15 września 2020, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SZUSZEK wow! chyba bym nawet przeżyła nielubienie kawy z rana ;) Gratulacje!!

    LawendowePole dziś to już krecha na wypasie! Nie ma się do czego doczepić!

    2018 - początek starań
    2020- start klinika
    2021 - IUI 💚 -> 💔 7tc. /2021 - IUI ❌/2021 - IUI ❌ /2021 -IUI ❌
    2021 - start InVitro
    2022 - transfer 💚 --> 11tc.💔 (trisomia 22)
    2022- transfer 🍀 --> 💚
    2023- 💙 3540g., 53cm💙
    age.png

    2024/2025- start kolejne starania - efekt -> genetycznie niepoprawne zarodki - kończymy starania :(
    2025.10 - Niespodzianka!
    2025.11 - Prenatalne i bad. genetyczne OK - dziewczynka💝

    preg.png
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11236

    Wysłany: 15 września 2020, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makino wrote:
    Jakie ziółka?
    Akupunkturzystka mi zaleciła mix 9 ziół, które piłam przez 3-4 miesiące. Odstawiłam tydzień przed transferem i teraz piję 1x dziennie pokrzywę (sypaną, z zielarskiego) oraz 1x dziennie herbatkę malinową 100% Kawon :)

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Milka85 Autorytet
    Postów: 1169 2518

    Wysłany: 15 września 2020, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój chłop to mnie jednak kocha... Żebym nie zamartwiała się do wieczora, kupił 20 kg pomidorów i postawił mnie przy garach. Będzie przecier.

    lawendowePole, Lilou, nick nieaktualny, JaSzczurek, Pauli, Magdalena29, Misiaa, Simons_cat, szona, Paulcia28 lubią tę wiadomość

    preg.png

    01.2018 rozpoczęcie starań
    I procedura IVF Salve Medica Łódź
    hiperstymulacja
    🍍 transfer 12.2021, blastka 4AA - ciąża poroniona 😢
    🍍 transfer 05.2022, blastka 4AA - nieudany 😢
    🍍 transfer 06.2022, blastka 4BB - nieudany 😢
    🍍 transfer 12.2022, blastka 4BB - nieudany 😢
    II procedura IVF Invicta Gdynia
    brak transferu
    III procedura Bocian Łódź
    hiperstymulacja
    🍍 transfer 12.2024, blastka 4AA - nieudany 😢
    🍍 transfer 06.2025, blastka 4AB - CIĄŻA 🩷

    01.2022 💔 8 tc 😢
    04.2021 💔 💔 5 tc, 8 tc 😢
    09.2020 💔 9 tc 😢

    Mutacja genu anxa 5 haplotyp M2, Kir bx-brak 5 implantacyjnych, cytokiny: wysokie il2, niskie il10, komórki NK 22%, nk maciczne wielokrotnie przekroczone, mutacja PAI-1, mthfr a1298c, wysoka homocysteina, PCOS-brak owulacji, zespół LUF, zapalenie endo, problemy ze wzrostem endo.
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11236

    Wysłany: 15 września 2020, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Japoneczka z Porcelany wrote:
    Lawendowe piekna ciemniejaca kreska! Kiedy robisz powtorke bety?

    Monia.. Twoja beta to rozwalila system! 🤩 wow!
    Wlasnie juz jestes ktoras osoba, ktora mowi ze starala sie zawsze byc cieplo ubrana.. Mozesz wyjasnic?

    Milka trzymam kciuki za wizyte! Ale Nas potrzymasz w niepewnosci :)

    Suszek gratulacje!

    Moj @ trwal 3 dni.. tak krotkiego jeszcze nie mialam. Tez sie zastanawiam z tym ananasem.. musi byc koniecznie z Aboca? (Nie mieszkam w PL)
    Podobno zarodek lubi ciepło, więc trzeba robić wszystko, żeby to ciepło utrzymać. Czyli ciepłe skarpety, koszulka zasłaniająca okolice nerek, ale też rozgrzewające posiłki i napoje :)

    Magdalena29, Japoneczka z Porcelany lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 15 września 2020, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Kittinko kochana, dziękuję za serduszko ♥️ Oby już tam zostało do maja :)
    albo zmieniło się w dwa :)

    JaSzczurek, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 15 września 2020, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A malinę można w ciąży? Z tego co wiem nie bardzo ale poprawcie mnie jeśli trzeba.

    Edit lipa nie wskazana. Pomyliło mi się bo ja zawsze to piłam na przeziębienie (lipę z malina).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2020, 13:00

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11236

    Wysłany: 15 września 2020, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelciaa wrote:
    A malinę można w ciąży? Z tego co wiem nie bardzo ale poprawcie mnie jeśli trzeba.

    Edit lipa nie wskazana. Pomyliło mi się bo ja zawsze to piłam na przeziębienie (lipę z malina).
    Malinę można :)
    Podpytałam się dzisiaj akupunkturzystki o ten żel arnikowy i odpisała mi, że co drugi dzień mogę używać na te moje 10cm siniaki :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2020, 13:32

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Szuszek Debiutantka
    Postów: 12 31

    Wysłany: 15 września 2020, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kittinka 3.0 wrote:
    Lawendowe kreseczka ładniejsza z dnia na dzień :) będzie dobrze!!!

    Szuszek :D Gratulacje!! Nie chciałabym bez zgody Twojej wpisywać Ci serduszka na pierwszej stronie, wiec jakbyś chciała to napisz ;)

    Milka chyba jajo zniosę do tej 18-tej...matko!! Oczywiście pełna mobilizacja kciukowa!!! CZekamy niecierpliwie na wieści od Ciebie!!!

    Misiu 17 wrzesnia to JUZ za momencik :D o której godzinie masz wizytę?

    awE jak tam u Ciebie na froncie??

    Sielanko kciuki za jutrzejsze testowanie!!!
    Miłego dnia :)


    Jasne ze tak ❤️ Nawet powtórzyłam drugi test żeby się upewnić i jest cały czas całkiem wyraźna, upragniona kreseczka, nie znika czyli to nie sen ☺️

    nick nieaktualny, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • Lilou Autorytet
    Postów: 2384 5330

    Wysłany: 15 września 2020, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ nadal brak - 35dc, także cykl niestety naprawdę bezowulacyjny. No nic. Oczywiście robiłam test dla potwierdzenia - ciąży brak.

    Od jutra dupek przez 10 dni, myślę że nie ma sensu wydłużać tego cyklu- i potem zaczynamy stymulację aromkiem. 10 października wtedy ok 11-13 dc pójdę do lekarza i zobaczymy czy coś jest do pęknięcia. Skonsultuję leczenie - upewnię się że wszystko ok i do dzieła! :)

    Zajdę do końca roku, na pewno! :)

    Milka85, Suszarka, Ayayanee, Annie1981, szona lubią tę wiadomość

    PCOS❌ Starania od 11.2019
    2022 - IVF. 03.22 - transfer ❄ 💔😥; 05.22 - transfer ❄ 💔😥
    Naturalne cudy:
    26.08.2022 - 11tc poronienie zatrzymane 8+5. 💔
    10.01.2023 - 9tc poronienie zatrzymane 6+3 💔
    06/07.2024 - stymulacja gonadotropinami.
    9 dpo ⏸️
    5.08 6+2 4 mm kropeczka i <3
    21.08 8+4 2 cm; szpital/krwiak.
    26.08 9+2 2,5 cm
    07.09 11+0 4,2 cm <3
    20.09 12+6 7cm chyba dziewczynki 🩷
    10.10 15+5 132 g 🩷
    31.10 18+5 259g... chłopaka 😆💙
    15.11 20+6 404g zdrowego synka 🩵🥹
    03.12 23+3 581g 💙
    24.12 26+3 955g 🩵
    08.01 28+4 1469g 💙
    20.01 30+2 1570g 🩵
    03.02 32+2 1901g 💙
    19.02 34+4 2326g 🩵
    04.03 36+3 2755g 💙

    13.03.2025 - 37+5 - 2880g, 50 cm - na świat przyszedł nasz cud 🥹🥹🥹

    age.png
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4893 7473

    Wysłany: 15 września 2020, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko przesyłam na ananasa dzidziusiowe wiruski które napewno pomogą!!

    Kittinko wizytę mam na 10:40 :) juz sie cala trzese :p

    Milka trzymam kciuki! Do 18 juz calkiem niedlugo!!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Lilou Autorytet
    Postów: 2384 5330

    Wysłany: 15 września 2020, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka✊✊✊✊✊

    PCOS❌ Starania od 11.2019
    2022 - IVF. 03.22 - transfer ❄ 💔😥; 05.22 - transfer ❄ 💔😥
    Naturalne cudy:
    26.08.2022 - 11tc poronienie zatrzymane 8+5. 💔
    10.01.2023 - 9tc poronienie zatrzymane 6+3 💔
    06/07.2024 - stymulacja gonadotropinami.
    9 dpo ⏸️
    5.08 6+2 4 mm kropeczka i <3
    21.08 8+4 2 cm; szpital/krwiak.
    26.08 9+2 2,5 cm
    07.09 11+0 4,2 cm <3
    20.09 12+6 7cm chyba dziewczynki 🩷
    10.10 15+5 132 g 🩷
    31.10 18+5 259g... chłopaka 😆💙
    15.11 20+6 404g zdrowego synka 🩵🥹
    03.12 23+3 581g 💙
    24.12 26+3 955g 🩵
    08.01 28+4 1469g 💙
    20.01 30+2 1570g 🩵
    03.02 32+2 1901g 💙
    19.02 34+4 2326g 🩵
    04.03 36+3 2755g 💙

    13.03.2025 - 37+5 - 2880g, 50 cm - na świat przyszedł nasz cud 🥹🥹🥹

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2020, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również czekam na dobre wieści od Ciebie Milka. Kciuki już zaciskam ✊✊✊✊✊

  • Milka85 Autorytet
    Postów: 1169 2518

    Wysłany: 15 września 2020, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz jadę. Chyba zawału dostanę. Do lekarza wejdę nie wcześniej niż o 18:30, bo tam zawsze jest poślizg.
    Jeszcze nie otworzyłam wyniku bety 🙈

    preg.png

    01.2018 rozpoczęcie starań
    I procedura IVF Salve Medica Łódź
    hiperstymulacja
    🍍 transfer 12.2021, blastka 4AA - ciąża poroniona 😢
    🍍 transfer 05.2022, blastka 4AA - nieudany 😢
    🍍 transfer 06.2022, blastka 4BB - nieudany 😢
    🍍 transfer 12.2022, blastka 4BB - nieudany 😢
    II procedura IVF Invicta Gdynia
    brak transferu
    III procedura Bocian Łódź
    hiperstymulacja
    🍍 transfer 12.2024, blastka 4AA - nieudany 😢
    🍍 transfer 06.2025, blastka 4AB - CIĄŻA 🩷

    01.2022 💔 8 tc 😢
    04.2021 💔 💔 5 tc, 8 tc 😢
    09.2020 💔 9 tc 😢

    Mutacja genu anxa 5 haplotyp M2, Kir bx-brak 5 implantacyjnych, cytokiny: wysokie il2, niskie il10, komórki NK 22%, nk maciczne wielokrotnie przekroczone, mutacja PAI-1, mthfr a1298c, wysoka homocysteina, PCOS-brak owulacji, zespół LUF, zapalenie endo, problemy ze wzrostem endo.
  • Red555 Autorytet
    Postów: 1410 1974

    Wysłany: 15 września 2020, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka85 wrote:
    Zaraz jadę. Chyba zawału dostanę. Do lekarza wejdę nie wcześniej niż o 18:30, bo tam zawsze jest poślizg.
    Jeszcze nie otworzyłam wyniku bety 🙈
    Podziwiam za taką cierpliwość :) na pewno wszystko jest ok :)

    Mi z kolei znowu dzisiaj się zmienił termin owu 🤷‍♀️nie mam siky już na to patrzeć...

    f2w3rjjg126tkf9t.png
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4893 7473

    Wysłany: 15 września 2020, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdziele Milka pełen szacun za to że nadal nie znasz bety...ja już dawno bym ją otworzyła bo bum z nerwów padła... :p
    3mam kciuki! ✊✊💪

    lawendowePole lubi tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2020, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka, zaglądam tu by podejrzeć co u Ciebie. Mocne ✊✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2020, 17:15

  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4488 9446

    Wysłany: 15 września 2020, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka ✊

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ